شرکت اتوبار و باربری تهران

باربری تهران با نام تجاری اتوبار آرامش بار ، یکی از قدیمی ترین شرکت های باربری در تهران می باشد که ارائه دهنده انواع خدمات حمل بار و اسباب کشی منزل و حمل جهیزیه عروس ، حمل انواع وسایل بزرگ و سنگین و همچنین بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی، بسته بندی و تزئین وسایل برای حمل جهیزیه عروس و ارائه دهنده بهترین خودروهای حمل بار، اسباب کشی و باربری در تهران می باشد.

باربری تهران کلیه وسایل و بار شما را بسته بندی می کند و سپس بعد از حمل و جابه جایی آنها را در محل و مقصد مورد نظر شما چیدمان شده تحویل شما خواهد داد، تمامی قیمت ها طبق نرخ اتحادیه باربری تهران می باشد و همه کارها در کمتر از 3 ساعت کاری به صورت تضمینی تحویل شما داده خواهد شد.

اطلاعات باربری

آدرس باربری : ایران - تهران - شمال تهران - نیاوران

شماره تلفن : 44264981 , 66538538 , 88771632 , 09129734207

ایمیل : arameshbar@yahoo.com

قیمت حمل بار : مطابق با نرخ اتحادیه باربری تهران از 30000 هزار تومان الی 170000 هزارتومان

ساعت کاری : شنبه تا جمعه ،ساعت 1:00 بامداد الی 24:00 شب ، به صورت 24 ساعته از شبانه روز

شماره تلفن باربری در تهران

Freight telephone number in Tehran

یک شرکت باربر همیشه آنلاین باید در تمام 24 ساعت از شبانه روز پاسخگوی شما مشتریان عزیز تهرانی باشد، یعنی از ساعت 1بامداد تا 24 شب، برای تماس با اتوبار تهران کافیست یکی از شماره های زیر را لمس کنید

22884936

09129734207

شماره تلفن باربری در تهران

نمایندگی های باربری تهران

Tehran Freight Agencies

شما در کدام نقطه از تهران ساکن هستید ؟ ، در کدام محله از تهران زندگی می کنید ؟ در کدام آپارتمان در منطقه ؟ ما در همه محله های تهران شعبه و نمایندگی داریم، که تنها 20 دقیقه با شما فاصله دارند، یعنی با اولین تماس شما با یکی از نمایندگی های باربری تهران در کمتر از 20 دقیقه در محل مورد نظر شما حاضر خواهند بود. پس جهت اطلاعات بیشتر می توانید روی یکی از لینک های زیر مربوط به آن منطقه کلیک کنید.

باربری منطقه 1

شرکت اتوبار تهران منطقه 2

شرکت اتوبار تهران منطقه 3

باربری منطقه 4

باربری منطقه 5

اتوبار منطقه 6

اتوبار منطقه 7

اتوبار منطقه 8

اتوبار منطقه 9

اتوبار منطقه 10

اتوبار منطقه 11

اتوبار منطقه 12

اتوبار منطقه 13

اتوبار منطقه 14

اتوبار منطقه 15

اتوبار منطقه 16

اتوبار منطقه 17

اتوبار منطقه 18

اتوبار منطقه 19

اتوبار منطقه 20

باربری منطقه 21

باربری منطقه 22

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


با تهران و محله های تهران از نزدیک آشنا شوید

Tehran Neighborhoods

تهران پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. با ۹٬۰۳۳٬۰۰۳ نفر جمعیت، بیست و چهارمین شهر پرجمعیت جهان و پرجمعیت‌ترین شهر باختر آسیا به‌شمار می‌رود. کلان‌شهر تهران نیز دومین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه است. از دید ناهمواری‌های طبیعی، تهران به دو ناحیهٔ دشتی و کوهپایه‌ای البرز تقسیم می‌شود و گسترهٔ کنونی آن از ارتفاع ۹۰۰ تا ۱۸۰۰ متری از سطح دریا امتداد یافته‌است. تهران دارای اقلیم نیمه‌خشک است. در بیشتر سال‌ها، فصل زمستان نیمی از کل بارش‌های سالانهٔ تهران را تأمین می‌کند و تابستان نیز کم‌ترین بارش فصول در تهران را دارد. تهران | ویکی‌پدیا

خدمات و سرویس های ویژه ما در باربری تهران

Tehran Freight Services

سرویس های ویژه ما در تمام نقاط تهران ارائه خواهد شد حتی به بارهای از تهران به شهرستان نیز سرویس و خدمات ارائه خواهیم داد، این سوریس ها و خدمات باربری همگی با توجه به نیاز شما مشتریان گرامی در حین اسباب کشی تنظیم و ارائه شده است امیدواریم که پاسخگوی نیازهای شما بوده باشیم.

  1. مشاوره رایگان قبل از اسباب کشی و باربری
  2. بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی با کارتن های مقوایی 7 لا
  3. استفاده از نایلون حبابدار برای جلوگیری از ضربه
  4. کارگران حرفه ای و مجرب و خوش اخلاق
  5. ارائه بارنامه و بیمه نامه رایگان برای انوع بار و وسایل
  6. خاور مسقف ، نیسان و وانت بار
  7. ارسال کارگر خالی برای اسباب کشی
  8. ارسال خاور حمل بار خالی برای حمل وسایل بدون کارگر
  9. چیدمان وسایل شما بعد از باربری با بهترین طرح ها و دیزاین ها
  10. حمل و نگهداری حیوانات خانگی شما در حین باربری

خدمات باربری در تهران

حمل وسایل سنگین در باربری تهران

Heavy equipment displacement

موسسه حمل و نقل باربری تهران متخصص در حمل انواع بار به ویژه بارهای سنگین و شکستنی و حساس می باشد ، اگر مثلا صاحب یک باشگاه ورزشی هستید و می خواهید وسایل و اثاثیه باشگاه ورزشی خود را جابه جا نماید ،می توانید با ما تماس حاصل فرمایید ، شما باید کار را به کاردان بسپارید ، ما با ارائه جدیدترین روش های جابه جایی و حمل و نقل وسایل ، به صورت تضمینی هر نوع بار سنگینی را به مقصد با هر نوع مسافتی خواهیم رساند ، زمان را از دست ندهید و از شرکت ما یک کامیونت مسقف اثاث کشی رزرو کنید.

باربری آنلاین تهران

Tehran Online Freight

باربری آنلاین شاید این روزها زیاد به گوشتان خودره باشد و شاید هم فکر کرده باشید که باربری آنلاین تهران یعنی چی و چطور کار میکند ؟ ، اصلا به هر سیستمی که از طریق اینترنت بتواند خود را معرفی و یا یک سری خدمات را ارائه دهد خدمات آنلاین میگویند، تمامی شرکت های باربری تهران که دارای وب سایت باربری و یا اپلیکیشن های باربری برای خود هستند را می توان آنلاین در نظر گرفت.

باربری آرامش بار نیز یک نوع باربری آنلاین در تهران می باشد که توانسته است یکسری خدمات خود از جمله ارائه قیمت و مشاوره رایگان باربری را به شما از طریق اینترنت و وب سایت خود به شما ارائه دهد.

باربری ارزان

Cheap freight in Tehran

به نظر شما می توان گفت که یک باربری خوب باربری است که ارزان باشد ؟ یعنی باربری ارزان ؟

باربری ارزان یعنی قیمت ارائه خدمات آن از همه شرکت های باربری ارزان تر باشد، ولی خوب دوستان شما می دانید که در این دور و زمانه هر محصول یا خدماتی یک قیمت واقعی دارد که اگر از آن نرخ گرانتر ارائه شود می توان گفت آن محصول گران و اگر از آن نرخ کمتر باشد ضرر می باشد برای مدیر یا مطئول آن کسب وکار، خوب پس ما می خواهیم به شما بگوییم که به دنبال نرخ واقعی خدمات باربری در تهران باشید. نه اینکه باربری ارزان قیمت.

بسیاری از شرکت های باربری هستند که قیمت های خیلی پایینی را ارائه می دهند ولی خوب در نحوه اجرای خدمات واقعا کوتاهی می کنند و اگر شما همین عملیات باربری را به شرکت اولی که قیمت بالاتری را به شما داده بود می سپاردید و قیمت ها را الان مقایسه می کردید می بینید که آن شرکتی که قیمت واقعی و بالاتری داده است در کل برای شما به صرفه تر است از شرکتی که کل قیمت ها را صرفا برای جذب مشتری پایین به شما ارائه داده است و نصف بیشتر خدمات خوب را به شما ارائه نداده است و تازه خیلی هم ضرر می کنید.

پس مشتریان عزیز و شهروندان گرامی که قصد اسباب کشی را در تهران دارید به دنبال خیلی ارزان نباشید و به جای آن به جستجوی یک قیمت باربری واقعی باشید که این قیمت واقعی می تواند برای شما به صرفه باشد نه یک تعرفه بسیار پایین و غیر واقعی.

باربری ارزان در تهران

از تجربه حمید بشنوید در مورد باربری ارزان در تهران

آقای حمید رستم نژاد دانشجوی دکتری رشته مدیریت و کارمند اداره بازرگانی استان تهران است با یک همسر و فرزند که هر کدام از آنها نیز مشغله های خاص خودشان را دارند، جدیدا برای اثاث کشی منزل خود از غرب تهران ،شهرک غرب به چند قدم آن طرف تر نزدیک های خیابان ستارخان با باربری آرامش بار تماس گرفت و در حین انجام عملیات بسته بندی وسایل بودیم که آقا حمید از تجربه قبلی خود حین اسباب کشی منزل که فریب قیمت یکی از باربری های ارزان در تهران را خورده بود صحبت کرد.

حمید گفت که در اول با چند باربری قرار گذاشتم و در نهایت یکی از آن باربری ها قیمت تقریبا 40% پایین تری را به من داد برای حمل وسایل منزل من در تهران ،من کمی خوشحال شدم و چون استرس اثاث کشی و دردسرهای آنها را داشتم سریع قیمت پایین را قبول کردم و کلید خانه را به آن شرکت باربری سپاردم برای بسته بندی وسایل و بعد حمل بارها به مکان و منزل جدیدم.

وقتی که تقریبا 20% کار به پایان رسید مدیر شرکت باربری با من تماس گرفت و کفت حمل یخچال برای طبقه 3 شامل هزینه ای تقریبا هر طبقه 30 هزار تومان می شود و همچنین برای لباسشویی و سایر اقلام بزرگ اثاثیه منزلم این تعرفه قیمت ها را در وسط کار به من داد، من هم که کاملا سر شلوغ و آشفته از دردسرهای اثاث کشی بودم و وسط کار با این قیمت ها شوکه شده بودم، چون دیگر شرکت ها قیمت های اولیه ای که ارائه دادند به من شامل همه این موارد بود و بدون هیچ هزینه اضافی تمام کارها را برای من کامل می کردنند ولی حالا این شرکت جدید که قیمت پایین تر را داد برای طبقات اضافی و حمل وسایل سنگین بالای 50 کیلو و ...تعرفه های من درآوردی رو به من ارائه دادند.

باربری ارزان در تهران

ما وسط کار بودیم و باربری ارزان قیمت هم چنین قیمت هایی رو میداد که فلان مورد شامل خدمات ما نیست و باید پول اضافه پرداخت بشه، آخه آدم چی بگه توروخدا، خلاصه من که اعصابم خورد شده بود دیگر به ناچار تمام کار را به آنها محول کردم و تا پایان کار فقط هرس می خوردم که چه کلاهی سرم رفت، ولی خوب باز تجربه بود.

ولی در کل قیمت شرکت های باربری قبلی با این خدمات اضافه که می دادند 10% ارزان تر از این باربری بود که الان ادعای ارزان تر بودن را داشتند ،خلاصه حواستان به قیمت های پایین برای اثاث کشی و حمل بارها که به شما می شود باشید.