باربری آنلاین

باربری آنلاین ، باربری اینترنتی

معرفی بهترین باربری آنلاین، باربری آنلاین تهران

شاید این روزها اسم های مشابه باربری آنلاین، باربری اینترنتی و یا باربری مجازی را زیاد به گوش شنیده باشید ولی خوب این روزها و حتی در آینده بیشتر شاهد کلمه آنلاین خواهیم بود، ما در این مقاله قصد داریم که به شما بگوییم که باربری آنلاین به چه معنی است و چگونه کار میکند و چگونه یک باربری اینترنتی خوب را برای حمل وسایل خود پیدا کنیم همچنین به شما می گوییم که یک باربری اینترنتی چه خصوصیاتی را خواهد داشت و چگونه شرکت های باربری کلاهبردار را از واقعی تشخصی دهیم. پس با ما همراه باشید.


باربری آنلاین و باربری اینترنتی در یک جمله ؟

معنی آنلاین و اینترنتی بودن

در کل جالبه بدونید که واژه های آنلاین و آفلاین همگی مربوط به صنعت رایانه و مخابرات می باشد، به طور کلی آنلاین (برخط) به معنی اتصال و آفلاین (برون خط) به معنی عدم اتصال می باشد، معمولا هم واژه آنلاین را برای وب سایت بکار می برند ولی در دکل این دو واژه را همانطور که اشاره کردیم در صنعت رایانه و مخابرات بکار می برند.

آنلاین و اینترنتی بودن

یک سیستم آنلاین چه خصوصیاتی باید داشته باشد

زمانی یک شرکت و یا کسب و کاری می توانید ادعای آنلاین بودن خدمات و محصولات خود را بکند که شمال یکی از ویژگی های زیر باشد.
1- تحت کنترل مستقیم یک دستگاه دیگر باشد
2- تحت کنترل کامل سیستمی باشد که به آن مربوط است؛
3- آمادهٔ بهره‌برداری فوری توسط سیستم باشد، بدون آن که نیازی به دخالت انسان وجود داشته باشد
4- به یک سیستم ارتباط پیدا کرده باشد (متصل شده باشد)
5- آماده ارائه خدمات باشد

یک باربری آنلاین یا باربری اینترنتی نیز دقیقا باید شامل یکی موارد بالا باشد یعنی خدمات و سرویس های خودش را به صورت اینترنتی و آنلاین ارائه دهد. ویکی‌پدیا فارسی

باربری اینترنتی

شرایط یک باربری آنلاین و باربری اینترنتی

یک باربری اینترنتی خوب و موفق باید همیشه در دسترس باشد، یعنی وب سایت و پایگاه اینترنتی که به مشتری معرفی می کند باید کامل مشتری را از خدمات و قیمت هایی که ارائه می دهد را آگاه سازد، یعنی مشتری به صورت کامل و اگاهانه بتواند هر آنچه را که می خواهد به راحتی در وب سایت یا اپلیکیشن شرکت پیدا و مطالعه کند.

دارای مجوز از اتحادیه باربری تهران باشد و کلیه خدمات و فعالیت های این شرکت کاملا زیر نظر اتحادیه صورت بگیرد مخصوصا در امر قیمت گذاری و نرخ هایی که ارائه می دهد.

از ماشین آلات و خودروهای که برای حمل و نقل و اسباب کشی منزل یا دفتر کار خود استفاده می کتد عکس ها و نمونه کارهایی را ارائه دهد در پایگاه اینترنتی شرکت.

باربری اینترنتی تهران

بیمه باربری آنلاین

حادثه هیچگاه خبر نمی دهد

حادثه هیچگاه خبر نمی دهد شاید این جمله را هزاران بار در اطراف خود در گذشت سالها عمر خود شنیده باشید و یک شعار کلیشه ای باشد، ولی واقعا این جمله اصلا کلیشه ای نمی شود، واقعا واقعا حادثه هیچگاه خبر نمی دهد، برخی موارد مقصر اصلی در حادثه خودمان هستیم و بعضی مواقع هم کاملا بی گناه هستیم و شخصی دیگر یا عاملی دیگر سبب حادثه می شود ،بهر حال یک شرکت باربری آنلاین خوب باید به مشتریان خود بارنامه و بیمه نامه رایگان ارائه دهد.

بیمه باربری و بیمه حمل و نقل

یکی از قدیمی ترین انواع بیمه نامه بيمه باربری یا بیمه حمل و نقل کالاست که کهن ترین ترين رشته در بيمه هاي بازرگاني در جهان محسوب می شود. بیمه باربری بیمه ای است که به موجب آن شرکت بیمه در قبال دریافت حق بیمه متناسب با پوشش بیمه ای از بیمه گذار متعهد می شود که چنانچه کالای مورد بیمه در جریان حمل و نقل وجابجایی از مبدا به مقصد به علت وقوع هریک از خطرات مندرج درشرایط عمومی بیمه نامه دچار خسارت شود یا بیمه گذار بر اساس قوانین و مقررات بین الملل متحمل پرداخت هزینه هایی گردد، زیان وارده به کالا را جبران کند و هزینه ها را هم پرداخت می نماید .

لذا در حین اسباب کشی و اثاث کشی وسایل شما هیچ اتفاقی قابل پیش بینی نیست، پس بهترین کار استقاده از بیمه حمل و نقل و بیمه باربری کلیه وسایل شما در حین اسسباب کشی و کل عملیات جابه جایی می باشد.

باربری آنلاین تهران

تعرفه و قیمت باربری در باربری های اینترنتی و آنلاین

بعضی از شهروندان و مردم فکر میکنند که چون یک سری از خدمات و اطلاع رسانی های شرکت ها اینترنتی صورت می گرد پس باید هزینه کمتری را برای انها به همراه داشته باشد، ولی واقعیت امر این است که این خدمات و سرویس ها برای همه کسب و کارها یکسان نیست، مثلا در کسب وکاری مانند شرکت های باربری آنلاین، فقط اطلاع رسانی و ارائه خدمات به صورت اینترنتی می باشد آن هم برای اطلاع رسانی و درک بیشتر مشتریان از نحوه ارائه سرویس ها، ولی در کل کلیه هزینه های ثابت یک شرکت باربری عادی را دارا می باشد، یعنی شما چه به صورت حضوری به دفتر شرکت اتوبار مراجعه کنید و چه به صورت آنلاین به مشاوران و کادر فنی شرکت ارتباط برقرار کنید هزینه های ثابت آن شرکت به قوه خود سر جای خودش می باشد، هزینه راننده و استحلاک

باربری آنلاین تهران

معرفی یک باربری آنلاین در تهران

اگر می خواهید به صورت آنلاین یک شرکت باربری خوب در تهران را جسجتو و انتخاب کنید دست نگه دارید ما یک شرکت اتوبار و باربری خوب را که در تهران به صورت آنلاین نیز فعالیت میکند به شما معرفی خواهیم کرد.

شرکت اتوبار و باربری آرامش بار

1- کارگران خوش اخلاق و ماهر
2- خاور و کامیون مسقف و فلزی
3- بسته بندی حرفه ای
4- قیمت مناسب با کیفیت سرویس دهی عالی

0912 973 4207 - 44264981 - 66538538 - 22884936

ارائه خدمات تضمینی و با کیفیت در 24 ساعت از شبانه روز, همین الان اولین تماس خود را برقرار کنید و بهترین و با کیفیت ترین سرویس های حمل و نقل آنلاین را دریافت کنید.