هزینه باربری در ستارخان

هزینه باربری در ستارخان

قیمت و هزینه باربری در ستارخان تهران چقدره

شاید ساکن یکی از محله های منطقه ستارخان باشید و بخواهید به مکان و منطقه ای دیگر از تهران اسباب کشی و حمل بار داشته باشید یا بلعکس بخواهید از جایی دیگر تهران و یا ایران به محله ستارخان بیاید و سکونت داشته باشید، خوب قطعا باید از هزینه باربری در ستارخان اطلاعات و آگاهی خوبی داشته باشید تا هم جلوی بعضی از سوء استفاده هایی شرکت های باربری در ستارخان گرفته بشه و هم بسیای از هزینه های باربری و حمل بار شما رو بتوان کمتر کرد، در این مقاله ما قصد داریم شما رو بیشتر با این موارد آشنا کنیم و نکات مهم را به شما گوش زد کنیم اینطوری بیشتر سود خواهید کرد و نگرانی و استرس کمتری را نسبتا خواهید داشت، پس با ما همراه باشید.


اصول قیمت گذاری حمل و نقل و جابه جایی وسایل

اصول اولیه قیمت گذاری در باربری ها

خدمت شما عزیزان باید عرض کنم که، قیمت گذاری و هزینه باربری از یک نقطه به نقطه دیگر کاملا متفاوت و طبق یک سری اصول اولیه پیش می رود، ولی خوب بعضا برخی از شرکت های باربری را ما مشاهده میکنیم که کاملا سلیقه ای اقدام به اعلام نرخ باربری در ستارخان می کنند و با این کار خود قیمت و هزینه باربری در ستارخان را افزایش و دستکاری میکنند.

همیشه در امر قیمت گذاری و تعیین هزینه باربری در ستارخان باید به خیلی پارامترها دقت کرد چون این پارامترها و گزینه ها تاثیر زیادی در تعیین هزینه باربری در ستارخان خواهند گذاشت این پارامترها عبارتند از :
1- مسافت مقصد
2- مقدار و حجم بار شما
3- نوع بار و اثاثیه شما
4- نوع خودرو مورد استفاده برای حمل وسایل شما
5- تعداد کارگر و کادر فنی که در اختیار شما هستند
و خیلی گزینه های دیگر که می تواند روی هزینه باربری تاثیر به خصوصی بگذارد. اولین قدم برای اینکه بتوانیم بهترین شرکت باربری را در ستارخان تهران پیدا کنیم که قیمت مناسب و خدمات خوبی را داشته باشد باید موارد زیر را نظر بگیریم .بعد از اینکه ما توانستیم یک شرکت باربری خوب را تشخیص دهیم تقریبا می تواند خیالمان راحت باشد که قیمت زیاد و یا کلاهبرداری از ما نمی شود.

خصوصیات یک شرکت باربری خوب در ستارخان

1- دارای مجوز باربری از اتحادیه باربری تهران باشد
2- دارای کادر فنی مجرب و آموزش دیده باشد
3- دارای وب سایت و خط تلفن ثابت از شرکت مخابرات تهران باشد
4- دارای تعهد اخلاقی و فنی به امنیت و سلامت بار و اثاثیه شما باشد
5- دارای امکانات و سرویس های لازم برای همه نوع بار و وسایل باشد.

اصول اولیه تعیین هزینه باربری در ستارخان

درباره منطقه و محله ستارخان تهران

جالبه بدویند که ستارخان یک شخصیت ملی ایرانی هستش که به سردار ملی توی ایران مشهوره، ستارخان متولد 28 مهر 1245 توی روستای بیشک در شهرستان ورزقان استان آذربایجان شرقی هستش، و تقریبا به مدت یک سال هم توی تبریز بعد از اینکه محمد علی شاه قاجار مجلس رو به توپ بستد، ستارخان در برابرش استادگی کرد و تلاش کرد تا تبریز به دست طرفداران محمد علی شاه نی افته. ستارخان یک دوستی داشت به اسم باقر خان به به ایشون هم میگن سالار ملی ، خلاصه اینطوری شد که سخارخان مشهور شد و یک نماد ملی برای همه ما ایرانی ها شد.

ستارخان سردار ملی ایران

قبل از انقلاب اسم خیابان ستارخان رو خیابان تاج گذاشتن، این خیابان توی منطقه 2 شهرداری تهران هستش و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به افتخار نماد مقاومت و سربلندی، خیابان تاج به خیابان ستارخان تغییر اسم پیدا کرد.

الان منطقه و محله ستارخان از فلکه دوم صادقیه شروع می شود تا میدان توحید، توی این فاصله فلکه اول صادقیه، پل بزرگراه یادگار امام و پل ستارخان ، سه راه تهران ویلا ، خیابان باقر خان قرار داره و این محله از نظر دسترسی های لازم برای سایر نقاط تهران جزء محله های خوب تهران محسوب میشه.

هزینه باربری در ستارخان

قیمت ها و هزینه های باربری در ستارخان تهران

قیمت و تعرفه باربری در ستارخان با توجه به نوع بار و وسایل به همراه مسافت مقصد و خودروهای باربری که برای حمل بار شما استفاده می شود تعیین می شود، ما در جدول زیر خیلی از قیمت ها رو برای شما تعیین کرده ایم که اگر قصد اسباب کشی و حمل بار در ستارخان رو داشتین قیمت هایی رو که پرداخت میکنید در محدوده این قیمت ها باشد.

نوع بار نوع خودرو مسافت هزینه
اثاثیه منزل وانت بار برای یک ساعت 35000 هزارتومان
عتیقه جات و وسایل سنگین وانت بار برای یک ساعت 45000 هزارتومان
اثاثیه منزل و دفتر کار نیسان وانت برای یک ساعت 60000 هزارتومان
اسباب کشی و وسایل منزل و شرکت خاور و کامیون مسقف برای یک ساعت 170000
برای بررسی دقیق قیمت و هزینه باربری و حمل وسایل در منطقه ستارخان می توانید با شماره تلفن 09129734207 باربری آرامش بار تماس حاصل فرمایید.

پس دوستان گرامی این قیمت ها و هزینه های باربری در ستارخان همگی تقریبی و نزدیک به قیمت اصلی می باشند، لذا شما باید دقیقا با مشاوران حمل بار شرکت باربری تماس حاصل فرمایید ولی در کل اگر به شما قیمت نهایی را اعلام کنیم این است که همین قیمت های داخل جدول را حداکثر 15% افزایش دهید، این قیمت یک قیمت معقول از هزینه باربری در ستارخان می باشد طبق نرخ اتحادیه باربری تهران .

هزینه باربری در ستارخان

آرامش بار : یک باربری خوب در ستارخان با قیمت های اتحادیه

همیشه اگر از نرخ واقعی یک کالا یا خدمات اطلاع داشته باشید، راحت تر می توانید شرکت هایی را که قصد کلاهبرداری دارند و قیمت های بیشتری را اعلام می کنند با شرکت های سالم را از هم تفکیک کنید، ما در ابتدا نرخ های مصوب حمل بار و اسباب کشی منزل را در منطقه ستارخان به شما معرفی کردیم، حالا می خواهیم یک شرکت با قیمت های منصفانه و طبق نرخ اتحادیه و نرخ های سال گذشته به شما معرفی کنیم.

شرکت حمل و نقل و اتوبار آرامش بار که در زمینه های حمل بار ،اثاث کشی، جابه جایی وسایل منزل و یا دفترکار و شرکت ها در کل مناطق تهران و شهرستانها فعالیت دارد. از جمله خدمات این شرکت می توان به :
1-بسته بندی حرفه ای وسایل
2-خاور و کامیون مسقف و فلزی جهت پوشش هر نوع بار در مسافت های دور
3-وانت بار و نیسان بار
4-چیدمان وسایل منزل بعد از باربری
5-قیمت های مناسب طبق نرخ و مصوبه اتحادیه باربری تهران
6-کارگران ماهر و رانندگان با تجربه ویژه انواع مسافت های روز و شب.

یک باربری خوب در منطقه ستارخان تهران