میزان درآمد وانت بار

درامد وانت بار و نیسان بار چقدر است و بهترین کار با وانت چیست

در مورد افرادی بخوانید که توانستند با یک وانت و نیسان، پولدار شوند

دراینجا شما آموزش می بینید که چطور از یک وانت شروع کنید و به کسب وکاری پایدار و موفق برسید پس با ما همراه باشید


مقدمه

یک اصل اساسی توی زندگی همه ما وجود داره و اونم اینه که میگن "هر اتفاقی که برات می افته مقصر خودتی"، چیزی که الان هستی نتیجه فکرها و افرادی هستند که در گذشته باهاشون در ارتباط بودی ، خوب حالا شما اینجایین چرا ؟ چون دنبال یک راه حل برای وضعیت کنونی خودتون هستین درسته ؟ پس دیدین نتیجه یک حرکت کوچیک توی فکر و عملتون ، به این مرحله ختم شده ، حالا مابقی مسیر راه رو هم بسپارید به خدا و به تلاش کردن خودتون ادامه بدین.

سلام دوستان و خواننده گرامی من رضا حجازی هستم مشاور استخدامی و توسعه دهنده کسب وکار و در این مقاله سعی کردم که یک دید کلی از شروع یک کسب وکار به شما بدم و از تجربیاتی که در جلسات مشاوره مون داشتیم، برای شما اینجا بنویسم، شما در این مقاله آموزش می بینید که چطور در اوج نا امیدی، یک راه درست را برای خودتان انتخاب کنید تا بعدها منجر به شروع کسب وکار پایدار و پر سود شما شود.

افراد زیادی رو می شناسم که در زمینه باربری، وانت و نیسان بار درآمد خوبی دارند، توی شهرستان حداقل ماهی 8 میلیون درآمد دارند، حالا شهرهای بزرگ و پایتخت به کنار ولی خوب خیلی ها هم هستند با وجود داشتن خودرو باربری مثل ایسوزو و یا نیسان و وانت هیچ نوع درآمدی ندارند ، پس الان تفاوت کجاست ؟ من بهتون میگم نحوه معرفی و نحوه اجرای کارشون مشکل دارند. با من همراه باشید

شماره مشاوره در واتساپ : 09351712931 حجازی
آدرس اینستاگرام شرکت : پارس پردازش سپهر آسیا | @pars_pardazesh


وانت بار تهران و نیسان بار در تهران

چرا وانت بار یا وانت نیسان بهترین هستند ؟

وانت بار و یا همان وانت پیکان که در بعضی جاها هم وانت باردو به آن می گویند ،ساخت کارخانه ایران خودرو است ، که به دلیل قیمت ارزان تر نسبت به دیگر خودروهای باربری و داشتن هزینه های کم فنی نسبت به سایر خودروها ، برای شروع کار یک خودروی ایده ال در این صنعت است ، چون در بازار قطعه فروشی ، هم قطعات ارزان تری دارند و هم به صورت فراوان در همه جا یافت می شود. به این دلیل اکثرا برای شروع از این خودرو استفاده کرده اند.

هرچند الان یا از نیسان آبی و یا وانت آریسان که از نیسان ارزان تر و به صرفه تر است استفاده می شود، یکی از دلایل دیگر محبوبیت وانت بار و وانت نیسان و وانت آریسان این است که برای کارهای باربری و حمل و نقل وسایل با حجم کم در شهرهای بزرگ از جمله تهران و شیراز و اصفهان بسیار مناسب است چون در ترافیک این روزها به راحتی قابل انعطاف است و می توان در میانبر های خیابانی و کوچه ها به سرعت عکس العمل نشان دهد.

مزیت های وانت بار و نیسان بار

1-کم مصرف در داخل شهر 2-قطعات یدکی ارزان تر نسبت به سایر خودروها
3-قطعات آنها به وفور در کلیه قطعه فروشی ها حتی در دورترین نقاط هم یافت می شود 4-هزینه دستمزد استاد کار فنی و مکانیکی آنها نسبتا ارزان تر است
5-مناسب برای ترافیک 6- مناسب برای حمل بارهای کم حجم
از همه مهم تر می توانید با این نوع خودروها یک مغازه سیار کوچک برای خود ایجاد کنید به راحتی می توانید با هزینه کم بهترین نوع شغلی را که می خواهید برای خود راه اندازی کنید

وانت بار تهران و نیسان بار در تهران

درآمد وانت بار و نیسان بار چقدر است ؟

درامد وانت بار بستگی به محل جغرافیای و ساعت کاری و نوع شغلی که انجام می دهید دارد و میزان درآمد وانت بار و نیسان بار همیشه در مکان های مختلف و نوع شغل در نوسان است لذا باید خلاقیت داشته باشید و فکر کنید که چگونه می توانید با همان زمان کار و پشتکار می توانید درآمد بیشتری را برای خود داشته باشید.

معمولا همه فکر میکنن که پول دار شدن یعنی سخت کار کردن ولی نه پولدار شدن یعنی هوشمندانه فکر کردن، خیلی از افراد هستند با یک محیط و توانایی و سرمایه و تلاش یکسان درآمد های متفاوتی از هم دیگر دارند، پس می توان گفت خلاقیت ریشه همه چیز است. شرایط وانت بار تهران با وانت بار مشهد یا اصفهان و یا حتی شهرهای کوچک بسیار متفاوت است، پس اگر یک کم خلاقیت و فکر داشته باشید شاید می توان بدون سرمایه اولیه هم پولدار شوید.

اگر کمی خلاق باشید و پشتکار داشته باشید مثل کارآفرینانی که جلوتر به شما معرفی خواهیم کرد ، می توانید روزی بین 150 هزار تومان الی 400 هزار تومان یا یک وانت بار ساده و یا یک نیسان آبی درآمد داشته باشید.


میزان درآمد وانت بار و نیسان

داستان کسب و کار فروش ماهی زنده با وانت بار

داستان حسین را بشنوید که از صفر شروع به فروش ماهی زنده در وانت بار کرد و توانست کسب و کار خوبی را با وانت راه اندازی کند.

حسین سالها پیش یک پرورش دهنده ماهی بود در همدان که به دلایلی ورشکسته شد و بخاطر این خانه و ماشین و تمام چیزهایش را فروخت تا بتواند بدهی هایش را بدهد ، و به ته خط رسید ، اما او نا امید نشد و دست از تلاش نکشید، او توانست با دریافت وام و قرض و قوله ، سرمایه اندکی را فراهم کند و یک وانت بار خریداری کند ، و از بازار ماهی فروشی ماهی بخرد و در شهر بفروشد.

حسین بعد از یک مدت پی برد که مردم آنچنان به این نوع ماهی فروشی های وانت و نیسان اعتمادی ندارند و گاها سوال میکردند که آیا این ماهی تازه است ؟ آیا فاسد نیست و بسیار سوال دیگر ، حسین قبلا خودش پرورش ماهی داشت و به این فکر افتاد تا ماهی زنده را با وانت بار بفروشد تا اینطور بتواند اعتماد مردم را کامل جلب کند و خیال مردم بابت تازه بودن ماهی ها راحت شود.

در اینصورت حسین یک شیشه بزرگ آکواریومی را در وانت بار خود جاسازی کرد و شروع کرد به عرضه ماهی تازه و زنده در سطح شهر، حسین با این کار توانست اعتماد همه را جلب و در خانه ها و محله ها به فروش ماهی بپردازد، مخصوصا شهرک ها و محله هایی که به مرکز شهر دور بودنند از این طرح زیاد استقبال میکردنند. حسین توانست با این کار روزی 200 تا 300 هزار تومان درآمد داشته باشد با وانت بار خود.

بهترین کسب و کار با وانت بار و نیسان وانت

داستان حمل بار به صورت شخصی با وانت بار

داستان احسان را بشنوید که یک جوان 23 ساله مهندس عمران بود و توانست با کنار گذاشتن حس پشت میز نشینی درآمد خوبی را با وانت پیکان برای خود دست و پا کند.

احسان 23 سال داشت و مشغول به تحصیل در رشته عمران بود، احسان دوست داشت برای خودش شغلی داشته باشد و می دانست که استخدامی ادارات تقریبا برای او غیر ممکن است، لذا با سرمایه اندکی که داشت 8 تا 10 میلیون تومان سرمایه اولیه با کمی تحقیق و اطلاعات اولیه، یک وانت بار خریداری کرد در سال 94 و استارت کار را زد،

احسان در اوایل به صورت چرخشی در خیابان ها می گذشت مثلا در خیابان پاسداران تهران، به امید اینکه بتواند یک بار سفارش بگیرد ولی بعد از مدتی متوجه شد که این کار اصلا صرفه اقتصادی ندارد و حتی استهلاک ماشینش نیز بیشتر می شود ، مدتی فکر کرد و چاره ای اندیشید، او اول فکر کرد که چه مکانهایی به وانت بار نیاز دارند ؟ مثلا بازار مصالح فروشی ها ، بازار لوازم خانگی و یا کار در باربری تهران و خیلی جاهای دیگر، همه را فهرست وار روی کاغذی نوشت و به بررسی مکانهایی که سودآوری بیشتر و دردسر کمتری دارند پرداخت،

احسان به دلیل موقعیت منزل خودش بازار لوازم خانگی را انتخاب کرد، پس به بازار لوازم خانگی رفت و برای خودش هم از قبل کارت ویزیت با مبلغ 45 هزار تومان تهیه کرد به صورت چسبی و ساده، او کارت خود را در بین تمام مغازه داران لوازم خانگی پخش کرد و در کنار هر پاساژ شماره تلفن خود را که چسبی بود را می چسباند، نهایتا ظرف 3 تا 4 روز کامل مشغول به پخش کردن تبلیغات خوت بود، در این میان هم تک و توک باری هم به مقصد می رساند.

تبلیغات او بعد از 2 هفته نتیجه داد و با روی خوش و اخلاق خوبی که داشت همراه با قیمت های مناسب احسان توانست روزی 400 هزار توامان درآمد با وانت بار داشته باشد و الان خودش یک وانت تلفنی در تهران راه اندازی کرده و 10 ها نفر در کنار او کار میکنند، وانت تلفنی احسان یکی از معتبر ترین وانت تلفنی های سطح شهر است و الان درآمد او بیشتر از 8 میلیون تومان در ماه شده است.

میزان درآمد وانت بار

داستان کار در مراکز پخش مواد غذایی با نیسان بار

محمد هم یک جان 25 ساله بود که با توجه به اینکه لیسانس داشت ولی باز می خواست برای خودش کسب و کاری را راه اندازی کند، داستان محمد را بشنوید که با یک نیسان بار کسب و کار خودش را شروع کرد.

محمد لیسانس جغرافیا داشت و بارها و بارها برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرده بود ولی موفق به قبولی در آزمون نشده بود، رشته تحصیلی او جغرافیا بود و هیچ مکان خصوصی دیگری احتیاجی به شغل او نداشت، لذا تصمیم گرفت که برای خودش کسب و کاری راه اندازی کند، از این رو خیلی اتفاقی یک آگهی را در روزنامه دید با عنوان به یک نیسان بار و وانت جهت پخش مواد غذایی نیازمندیم .

محمد پیگیر اینآگهی شد و در مورد شغل پخش مواد غذایی تحقیقاتی انجام داد، فهمید که او می تواند از مراکز پخش اجناسی را دریافت و به مقصد برساند ،سپس با پول قرض گرفتن از پدر و کمی هم وام به مبلغ 12 میلیون تومان، حداکثر سرمایه خود را به 18 میلیون تومان رساند و یک نیسان وانت را خریداری کرد و در یک شرکت مرکز پخش مواد غذایی مشغول به کار شد.

محمد هر روز طبق برنامه یک سری اجناس را از انبار به مغازه هایی که تعیین شده بودنند می برد و پول خود را همان جا دریافت میکرد، هر سرویس 15 هزار تا 25 هزار پول میگرفت، ولی این کار محمد را راضی نکرد و با کمی فکر و ایده مشغول به کار دیگری شد.

محمد در ابتدا خودش هم نیز در حین شغل باربری مواد غذایی برای مرکز پخش، مشغول به بازاریابی همین مواد غذایی در مکانهای دیگر شد، طوری که پورسانت بازاریابی و کرایه سرویس را هم دریافت میکرد، اینطوری درآمد محمد چند برابر شد، کمی که گذشت تمام مغازه دار ها و سوپر مارکت ها محمد را به عنوان یک بازاریاب مواد غذایی که نیسان وانت دارد را می شناختند، و هر نوع محصولی را که می خواستند با محمد تماس میگرفتند، حسابی سرش شلوغ شده بود، در این حین محمد از طریق یک آگهی بازرگانی تلویزیونی با یک محصول جدید چای آشنا شد، و به کارخانه چای سازی تماس گرفت.

محمد به کارخانه گفت که من می خواهم محصولات شما را در فلان منطقه پخش کنم و درصدی از فروش را به من بدهید، به این صورت که محمد به نوعی خودش یک نوع مرکز پخش چای شود، کارخانه چای سازی بسیار استقبال کرد از ایده محمد و این کار را به محمد سپارد، حالا محمد که از یک نیسان وانت ساده شروع به پخش مواد غذایی یک شرکت پخش را میکرد، الان خودش به گونه ای مرکز پخش یک محصول دیگر شده و تمام سوپر مارکت های آن منطقه نیز او را می شناسند و فقط با یک تلفن محمد سفارش جدید جمع میکرد و به مقصد می رساند.

الان محمد خودش دارای چندیدن نمایندگی محصولات غذایی و چای هست و چندین وانت بار و نیسان بار در این زمینه برای او کار میکنند. الان درآمد محمد به ماهی 10 میلیون به بالا می رسد و همه چیز از یک وانت نیسان ساده شروع شد.

درامد وانت بار و وانت نیسان


داستان میوه فروشی با وانت بار

با داستان میثم که اهل آذربایجان غربی است آشنا شوید ، پسری که در روستا زندگی میکرد و شغلی نداشت و با یک وانت بار توانست یک کسب وکار برای خودش راه اندازی کند.

میثم خیلی علاقه مند به درس خواندن بود ولی به دلیل ضعف مالی نتوانست درس بخواند و فقط دیپلمش را گرفت و به سربازی رفت، از سربازی که برگشت جویای کار شد در شهر و مدتی هم مشغول به کارگری و کارهای متفرقه بود و توانست اندک پولی را پس انداز کند.

پدر میثم که چند هزار متری باغ سیب داشت، مدتها بود که بیکار بود به علت سرمازدگی محصولات در چند سال اخیر و خشکسالی و ... دیگر کار نمی کرد، میثم هم در یکی از مغازه های میدان تره بار مشغول به کارگری بود، در این فاصله که آنجا کار میکرد پی برد که میوه های آذربایجان غربی اکثر از شهرهای دیگر تامین می شود و به این فکر افتاد که میوه هایی که در آذربایجان زیاد کشت می شود را به شهرستانها و میوه های کم یاب را از شهرستان به آذربایجان بیاورد.

میثم با سرمایه اندکی که داشت و کمی قرض و قوله از اطرافیان و وام قرض الحسنه توانست سرمایه 15 میلیونی را جمع کند و از روستای خودشان شروع کرد، محصولات روستای خود را خودش شخصا می خرید و بدون واسطه آن را به شهرستانهای اطراف می برد و با قیمت مناسبی می فروخت و بلعکس محصولات آن شهرستان ها را نیز به آذربایجان می آورد و می فروخت، میثم به همین روال شروع به کار کرد و توانست تقریبا روزی 300 هزار تومان در آمد با وانت بار کسب کند.

میثم یواش یواش سرمایه خود را بیشتر کرد و یک نیسان وانت برای خود خرید و کسب و کارش را گسترش داد، به گونه ای که محصولات ناب و تک هر منطقه را جدا می کرد و مستقیم به تهران می فرستاد بدون واسطه مستقیم در یک مغازه تره بار به دست مشتری می رساند، با این کار میثم توانست الان یک شرکت حمل میوه با برند مخصوص خودش را راه اندازی کند و الان هم خیلی راضی است.

میزان درآمد وانت بار

داستان کار در باربری ها و وانت تلفنی ها

با داستان کمال آشنا شوید که در ابتدا یک کارگر حمل بار در یک شرکت اتوبار در تهران بود و با سه فرزند و یک عالمه قرض، ولی حالا او یک شرکت باربری بزرگ در غرب تهران برای خود دارد.

کمال بچه یکی از شهرستانهای ایران بود و برای کار به تهران مهاجرت کرده بود و 10 سال بود که ازدواج کرده و سه فرزند داشت و از وضعیت زندگی خوب مالی برخوردار نبود، در اطراف تهران زندگی میکرد و به عنوان یک کارگر حمل بار در یک باربری تهران کار میکرد و منتظر بود هر روز اثاثیه و وسایل یک منزل و یا باری را جابه جا کند.

کمال از پس خرج زندگی واقعا بر نمی آمد و خیلی به سختی زندگیش می چرخید، لذا به این فکر افتاد تا یک ریسک در زندگیش انجام دهد و برای مدتی هم که شده برای خودش کار کند، او با یک وام 10 میلیون تومانی که شش ماه به دنبال کارهای اداریش بود شروع کرد و یک وانت بار در تهران خرید و در همان جایی که کارگری و حمل و نقل بار انجام می داد به عنوان یک وانت بار نیز مشغول به کار شد،

کمال در حین اینکه برای آن شرکت باربری کار میکرد به عنوان یک صاحب خودرو و وانت تلفنی به این فکر افتاد تا خودش هم برای خودش کارت چاپ کند و در اکثر محله ها روی درب منازل شماره تلفن خود را بچسباند و این کار را نیز کرد ، شماره خود را در جلوی درب منازل چسبانده بود و همچنین برای آن شرکت باربری تهرانی نیز این کار را انجام می داد، لذا این کار خیلی به او کمک کرد و خیلی زود هر روز مشتری های زیادی با او تماس میگرفتند، تا اینکه بعد از چند سال توانست یک خودروی خاور ایسوزو به قیمت 50 میلیون تومان برای خود خریداری کند و کسب و کار خودش را رونق ببخشد، کمال الان صاحب یک باربری با 25 خودرو برای خودش است با ماهی 15 میلیون تومان به بالا درامد.

با وانت و نیسان چه کارهایی می توان کرد

داستان یک نانوایی سیار با وانت بار

با داستان علی آشنا شوید که توانست از یک وانت بار یک رستوران برای خود دست و پا کند و چند نفر را نیز استخدام و کارآفرینی کند ، با ما همراه باشید.

علی یک جوان جویای کار بود و قبلا در چند جا به شغل های پاره وقت مشغول بود، تا اینکه ازدواج می کند و خرج و مخارج زندگیش چند برابر می شود و از همه بدتر بعد از چند مدت بعد ازدواج بیکار می شود، درمانده زاز همه جا که خدایا چکار کند و چکار نکند به این فکر می رسد که طلاهای زنش را که برای عروسی خریده بود را بفروشد و یک وانت بار خریداری کند و برای خودش کار کند نه برای دیگران.

علی توانست 15 میلیون پول و سرمایه برای خودش جور کند و یک وانت بار خرید، در اوایل با شرکت های باربری و وانت تلفنی ها کار میکرد و بیشتر ناراضی بود و می گفت که تعداد وانت بارها زیاد هستند و تعداد سفارش های بار هم کم شده است ولی خوب می توانست خرج خودش و خانواده را جور کند ، علی منتظر این درآمد بخور و نمیر نماند و طی کارهایی که انجام می داد فکرش به این بود که چطور می تواند درآمد خودش را که وانت بار دارد بیشتر کند.

یک روز جمعه علی به همراه خانواده پدر همسرش به بیرون و اطراف شهر برای تفریح می روند که در این حین چشمش به یک دست فروش که نان سنتی می فروخت می افتد و تقریبا می بیند که مردم استقبال خوبی از این نان ها می کنند ولی خوب چون سرد و کهنه هستند بیشتر مردم هم علاقه ای نشان نمی دادند، در این زمان بود که علی به این فکر کرد که اگر بتواند نان تازه و داغ سنتی را خودش در این مراکز تفریج تولید کند می تواند بسیار جوابگو نیاز گردشگران و افراد باشد.

از این رو علی یک مدت کنار همسرش نان پختن سنتی را آموزش دید و نان های بسیار خوب و خوشمزه ای را تولید می کرد و بعد وسایل لازم از جمله ساج و کبسول و آرد و .... مورد نیاز را تهیه کرد و وانت بار خود را که تا یک هفته قبل باربری می کرد را به یک نانوایی سیار تبدیل کرد. او توانست در محل هایی که گردشگران زیادی برای کباب پختن و یا غذا خوردن آمده بودنند حضور پیدا کند و با تولید و پخت نان های تازه به گونه ای نان داخ کباب داغ خودش را راه اندازی کند.

با این تفاوت که علی نان داغ را تولید می کرد و مردم هم خودشان نان داغ را به همراه غذا و کبابی که با خودشان آورده بودنند میل می کردنند، علی اینطوری توانست درآمد خوبی داشته باشد و الان برای خودش یک رستوران غذاهای محلی در حاشیه شهر برای رانندگان ماشین های سنگین و مسافران بین راهی دایر کرده است.

درامد و کسب وکار وانت بار در تهران

آموزش بازاریابی و جذب مشتری برای باربری ها، نیسان بارها و وانت بار ها ؟

خوب تا اینجا داستان های جالبی رو در مورد افرادی خوندید که از صفر با یک وانت بار یا نیسان و یا حتی ایسوزو شروع به کار کردنند و الان برای خودشون کسب وکار دارن. خوب حالا شما از کجا می خواهید شروع کنید ؟

واقعا خدمتون عرض میکنم که شروع یک کسب وکار بر اساس حدس و گمان و تقلید از روی کس دیگه و یا توصیه یکی از فامیل نیست، دقت کردین که چی میگم ؟

شما باید برای تمام مراحل کسب وکار از قبل برنامه ریزی داشته باشید تا شاید بتونید آینده رو تضمین کنید، ببینید تا حالا این حرف رو شنیدین که میگن آقا تو شروع کن مابقی خدا بزرگه ? شنیدین ؟ مطمئنم که شنیدین و یا شاید هم خودتون بارها و بارها این حرف رو به اطرافیان گفته باشین.

منم میگم صد در صد خدا بزرگه اون که شکی توش نیست ولی اگر قبل از شروع کاری نقشه و برنامه ریزی نداشته باشی آینده اون کار میشه شانسی ، مثلا فرض کنید من به شما میگم برادر من یا خواهر من خودت رو از اون ساختمان 3 طبقه بنداز پایین خدا بزرگه احتمالا سالم فرود میای، خوب به نظر شما عقل سالم هیچ وقت این قضیه رو تایید نمی کنه ، که چون فقط من گفتم خدا بزرگه دلیل نیست که شما سالم به زمین برسید، درسته ؟ همه چیز میشه احتمالات ، احتمال داره واقعا شانس بیاری و بی افتی روی یک چیز نرم مثل توی این فیلمها یا نا فقط پات بشکنه و یا نه خیلی بد شانس باشی با کله بیای پایین و سریع ببرنت بهشت زهرا، درست میگم ؟

پس دوست عزیزم شروع کسب وکار هم همینطوره اگر واقعا شما برای پایین رفتن از ساختمان 3 طبقه نقشه و برنامه نداشته باشی هر بلایی ممکنه سرت بیاد ولی اگر با نقشه و برنامه ریزی قبلی جلو بری احتمال زیاد داره که تو سالم از اون ساختمان 3 طبقه فرود بیای چون تو قبلش برنامه ریزی کردی که خوب من یک طناب ایمنی می بندم و پام رو فلان جا میزارم و دستم رو فلان جا میگیرم و همین طوری یواش یواش میرم پایین درسته ؟ این نقشه و برنامه ریزی شما قبل از تصمیم به رفتن به پایین از ساختمان 3طبقه هستش، تازه یک نکته بهتون بگم که واقعا آدم نمی تونه آینده رو پیش بینی کنه چون خیلی وقت ها شما با نقشه جلو میری همه چیز به هم میخوره و اونی نمیشه که می خوای ، حالا خدا به داد اون روزی برسه که خودت رو شانسی و بدون نقشه و برنامه ریزی بسپاری دست شانس و کار رو شروع کنی ، قطعا که کار خیلی پر ریسک و بدیه.

پس بدونید که کار شروع کردن از قبل تحقیق و برنامه ریزی می خواد مگرنه خیلی شانسی در میاد یا کسب وکارت پر رونق میشه و یا نه از روز قبل هم بدتر میشه. پس شما می تونید واقعا از افراد با تجربه در زمینه همون کار و یا متخصصین کسب وکار مشورت بخواهید تا در قدم های اولیه شروع کسب وکار شما رو راهنمایی کنن ، شما با صرف هزینه یک مشاوره می تونید از خیلی از ضررهای احتمالی بعدی و از همه مهم تر تلف شدن وقت که سرمایه بزرگ شما هستش جلوگیری کنید، تصمیمات درست امروز شما آینده شما رو تضمین میکنه و هیچ چیزی شانسی نیست در زندگی.

مطمئن باشید که همین لحظه ای که مشغول خودندن این مقاله هستین و با کمک این نوشته ها و مقاله تونستید که راه جدیدی را برای خودت پیدا و باز کنی و دید جدیدی پیدا کنی ، نتیجه فکر هایی بوده که از قبل داشتی ، مثلا هی توی فکرت بوده که آقا من چیکار کنم یک شغل داشته باشم و درست جلو برم و... هی فکر کردین هی فکر کردین تا اینکه نتیجه این فکرهای شما شده پیدا شدن این مقاله و ایده گرفتن از کسب وکارهای مشابه ، پس مطمئن باشین اگر درست فکر کنید و درست قدم بردارید شانس و روزگار و کائینات و از همه مهم تر خداوند بزرگ و مهربان همه چیز رو براتون هموار میکنه ، درست مثل بازی کردن تخته نرد هستش ، شاید شانس بیاری بعضی جاها ، ولی اگر خوب ازش استفاده نکنی و یا اینکه حرکت های اشتباهی بکنی مطمئن باش مارس میشی در زندگی ، درست میگم ؟

من رضا حجازی هستم مشاور استخدامی و توسعه دهنده کسب وکار، من به شما کمک می کنم تا شما هم در شغل باربری و وانت بار و نیسان بار موفق بشین و به درآمد حداکثری برسید.

یک پکیج تبلیغاتی فوق اقتصادی برای شما داریم تا بهتر و حداکثری درآمد داشته باشید از باربری در تهران و یا شهرستانهای خودتون

شماره مشاوره در واتساپ : 09351712931 حجازی
آدرس اینستاگرام شرکت : پارس پردازش سپهر آسیا