میزان درآمد وانت بار

درآمد وانت بار و وانت پیکان

معرفی 5 شغل پر درآمد با وانت بار در سال 97

چرا وانت بار یا وانت پیکان ؟

وانت بار و یا همان وانت پیکان که در بعضی جاها هم وانت باردو به آن می گویند ،ساخت کارخانه ایران خودرو است ، که به دلیل قیمت ارزان تر نسبت به دیگر خودروهای باربری و داشتن هزینه های کم فنی نسبت به سایر خودروها ، برای شروع کار یک خودروی ایده ال در این صنعت است ، چون در بازار قطعه فروشی ، هم قطعات ارزان تری دارند و هم به صورت فراوان در همه جا یافت می شود. به این دلیل اکثرا برای شروع از این خودرو استفاده کرده اند.

میزان کسب درآمد از وانت بار و وانت پیکان ؟

درامد وانت بار بستگی به محل جغرافیای و ساعت کاری و نوع شغلی که انجام میدهید دارد و میزان درآمد آن نوسان است لذا باید خلاقیت داشته باشید و فکر کنید که چگونه می توانید با همان زمان کار و پشتکار می توانید درآمد بیشتری را برای خود داشته باشید، ، معمولا همه فکر میکنن که پول دار شدن یعنی سخت کار کردن ولی نه پولدار شدن یعنی هوشمندانه فکر کردن، خیلی از افراد هستند با یک محیط و توانایی و سرمایه و تلاش یکسان درآمد های متفاوتی از هم دیگر دارند، پس می توان گفت خلاقیت ریشه همه چیز است. درآمد خوبی را از وانت می توانید داشته باشد.

ولی اگر کمی خلاق باشید و پشتکار داشته باشید مثل کارآفرینانی که جلوتر به شما معرفی خواهیم کرد ، می توانید روزی بین 150 هزار تومان الی 400 هزا رتومان درآمد با وانت بار داشته باشید .

میزان درآمد وانت بار

داستان کسب و کار فروش ماهی زنده با وانت بار

داستان حسین را بشنوید که از صفر شروع به فروش ماهی زنده در وانت بار کرد و توانست کسب و کار خوبی را با وانت راه اندازی کند.

حسین سالها پیش یک پرورش دهنده ماهی بود در همدان که به دلایلی ورشکسته شد و بخاطر این خانه و ماشین و تمام چیزهایش را فروخت تا بتواند بدهی هایش را بدهد ، و به ته خط رسید ، اما او نا امید نشد و دست از تلاش نکشید ، او توانست با دریافت وام و قرض و قوله ، سرمایه اندکی را فراهم کند و یک وانت بار خریداری کند ، و از بازار ماهی فروشی ماهی بخرد و در شهر بفروشد در وانت باری که خریداری کرده بود ، اما بعد از یک مدت پی برد که مردم آنچنان به این نوع ماهی فروشی ها اعتمادی ندارند و گاها سوال میکردند که آیا این ماهی تازه است ؟ آیا فاسد نیست و بسیار سوال دیگر ، حسین قبلا خودش پرورش ماهی داشت و به این فکر افتاد تا ماهی زنده را با وانت بار بفروشد تا اینطور بتواند اعتماد مردم را کامل جلب کند و خیال مردم بابت تازه بودن ماهی ها راحت شود ، لذا یک شیشه بزرگ آکواریومی را در وانت بار خود جاسازی کرد و شروع کرد به عرضه ماهی تازه و زنده در سطح شهر ، حسین با این کار توانست اعتماد همه را جلب و در خانه ها و محله ها به فروش ماهی بپردازد ، مخصوصا شهرک ها و محله هایی که به مرکز شهر دور بودنند از این طرح زیاد استقبال میکردنند. حسین توانست با این کار روزی 200 تا 300 هزار تومان درآمد داشته باشد.

میزان درآمد وانت بار

داستان حمل بار به صورت شخصی با وانت بار

داستان احسان را بشنوید که یک جوان 23 ساله مهندس عمران بود و توانست با کنار گذاشتن حس پشت میز نشینی درآمد خوبی را با وانت پیکان برای خود دست و پا کند.

احسان 23 سال داشت و مشغول به تحصیل در رشته عمران بود ، احسان دوست داشت برای خودش شغلی داشته باشد و می دانست که استخدامی ادارات تقریبا برای او غیر ممکن است ، لذا با سرمایه اندکی که داشت 8 تا 10 میلیون تومان سرمایه اولیه داشت که با کمی تحقیق و اطلاعات اولیه ، یک وانت بار خریداری کرد در سال 94 و استارت کار رو زد ، احسان در اوایل به صورت چرخشی در خیابان ها می گذشت مثلا در خیابان پاسداران تهران، به امید اینکه بتواند یک بار سفارش بگیرد ولی بعد از مدتی متوجه شد که این کار اصلا صرفه اقتصادی ندارد و حتی استهلاک ماشینش نیز بیشتر می شود ، مدتی فکر کرد و چاره ای اندیشید ، او اول فکر کرد که چه مکانهایی به وانت بار نیاز دارند ؟ مثلا بازار مصالح فروشی ها ، بازار لوازم خانگی و یا کار در باربری تهران و خیلی جاهای دیگر ، همه را فهرست وار روی کاغذی نوشت و به برسی مکانهایی که سوداوری بیشتر و دردسر کمتری دارند پرداخت ، او به دلیل موقعیت منزل خودش بازار لوازم خانگی را انتخاب کرد ، پس به بازار لوازم خانگی رفت و برای خودش هم از قبل کارت ویزیت با مبلغ 45 هزار تومان تهیه کرد به صورت چسبی و ساده ، او کارت خود را در بین تمام مغازه داران لوازم خانگی پخش کرد و در کنار هر پاساژ شماره تلفن خود را که چسبی بود را می چسباند ، نهایتا ظرف 3 تا 4 روز کامل مشغول به پخش کردن تبلیغات خوت بود ، در این میان هم تک و توک باری هم به مقصد می رساند.

تبلیغات او بعد از 2 هفته نتیجه داد و با روی خوش و اخلاق خوبی که داشت ، احسان توانست روزی 400 هزار توامان درآمد داشته باشد و الان خودش یک وانت تلفنی بزرگ راه اندازی کرده و 10 ها نفر در کنار او کار میکنند ، وانت تلفنی احسان یکی از معتبر ترین وانت تلفنی های سطح شهر است و الان درآمد او بیشتر از 5 میلیون تومان در ماه شده است.

میزان درآمد وانت بار

داستان کار در مراکز پخش مواد غذایی با وانت بار

محمد هم یک جان 25 ساله بود که با توجه به اینکه لیسانس داشت ولی باز می خواست برای خودش کسب و کاری را راه اندازی کند ، داستان محمد را بشنوید که با یک وانت بار کسب و کار خودش را شروع کرد.

محمد لیسانس جغرافیا داشت و بارها و بارها برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرده بود ولی موفق به قبولی در آزمون نشده بود ، رشته تحصیلی او جغرافیا بود و هیچ مکان دولتی و خصوصی دیگری احتیاجی به شغل او نداشت ، لذا تصمیم گرفت که برای خودش کسب و کاری راه اندازی کند ، از این رو خیلی اتفاقی یک آگهی را در روزنامه دید با عنوان

به یک وانت بار جهت پخش مواد غذایی نیازمندیم

او پیگیر این قضیه شد و در مورد شغل پخش مواد غذایی تحقیقاتی انجام داد ، فهمید که او می تواند از مراکز پخش اجناسی را دریافت و به مقصد برساند ،سپس با پول قرض گرفتن از پدر و کمی هم وام به مبلغ 6 میلیون تومان ، حداکثر سرمایه خود را به 12 میلیون تومان رساند و یک وانت پیکان را خریداری کرد و در یک شرکت مرکز پخش مواد غذایی مشغول به کار شد ، محمد هر روز طبق برنامه یک سری اجناس را از انبار به مغازه هایی که تعیین شده بودنند می برد و پول خود را همان جا دریافت میکرد ، هر سرویس 15 هزار تا 25 هزار پول میگرفت ، ولی این کار محمد را راضی نکرد و با کمی فکر و ایده مشغول به کار شد.

محمد در ابتدا خودش هم نیز در حین شغل باربری برای مرکز پخش ، مشغول به بازاریابی همین مواد غذایی در مکانهای دیگر شد ، طوری که پورسانت بازاریابی و کرایه سرویس را هم دریافت میکرد ، اینطوری درآمد محمد دو برابر شد ، کمی که گذشت تمام مغازه دار ها و سوپر مارکت ها محمد را به عنوان یک بازاریاب مواد غذایی که وانت دارد را می شناختند ، و هر نوع محصولی را که می خواستند با محم تماس میگرفتند ، حسابی سرش شلوغ شده بود ، در حین محمد ا طریق یک آگهی بازرگانی تلویزیونی با یک محصول جدید چای آشنا شد ، و به کارخانه چای سازی تماس گرفت و گفت که من می خواهم محصولات شما را در فلان منطقه پخش کنم و درصدی از فروش را به من بدهید ، به این صورت که محمد به نوعی خودش یک نوع مرکز پخش چای شود ، کارخانه چای سازی بسیار استقبال کرد از ایده محمد و این کار را به محمد سپارد ، حالا محمد که از یک وانت بار ساده شروع به پخش مواد غذایی یک شرکت پخش را میکرد ، الان خودش به گونه ای مرکز پخش یک محصول دیگر شده و تمام سوپر مارکت های آن منطقه نیز او را می شناسند و فقط با یک تلفن محمد سفارش جدید جمع میکرد و به مقصد می رساند ، الان محمد خودش دارای چندیدن نمایندگی محصولات غذایی و چای هست و چندین وانت بار و نیسان بار در این زمینه برای او کار میکنند. الان درآمد محمد به ماهی 6 میلیون به بالا می رسد و همه چیز از یک وانت بار ساده شروع شد.

میزان درآمد وانت بار

داستان میوه فروشی با وانت بار

با داستان میثم که اهل آذربایجان غربی است آشنا شوید ، پسری که در روستا زندگی میکرد و شغلی نداشت و با یک وانت بار توانست یک کسب وکار برای خودش راه اندازی کند.

میثم خیلی علاقه مند به درس خواندن بود ولی به دلیل ضعف مالی ، نتوانست درس بخواند و فقط دیپلم ش را گرفت و به سربازی رفت ، از سربازی که برگشت جویی کار شد در شهر و مدتی هم مشغول به کارگری و کارهای متفرقه بود و توانست اندک پولی را پس انداز کند.

پدر میثم که چند هزار متری باغ سیب داشت ، مدتها بود که بیکار بود به علت سرمازدگی محصولات در چند سال اخیر و خشکسالی و هزاران دلیل دیگر ، میثم هم در یکی از مغازه های میدان تره بار مشغول به کارگری بود ، در این فاصله که آنجا کار میکرد پی برد که میوه های آذربایجان غربی اکثر از شهرهای دیگر تامین می شود و به این فکر افتاد که میوه هایی که در آذربایجان زیاد کشت می شود را به شهرستانها و میوه های کم یاب را از شهرستان به آذربایجان بیاورد.

با سرمایه اندکی که داشت و کمی قرض و قوله از اطرافیان و وام قرض الحسنه توانست سرمایه 15 میلیونی را جمع کند و از روستای خودشان شروع کرد ، محصولات روستای خود را خودش شخصا می خرید و بدون واسطه آن را به شهرستانهای اطراف می برد و با قیمت مناسبی می فروخت و بلعکس محصولات آن شهرستان ها را نیز به آذربایجام می آورد و می فروخت ، میثم به همین روال شروع به کار کرد و توانست تقریبا روزی 300 هزار تومان در آمد با وانت بار کسب کند و یواش یواش سرمایه خود را بیشتر کرد و یک نیسان وانت برای خود خرید و کسب و کارش را گسترش داد ،به گونه ای که محصولات ناب و تک هر منطقه را جدا می کرد و مستقیم به تهران می فرستاد بدون واسطه مستقیم در یک مغازه تره بار به دست مشتری می رساند ، با این کار میثم توانست الان یک شرکت حمل میوه با برند خصوص خودش را راه اندازی کند و الان خیلی خوشحال و راضی است.

میزان درآمد وانت بار

داستان کار در باربری ها و وانت تلفنی ها

با داستان کمال آشنا شوید که در ابتدا یک کارگر حمل بار در یک باربری بود و با سه فرزند و یک عالمه قرض ، حالا یک شرکت باربری عظیم برای خود دارد.

کمال بچه یکی از شهرستانهای ایران بود و 10 سال بود که ازدواج کرده بود و سه فرزند داشت و از وضعیت زندگی خوبی برخوردار نبود ، در تهران زندگی میکرد و به عنوان یک کارگر حمل بار در یک باربری در تهران کار میکرد و منتظر بود هر روز بار یک منزل و کاری را جابه جا کند .

کمال از پس خرج زندگی واقعا بر نمی آمد و خیلی به سختی زندگیش می چرخید ، لذا به این فکر افتاد تا یک ریسک در زندگیش انجام دهد و برای مدتی هم که شده برای خودش کار کند ، او با یک وام 10 میلیون تومانی که شش ماه به دنبال کارهای اداریش بود شروع کرد و یک وانت بار خرید و در همان جایی که کارگری میکرد به عنوان یک وانت بار در تهران نیز مشغول به کار شد، کمال در اکثر محله ها روی درب منازل شماره تلفن خود را چسبانده بود به عنوان یک خودروی حمل بار و اسباب کشی منزل ، مثلا در شمال تهران و در منطقه چیذر به عنوان باربری چیذر و یا اتوبار ستارخان شماره خود را در جلوی درب منازل چسبانده بود و همچنین برای حمل بار و باربری در غرب تهران نیز این کار را انجام داده بود ، لذا این کار خیلی به او کمک کرد و خیلی زود هر روز مشتری های زیادی با او تماس میگرفتند و تا اینکه او توانست یک خودروی خاور ایسوزو به قیمت 50 میلیون تومان برای خود خریداری کند و کسب و کار خودش را رونق ببخشد ، کمال الان صاحب یک باربری با 25 خودرو برای خودش است با ماهی 15 میلیون تومان به بالا درامد.

میزان درآمد وانت بار

وضعیت خودروی وانت بار در سال 97 ؟

وانت بار یا وانت پیکان در تهران در سال 1391 در اسفند ماه به دستور پلیس راهنمایی و رانندگی از تولید متوقف شد ، بعد ها کارخانه ایران خودرو با اضافه کردن ترمز abs و یک سری امکانات دیگر ، تولید وانت بار را در سال 92 از سر گرفت ، ولی باز هم در سال 93 تولید این خودرو برای همیشه متقف شد ، و حالا جدیدن کارخانه ایران‌خودرو به جای وانت بار از وانت آریسان استفاده میکند ، و اگر خواهان یک وانت بار صفر کیلومتر هستین می توانید از وانت آریسان استفاده کنید که قیمت آن بین 23 میلیون تا 28 میلیون تومان در سال 1397 بوده است.

میزان درآمد وانت بار