نحوه مطالعه برای استخدامی

بهترین روش مطالعه برای آزمون استخدامی ؟

نحوه مطالعه و برنامه ریزی و قبولی در آزمون های استخدامی

سخن مشاور برای شنبه 22 مرداد 1401 شما : همیشه روز شنبه یک نقطه آغاز و یک نقطه پرتاپ برای هر شخصی و برای هر تصمیمی بوده، اهدافت رو امروز مرور کن و قدرت شنبه اول هفته رو دست کم نگیرید، ساله دیگه این روز دوست دارید به چه نقطه ای رسیده باشید در زندگی، پس الان تجسم کنید. (هر روز یک نکته | موفق باشی)

+ معرفی منابع آزمون های استخدامی و روش مطالعه آنها ؟ + روش تست زدن در آزمون های استخدامی ؟ + روش درس خواندن برای آزمون استخدامی ؟ در زمان کم و یا در شلوغی و دغدغه های زندگی روزمره چه کنیم ? در نهایت به این سوال پاسخ می دهیم که آیا من برای استخدامی مناسب هستم یا شغل آزاد ?

ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما دوست عزیز، در همه آزمون ها و چالش های زندگی تان اگر قصد دارید در یکی از مهمترین مراحل زندگی یعنی آزمون های استخدامی موفق شوید، قدم به قدم ما شما را در این مسیر همراهی و راهنمایی خواهیم نمود.

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم، قبل آزمون یا در حین استخدامی یک سری نکات طلایی که نحوه قبولی در آزمون استخدامی را برای شما هموار می کند، را شرح دهیم و همچنین آموزش می دهیم که زمان را طوری تنظیم و مدیریت کنید که اگر قصد دارید درآینده (شاید سال بعد) خودتان را برای استخدامی آماده کنید یا برای (وزارت بهداشت و گمرک و...) و یا نه شاید یک هفته تا آزمون استخدامی فرصت دارید، بازهم بتوانید برنامه داشته باشید و موفق شوید.

پس تا آخر این مقاله را با حوصله بخوانید، چون شما این مقاله را اتفاقی نمی خوانید، شاید اوضاع کنونی تان کمی از هم پاشیده، اما در پس این اوضاع یک نظم الهی وجود دارد که در حال آماده سازی شرایط بهتر برای شماست ، مطمئن باشید همان نیرویی که تا اینجا شما را راهنمایی کرده، در پی شگفت زده کردن شما و روی روال افتادن کارهای شما خواهد بود ، پس حضور شما اینجا اتفاقی نیست.

من رضا حجازی هستم و در این مقاله سعی کردم، 10 سال تجربه تدریس و مشاوره خودم رو در اختیار شما بزارم تا شاید توانسته باشم قدمی کوچک رو برای شما عزیز و خواننده مهربان برای استخدام شدن و یافتن یک راه شغلی مناسب بردارم. پس با من همراه باشین.

+ یکی از کارهای مهمی که شما باید قبل از تصمیم به مطالعه انجام بدین، این هستش که باید از اخبار استخدامی های جدید و استخدامی های سال آینده که قرار است منتشر شوند، حتما با خبر باشید و دنبال کنید، چرا ؟ چون مثلا اگر رشته شما حسابداری یا ... هست، باید بدانید که فرصت های استخدامی برای شما کدام ارگانها هستند که از الان هدف گذاری کرده باشید و آماده بشین، در زیر قبل از هر آموزش روش مطالعه ای برای استخدامی، استخدامی های جدید که قرار هستند در سال 1401 برگزار شوند را اشاره کرده ایم و برای خواندن متن کامل آنها می توانید به انتهای همین مقاله مراجعه کنید، (تیتر خبرها را در زیر بخوانید و متن کامل آنها را انتهای صفحه) .

مطلع شوید از خبر جدید از استخدامی وزارت بهداشت (طی هفته های آینده استخدامی برگزار می شود) و همچنین استخدام جدید موسسه حسابرسی سازمان تامین اجتماعی (کلیه رشته های حسابداری تا 28 مرداد) و خبر جدید استخدام شرکت نفت سپاهان اصفهان (از 22 مرداد الی 31 مرداد) و خبر استخدام شرکت نیروگاه صبا دهلران (ثبت نام تا 24 مرداد) و همچنین زمان برگزاری دهمین آزمون جامع فراگیر استخدامی (در بهمن و اسفند 1401) و خبر آزمون استخدامی جهاد کشاورزی و همچنین خبر استخدامی سازمان حلال احمر (تا پایان شهریور مجوز آن صادر می شود) و خبر مهم استخدام 1500 نفر در گمرک ایران (بعد از 10 سال در سال 1401) و خبر صدور مجوز استخدام 500 نفر در محیط زیست و زمزمه هایی هم از خبر استخدامی بانک ملی ایران (رشته هایی مثل آمار، حسابداری، حقوق، کامپیوتر، صنایع و...) برای سال 1401 ، شاید برای مهر و آبان، متن کامل آنها همگی در آخر همین صفحه برای شما دسته بندی شده است، تا بهترین هدف را برای 1401 از همین الان انتخاب کنید.

+ پس با توجه به خبرهای استخدامی بالا و همچنین وجود استخدامی های متعدد دیگر در سال 1401، می توانید یک شانس دوباره برای خود فراهم کنید، یعنی به گونه ای درس ها و منابع را بخوانید و برنامه ریزی کنید، هم برای آزمون پیش روی شما که قصد شرکت درآن را دارید مفید باشد هم برای آزمون های استخدامی دیگر، من در جلسات مشاوره ای که دارم همیشه این نکته را می گویم که تلاش های الان شما، یا موجب قبولی تان می شود و یا پشتوانه اصلی برای آزمون بعدی تان خواهد بود.

+ درست و با برنامه شروع کنید ، کنکور با استخدامی خیلی فرق میکنه و خیلی ها به سبک کنکور درس می خونن و میگن چند بار شرکت کردم قبول نشدم و پارتی بازیه و ...، شما حتی اگر 2 روز هم تا آزمون فاصله داشته باشید، فرصت دارید تا بزرگترین نتایج را کسب کنید.


قبل از شروع به خوندن مقاله ، دو سه تا نکته کوچیک هست که با هم تمرین می کنیم بعد میریم سر اصل مطلب :
1- خدا تا اینجا شما رو هدایت کرده چون خودت خواستی پس مابقی راه هم بسپار به خودش
2- این حرفهای زیر رو به کلی از زندگی تون بندازید بیرون بعد تصمیم بگیرین استخدام بشین :
الف) استخدامی کلا پارتی بازیه و از الان نفرات مشخص شدن ؟ (همین الان این حرف الکی رو پرت کن بیرون از ذهنت، اینا همش حرف کساییه که درس نخوندن و برای توجیه کار خودشون این چیزا رو میگن)
ب) وقتی به استخدامی فکر میکنی خوندن یک دنیا کتاب و حجم مطالب بالا و مطالعه شبانه روزی میاد توی ذهنت ؟ (در صورتی که اصلا اینطوری نیست ، چون به زیاد خوندن و کتاب زیاد خریدن نیست که ، فقط کافیه درست جلو بری )
خ) به حرف اطرافیان گوش ندین که میگن ما 4 دور تمام درس ها رو خوندیم و همه رو بالای 90% زدیم تا تونستیم قبول بشیم ، در صورتی که اصلا اینطوری نیست من 100 تا کارنامه بهتون نشون میدم که همه درصدهای متوسط داشتن و قبول هم شدنند.
ج) این جمله رو به خودت بگو حتما (استخدام شدن و درس خوندن خیلی آسونه) حتی اگر بهش باور نداری ولی خوب تو هی تکرار کن و تجسمش کن ، نتیجه ش با من نگران نباشید.
د) هیچ نگرانی رو توی دلت راه نده حتی اگر زمان کم داری ، همه چیز قابل حله، باشه ؟ درست شد ؟ خوب حالا اگر کامل این چند نکته رو خوندنی، صلاحیت داری بری ادامه مطلب رو هم بخونین

معرفی انواع مدل های استخدامی :

خوب همه می دونیم که هر شرکت یا سازمانی برای تامین نیروی انسانی خود، از بین افراد واجد شرایط اقدام به فراخوان استخدامی زده و و بعد از طی یک سری مراحل افراد مورد نظر خود را انتخاب میکنند.

حالا روال استخدام در شرکت های خصوصی 90% تخصص گرا هستش و اصلا اهمیتی نداره که شما چه مدرک تحصیلی یا کجا درس خوانده اید ،فقط تخصص لازم برای به پایان رساندن هدف مورد نظر سازمان را داشته باشید کافیه ، پس متخصص بودن در کاری می تونه راحت برای شما شغل ایجاد کند.

ولی روال استخدام شدن در سازمان ها و ادارت دولتی کمی متفاوت است و شما حتما باید علاوه بر داشتن دانش تخصصی یک سری موارد دیگر از جمله ریاضی و زبان و ادبیات و معارف و هوش، اطلاعات عمومی و کامپیوتر برای آزمون استخدامی خیلی خوب بلد باشید که من در این مقاله روی این بخش تاکید کردم که چطور برای آزمون های استخدامی ادارات دولتی باید مطالعه کنیم و خود را آماده کنیم تا قبول شویم.

تا آخر رو خوب بخونید دوستان چون بهتون یاد میدیم که عمومی چی بخونید ؟ تخصصی رو چی بخونید ؟ چطور سرجلسه امتحان تست بزنین و همچنین درس کامپیوتر رو چطور بالای 80% بزنید تا قبولی تون تضمین بشه و همچنین اگر بی حال و بی حوصله هستین علتش چیه ؟ درسته ؟ پس این موارد کامل توی این مقاله بررسی میشه، چون این نکات همگی گوشه هایی از جلسات مشاوره بنده با دوستان بوده که با حلش تونستن قبول بشن، پس شما هم استفاده کنید.

قدم اول استخدامی : دوست گرامی و خواننده عزیز، وقتی تصمیم دارید برای استخدامی درس بخونید واقعا باید استخدامی رو به عنوان هدف اصلی توی زندگیت تعیین کنی، و به هیچ عنوان نباید اجازه بدی که یک سری پارازیت توی زندگیت بیاد و این هدفت رو یه کم مخدوش کنه، منظورم رو دقت کردین ؟

مثلا فرض کنید که یک آقا پسری یا خانمی که سربازی و یا درسش تموم شده می خواد استخدامی شرکت کنه، خوب این تصمیم خیلی خوبیه آفرین، چون واقعا تا سن استخدامی دارین (برای لیسانس 30 تا 35 سال) باید استفاده کنید وقت برای خیلی کارها زیاده ولی سن استخدامی بگذره دیگه به هیچ عنوان این فرصت از دست رفته قابل جبران نخواهد بود. حتی اگر 1 ماه فرصت داری برای سن استخدامی، باز استفاده کن و می تونی قبول بشی ، ولی این یک ماه رو که وقت داری بخاطر پارازیت های الکی و به ظاهر خوب از دست ندید. دقت کردین چی عرض میکنم خدمتون ؟

مشکل اینجاست وقتی که این آقا یا خانوم تصمیم میگیره برای استخدامی درس بخونه، یک ماه نگذشته با اولین پیشنهاد کاری از طرف یکی از اقوام یا دوستان و آشنایان اطراف، مثلا میگن : « بیا شرکت برای من کار کن اگر رشته ت مثلا حسابداریه » و یا اینکه میگن «من یک شرکت می شناسم دوست صمیمی منه و تو که رشته ت کامپیوتره سفارشت رو میکنم برای اونجا کار کنی» و ماهی 4 میلیون هم بهت حقوق میده ، و ...

می بینی همون آقا یا خانوم که هدف گذاری کرده بود که برای استخدامی درس بخونه و استخدام بشه، بخاطر 4 میلیون که الان فکر میکنه زیاده و خیلی خوبه ، هر برنامه ریزی که داشت رو میزاره کنار و پیش خودش میگه در کنار این کار برای استخدامی هم درس می خونم , خودم رو می روسونم، و میره دنبال این 4 میلیون.

مشکل اینجاست که ایشون فقط ظاهر کار رو می بیننن و فکر میکنن خیلی انتخاب خوبیه و وقتی که در عمل میره توی کار، با یک عالمه فشار کار و حقوق 5 ماه یک بار و هزار تا دردسر دیگه توی محیط کار روبه رو میشه ، از این طرف هم تمام نقشه و برنامه ای که داشت برای استخدام شدن، همگی میشن هیچ ، و تا چشم باز کنه میبینه چند سال گذشته تازه به خودش اومده می بینه 6 ماه مونده بشه 35 سالش تازه یادش می افته که ای کاش این چند سال که کار کرده ارزش یک کار ثابت دولتی نداشته و حسابی ناراحت میشه و هی خودش رو سرزنش میکنه، درست میگم ؟ برای شما هم پیش اومده ؟ دیدین ؟

در کل شما هم می تونید استخدامی درس بخونید، در کنارش هم کار کنید البته بستگی به شرایط داره بعضی ها مجبورن و بعضی ها مجبور نیستند ولی فقط قدرت نه گفتن رو ندارن و الکی می افتن توی کارهایی که بعدش می فهمن ای بابا چرا من این کار رو قبول کردم ، چی رو به جاش از دست دادم و...

استخدامی به زیاد خوندن نیست، به درست خوندنه ، حتی اگر 20 روز هم فرصت داشته باشی می تونی قبول بشی ، ولی اگر 6 ماه هم فرصت داشته باشید و فقط مثل رفتار و نسخه های قدیمی خودتون جلو برین هیچ نتیجه ای رو برای شما نخواهد داشت.

نکات مهم آزمون های استخدامی دولتی

نکات ساده مهم برای قبولی در استخدامی ؟

قدم دوم استخدامی :
نکته اول : اینه که شما دروس عمومی تون رو باید خوب جواب بدین تا از حد نصاب بگذرید و فقط تکیه بر دروس تخصصی نداشته باشید.

نکته دوم : نکته طلایی دوم اینه که شما باید خیلی بهینه عمل کنی و دست از کارهای الکی و وقت گیر و یا خواندن مطالب پراکنده و سرهم بندی شده خودداری کنید چون از هر یک ساعت برای شما یک سال ارزش داره.

یکی از سوالات درس اطلاعات عمومی در آزمونهای استخدامی این بود : «با ارزش ترین متاع در دنیا چیست ؟ 1-طلا 2-الماس 3-زمان 4-غذا» ، پس دوستان زمان برای شما با ارزشترین دارایی شما خواهد بود که باید درست از آن استفاده کنید.

به نظر شما فرق بین افراد پولدار با فقیر چیه ؟ یه کم بهش فکر کنید ؟

فکر کردین ؟ خوب من الان به شما میگم، افراد فقیر (از نظر آینده نگری نه اینکه وضعیت مالی) فقط برای اینکه پول هزینه نکنند زمانشون رو مصرف میکنن، ولی برعکس افراد پولدار تمام زندگی شون رو میدن تا زمان ذخیره کنن ،

می دونی چرا چون تو شاید یک ماه خودت کار کنی و وقت مصرف کنی تا یک میلیون تومان ذخیره کنی تا مثلا یه کتاب یا یک کلاس خصوصی نری و پول براتون ذخیره بشه.

ولی یک فرد پولدار (پولداری بیشتر منظورمون افراد با ذهن و منش بالا و آینده نگر هستش) برای اینکه بتونه توی یک ماه 3 تا درس رو همزمان بخونه میره مثلا قرض میکنه و یا مثلا موبایل جدید خریدن رو فعلا موکول میکنه برای 6 ماه دیگه و با پول این موبایل نخریده شده میره کلاس درسی و با انرژی و دقت بیشتری یک ماهه سه تا درس رو یاد میگیره. دقیقا از کسی که سه ماهه داره درس میخونه جلو میزنه. (آینده نگر باشیم، فقط امروز رو در نظر نگیر چون زمان بگذره دیگه به هیچ عنوان این موقعیت قابل جبران نیست)

حالا فرق این دو نفر که بالا عرض کردم چیه ؟ بیاید یک ماه بعدش رو بررسی کنیم :
نفر اول ، یک ماه گذشته یک میلیون پول ذخیره کرده و یک کتاب خونده
نفر دوم ،یک ماه گذشته ، 3 میلیون هزینه کرده و سه کتاب خونده

حالا به نظرت کدوم شانس بیشتری داره برای قبولی ؟ اونی که سه کتاب خونده ، خوب پس میبینید که قبول میشه و میره و اداره با یک حقوق همه هزینه هاش جبران میشه ، حالا نفر اول که یک میلیون ذخیره کرده چی ؟ قبول نشده هیچی تازه از اون مهم تر اینه که حتی اگر 100 میلیون هم هزینه کنه ماه بعدش دیگه فایده نداره چرا ؟ چون دیگه زمان قابل بازگشت نیست دیگه اون فرصت رفت که رفت ، پس ببینید دوستان این داستان واقعی رو بهتون مثال زدم تا واقعا دست از بیهوده کاری و صرف زمان الکی دست بر دارید.

خوب پس تا اینجا دو تا نکته مهم یاد گرفتیم :
1-عمومی ها باید بالاتر از 50% حد نصاب باشه
2-سعی کنید زمان بخرید و ارزش ویژه ای برای زمانی که صرف می کنید قائل بشین.

دوستان سعی کنید اون مثال خرید زمان رو توی کل مراحل زندگی تون عملی کنید و قبل از اینکه توی زندگی هر کاری انجام دهید اول زمان مصرف شده و میزان درآمد و هزینه های الان و آینده رو در نظر بگیرید و بعد اقدام کنید به انجام اون کار.

بعضی کارها هستن چند سال اول خیلی ظاهر خوبی دارن و پول میدن و ... ولی می بینی آینده ای پوچ داره ، بهرحال بگذریم اینا همه حرفه های من توی جلسات مشاوره ست که گوشه ای از این صحبت ها رو اینجا خدمتون عرض کردم.

انواع مدل های استخدامی

دروس عمومی در آزمونهای استخدامی

دروس عمومی در آزمونهای استخدامی اعتبار ویژه ای داره، لذا یکی از عوامل مهم بالا بردن رتبه در بین داوطلبین وجود سوالات عمومی هستش، که برای مطالعه دروس عمومی آزمون های استخدامی خواندن کتابهای درسی دوران دبیرستان شما (البته نظام قدیم) بهترین منبع برای این نوع سوالات هستش ، پس شما می توانید دروس دوران دبیرستان خودتون رو مرور کنید و موفقیت چشمگیری در سوالات عمومی داشته باشید، و یا اینکه می توانید از کتابهای عمومی در کنکور مانند ادبیات و معارف و ریاضی هم استفاده کنید که واقعا به شما کمک خواهد کرد.

توی هر آزمون استخدامی دروس عمومی شامل :

ادبیات، معارف، ریاضی و آمار، کامپیوتر، زبان انگلیسی، هوش و اطلاعات عمومی

منبع سوالات هوش و منبع سوالات اطلاعات عمومی در آزمون های استخدامی : یکی از بهترین راه های حل سوالات هوش برای آزمون های استخدامی، حل نمونه سوالات سال های گذشته هستش، و همچنین برای اطلاعات عمومی هم می توانید از نمونه سوالات سالهای گذشته استخدامی استفاده کنید ، این روش یکی از روشهای خوب برای کسانی هست که فرصت خیلی کمی دارند مثلا فقط 1 یا 2 هفته تا آزمون فرصت دارند.

البته ما یک کانال تلگرامی اطلاعات عمومی داریم که شما هم می توانید رایگان عضو شوید و نمونه سوالات اطلاعات عمومی سال های گذشته را مشاهده کنید و یک روزه یک مرور داشته باشید برای آزمون استخدامی

برای عضویت رایگان در کانال تلگرام اطلاعات عمومی کلیک کنید

منبع سوالات کامپیوتر در آزمونهای استخدامی

کامپیوتر واقعا جزء اون درسهاست که خیلی راحت می تونید از رقبا سبقت بگیرید و همچنین برای مصاحبه شغلی و سرکارتون نیز خیلی مفید و اثر بخش هستش

خوب برای حل سوالات کامپیوتر در آزمون های استخدامی و یا آزمون فنی و حرفه ای شما می توانید از کتاب های ICDL مجید سبز علی گل و علی موسوی استفاده کنید، کتاب های خیلی جامع و مفیدی هستند ولی خوب هر دو کتاب شاید نزدیک به 1000 صفحه باشند ، باید زمان بگذارید برای خواندن آنها

معمولا حل نمونه سوالات کامپیوتر سال های گذشته تا حدودی برای شما کار ساز خواهد بود ولی خوب خواندن فقط نمونه سوال نهایت تا 20% به شما کمک میکنه ، کامپیوتر یک درس مهم در استخدامی است و اگر واقعا می خواهید جزء قبول شدگان باشید و از رقبا سبقت بگیرید، شما باید برنامه ریزی خیلی خوبی را برای حل سوالات کامپیوتر داشته باشید و از طرفی هم زمان را از دست ندهید چون واقعا زمان برای شما سرنوشت ساز خواهد بود.

من کارنامه های زیادی رو دیدم که واقعا درس کامپیوتر رو در حد 15 تا 20% جواب دادن در صورتی که خوندن کامپیوتر اندازه ریاضی و حل سوالات هوش دردسر نداره خوندش، و واقعا حیفه که اینطوری بی خیال کامپیوتر می شین. در صورتی که با جواب دادن این درس می تونید حسابی جلو بی افتین و یک نکته مهم اینه که توی مصاحبه های استخدامی و آینده کاری دونستن کامپیوتر مزیت و اولویت حساب میشه برای شما.

شما می تونین توی زمان خیلی کم حداقل روزی 15 دقیقه کامپیوتر رو بالای 80% بزنین ، تا حسابی از رقبا سبقت بگیرین

با کمک کلاس های آنلاین آموزش کامپیوتر ویژه استخدامی ما، می توانید با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ، حتی اگر هیچی از کامپیوتر بلد نیستید، این درس را بالای 80% جواب بدین ، نکته خوب این کلاس آموزشی برای شما اینه که اصلا لازم نیست وقت بزارید برای خوندن این درس، ، نرم افزارهای مثل Excel , Access , Word , Powerpoint با ساده ترین روش توضیح داده شده و تمام نکات استخدامی آن نیز بررسی خواهد شد اگر هم 3 روز تا آزمون زمان دارید، با کمک این کلاس آموزشی می توانید درس کامپیوتر تون رو بالای 80% بزنید و شانس قبولی تون رو حسابی در کمترین زمان ببرین بالا. (هوشمندانه عمل کنید)

برای اطلاع از نحوه ثبت نام و دیدن نمونه آموزش به شماره واتساپ ما پیام بدین
09351712931 حجازی

دروس تخصصی در آزمونهای استخدامی

نمره ی دروس تخصصی آزمون های استخدامی زمانی بررسی می شود که شما در دروس عمومی نمره حد نصاب را کسب کرده باشید، لذا برای خواندن و آماده شدن در سوالات تخصصی، توصیه می شود که هر فرد با توجه به گرایش و رشته خود، جزوه ها و کتابهای دانشگاهی رشته خود را مطالعه کند.

بهترین منبع برای خواندن دروس تخصصی استخدامی اگر زمان کافی تا آزمون را دارید، می توانید کتاب های اصلی و منابع اصلی دروس دانشگاهی رو بخوانید. ولی اگر زمان کافی را ندارید بهترین کار خواندن کتاب های کنکور رشته شما است، چون هم درسنامه دارد و هم تست و همچنین به گونه ای خلاصه درس و نکات مفید درآنها درج شده، که این سرعت شما را بالا می برد.

یک نوع دیگر سوالات تخصصی وجود دارد در آزمون های استخدامی، مثلا فرض کنید که شما می خواهید برای یک اداره مثل فرودگاه شرکت کنید، سوالات تخصصی این نوع ادارات به غیراز دروس تخصصی شما ، از تخصص داخل آن اداره نیز سوال خواهد آمد، مثلا به گفته یکی از شرکت کنندگان که برای شغل آتش نشانی فرودگاه شرکت کرده بود سوالاتی از جمله مثل آتش چیست و اطفاء حریق شامل چند مرحله است و.... در آزمون های کتبی آن اداره آمده بود.

پس برای اطلاع از منابع تخصصی آن اداره می توانید به همان اداره مراجعه کنید و از کارمندان آن شغل سوال بفرمایید که برای یادگیری چنین مواردی چه منابعی را مطالعه کنم

چگونه برای آزمونهای استخدامی مطالعه کنیم

آموزش تست زنی در آزمون های استخدامی

تست زنی چه در کنکور و چه در آزمونهای استخدامی واقعا پیشنهاد میشه، برای آشنایی با سوالات و بالا بردن سرعت حل سوالات، لذا برای اینکار باید از سوالات کنکور ارشد استفاده کنید.

فرض کنید که شما دارای مدرک کارشناسی هستید و در یک آزمون استخدامی شرکت نموده اید ، لذا برای اینکه سرعت تست زنی شما بالا برود، می توانید از سوالات کنکور ارشد استفاده نمایید که یک راه حل بسیار کاربردی می باشد، با دنبال کردن این روشها، می توانید از رقبای خود سبقت بگیرید.

داوطلبان گرامی ، برای بهتر شدن سطح کیفیت مطالعه شما، سعی کنید نمونه سوالات آزمونهای قبل را نیز مطالعه بفرمایید و همچنین در هنگام مطالعه، سعی نکنید که سوالات را حفظ کنید ، بلکه سعی کنید موضوع آن مطلب را درک کنید تا اگر هر نوع سوالی از آن مسئله طرح شد، شما بتوانید به راحتی پاسخگوی آن باشید ، پس حفظ نکنید ، بلکه سعی کنید که مطلب را درک کنید.

دوست عزیزم برای هزارمین بار به شما توصیه میکنم که اولین قدم در تست زنی خوب، خوندن درست سواله، تا زمانی که شما درست و کامل سوال رو نخونید اصلا نمی تونی تست درست بزنی عزیزمن. ببینید 80% شما واقعا آخر سوالات رو خوب نمی خونید و دقت نمی کنید که آقا این آخر گفته شامل می شود یا شامل نمی شود ،پس همین سر سری خوندن سوال کار دست شما میده.

برای حل این مشکل شما بیاین با خودکار رنگی آخر سوالات رو علامت بزنید و کامل مشخص کنید که آقا دقیق سوال از شما چی میخواد و بعد جواب بدین، یعنی همون لحظه که سوال رو می خونید سریع آخر سوال رو علامت بزن که وقتی که داری فکر میکنی روی سوال ببینی که سوال از تو چی می خواد، چون اکثر مواقع همه بار اول سوال رو می خونن متوجه میشن ولی یک لحظه که میرن گزینه ها رو بخونن دیگه یادشون میره دقیق گفته بود دارد یا ندارد، یا گفته بود شامل نمی شود یا شامل می شود و همونجا ذهنی نتیجه گیری می کنن که آره منظورش اون بود و جواب سوال رو میدن، و یا اینکه به شک می افتن و دوباره میرن سوال رو میخونن که این خودش می تونه وقت از شما بگیره، پس همون اول که سوال رو می خونی با دقت بخون و منظور سوال رو همون بار اول خط بکش بعد جواب سوال رو بده.

بهرحال این یکی از موارد بود که خیلی ها باهاش روبه رو هستند و دوست داشتم اینجا بهش اشاره کنم، در کل ببینید شما با یک جلسه مشاوره می تونید یک برنامه ریزی و نقشه راه خیلی خوبی در مسیر آزمون استخدامی پیدا کنید که توی این مسیر شما با ضعفها و نقاط قوت خودتون آشنا میشین، چی بخونید ؟ چطور بخونید ؟ استرس رو چطور کم کنید و کلی نکات دیگه که واقعا خیلی کاربردی هست برای شما رو یاد میگیرد یا اصلا تست زنی های سرجلسه آزمون به چه صورت باشه و اگر سرجلسه رفتیم قدم اولمون چی باشه و خلاصه کلی موارد دیگه، که واقعا خیلی از داوطلبین فکر میکنن چون لیسانس یا فوق لیسانس هستند دیگه همه چی رو بلدن که چیکار کنن ، ولی خوب در واقعیت چیز دیگه ای می بینیم. خلاصه اگر مشاوره نیاز داشتین شماره من پایین نوشتم توی واتساپ می تونید پیام بدین ، مهم نیست چقدر زمان دارید، مهم اینه که مسیر درست رو انتخاب کنید .

مشاوره در واتساپ : 09351712931 (حجازی)

چگونه برای آزمونهای استخدامی مطالعه کنیم

چرا ما بی حالیم ؟ چرا بعضی وقتا اصلا حوصله درس خوندن نداریم؟ چیکار کنیم ؟

خیلی مواقع بیشتر شاگردانم در جلسات مشاوره و یا در حین کلاس های آموزشی به من می گویند که آقای حجازی خیلی وقتا ما نمیدونیم چرا بیحالیم و انگیزه نداریم ، باید چیکار کنیم ؟ علت چیست ؟

خوب با توجه به این سوالاتی که در جلسات از من میشه، خواستم اینجا برای شما هم بنویسم، و توضیح بدم که علتش بالا و پایین شدن دوپامین مغز هستش، وقتی که بالانس و تنظیمش به هم میخوره ما دچار عوارضی مثل، هیجان میشیم و یا دچار بی حالی و خستگی و بی انگیزگی میشیم

حالا علت این حالت ها و از هم خارج شدن بالانس دوپامین می تونه این موارد باشه :
1-استفاده ی مداوم از شبکه های اجتماعی
2- سیگار
3- قهوه
4- موسیقی با تمپو بالا
5- غذاهای پرچرب و پر شکر
نمونه هایی از عواملی که باعث ترشح دوز بالایی دوپامین توی مغز میشه و بعد از مدتی دچار افت شدید دوپامین میشیم و تمام انگیزه ها از بین میره و ما بی حال و بی انگیزه می شیم. پس الان متوجه شدی چرا بی حال و بی انگیزه ای ؟ چون یا غذای چرب و پر شکر خوردی، یا سیگار و یا اینکه دائم توی اینترنتی و سرت روی گوشی

دوپامین به صورت طبیعی در مغز، توی مواقعی که ما یک کاری رو به سر انجام میرسونیم ترشح میشه، مثلا وقتی درس میخونیم یا با هدف زندگی میکنیم مغز به ما دوپامین جایزه میده، حالا مشکل اینجاست که شما با کمک قهوه و غذاهای پر چرب و ... دوپامین به مغزت میدی و برای همینه که وقتی یک کار مهم و خوب توی زندگیت می خوای انجام بدی می بینی مغزت زیاد حال نمیکنه و تو همیشه از همه نا موفق تری و هیچ کاری رو به پایان نمی رسونی، درسته ؟ متوجه شدین دقیق چی میگم ؟ الان علت رو متوجه شدی که چرا یکی خوب درس میخونه یکی اصلا نمی تونه ؟

خوب پس دوست عزیزم سعی کن توی زندگیت دوپامین های ساختگی و الکی رو که به مغزت میدی رو کم کنی، با تغییر رژیم غذایی و رفتارت، اتوماتیک می بینی موفقیت و خوشبختی میاد سراغت، این راز بزرگی بود که دوست داشتم به شما هم بگم خارج از جلسه های آموزشی و مشاوره، که شما هم بدونید که آقا مشکل از حافظه یا کند ذهن بودن شما نیست، مشکل سبک زندگی هستش که داری، همین ، الان عوضش کنی ، یک هفته دیگه نتیجه میده و موفقیت و خوشحالی و زندگی شاد جلو راه شما قرار میگیره، درست میگم به نظرت ؟

پس در کل تا زمانی که تو با یک قهوه خوردن 50 واحد دوپامین یا با یک غذای چرب 100 واحد دوپامین به مغزت جایزه میدی، دیگه مغزت بخاطر تموم کردن یک فصل ادبیات که مثلا 20 واحد بهت دوپامین جایزه میده، هیجانی نداره براش، برای همینه که وقتی درس میخونی هیچ علاقه و انگیزه ای نداری، درست میگم ؟ اینم از اصل قضیه که رک و راست خدمتون عرض کردم.

آموزش رفع بی حالی و خستگی موقع درس خواندن برای آزمون های استخدامی


سخن آخر (یا بابای پولدار دارید یا ندارید حقیقت این است)

همه چیز استخدامی دولتی نیست، دوست عزیزم شما می تونید با استفاده از نیروی جوانی و خلاقیت و کارآفرینی خود یک کسب وکار برای خود داشته باشید، برای داشتن کسب وکار دو حالت وجود دارد : 1-یا شما سرمایه دارید (مثلا بابای پولدار) یا سرمایه ندارید، حالا اگر سرمایه داشتین خیلی راحت می توانید در مکان ها و کسب وکارهای مختلف به راحتی سرمایه گذاری کنید و لذتش را ببرید.

ولی اگر سرمایه نداشتید باید روی خودتان سرمایه گذاری کنید آنهم با داشتن یک تخصص و یک حرفه ،اینطوری می توانید برای خودتان کسب درآمد کنید و یا در شرکتی مشغول به کار شوید ،بهرحال این فرصت های استخدامی را به هیچ عنوان از دست ندهید با تمام وجود و با برنامه ریزی خوب و منظم حسابی مطالعه کنید و خودتان را آماده کنید ، با یک یا دو آزمون استخدامی دلسرد نشوید راحت چندین آزمون شرکت کنید تا بالاخره نتیجه بگیرید.

اگر فکر میکنید کارآفرینی سخت هستش می توانید چنید کتاب در مورد کارآفرینی و کسب و کار مطالعه کنید تا ذهن شما هم یواش یواش پرورش پیدا کند به دید کارآفرینی ،در کل سعی کنید برای خودتان کار کنید و آرزوهای خودتان را برآورده کنید نه آرزوهای دیگران.

در آزمون های استخدامی هم خیلی جدی باشید چون به احتمال زیاد اگر مثلا یک سوال ادبیات را جواب ندهید ممکن است 10 نفر شما را عقب بی اندازد، رقابت در آزمون های خیلی نزدیک است و خیلی باید جدی باشید و با برنامه، یک نکته جالب هم بهتون بگیم آن هم این است که 80% افراد شرکت کننده در آزمون های استخدامی همگی سیاهی لشکر هستند و همگی فکر میکنن که درس خوانده اند در صورتی که هیچی از هیچ کتابی بلد نیستند ، پس شما 20% رقیب جدی دارید و حتی یک سوال سرنوشت ساز خواهد بود.

امیدوارم که ذهنیت خوبی رو به شما داده باشم بهتون برای حرکت در مسیر استخدامی ، من رضا حجازی هستم با ده سال سابقه تدریس و مشاوره در آزمون ها که می توانید به وب سایت بنده هم مراجعه کنید برای دیدن نمونه کارنامه قبولی هایی که در کنار من آموزش دیده اند.

موفق باشید.

نویسنده : رضا حجازی
وب سایت : rezahejazie.ir
مشاوره واتساپ : 09351712931

اخبار استخدامی های پیش رو در سال جاری

آخرین به روز رسانی خبرهای استخدامی : 16 مرداد 1401

همین الان اولین هدف استخدامی تان را برای 1401 تعیین کنید و شروع کنید به برنامه ریزی


استخدامی های جدید سال 1401 :


 1. خبر جدید : استخدامی وزارت بهداشت
 2. استخدام موسسه حسابرسی سازمان تامین اجتماعی
 3. استخدامی جدید شرکت پالایش نفت سپاهان اصفهان
 4. استخدام جدید در نیروگاه صبا دهلران
 5. زمان برگزاری دهمین آزمون جامع استخدامی
 6. استخدام 159 نفر نیروی پیمانی و 77 نفر نیروی کار معین در علوم پزشکی هرمزگان
 7. آغاز ثبت نام ششمین آزمون استخدامی بخش خصوصی
 8. استخدام افسر در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
 9. خبر جدید از برگزاری آزمون استخدامی وزارت جهاد کشاورزی
 10. خبر جذب 1500 در سازمان گمرک ایران
 11. اعلام نتایج آزمون آموزش پرورش و فرصت نهایی برای اعتراض به این آزمون
 12. استخدام 312 نفر در شرکت کاروتامین در سراسر کشور
 13. آخرین خبرها از استخدامی وزارت بهداشت
 14. استخدامی سازمان تامین اجتماعی
 15. آزمون استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار (اطلاعیه جدید 2)
 16. مجوز استخدام 250 نفر در سازمان محیط زیست صادر شد
 17. خبر جدید استخدامی بانک پاسارگاد
 18. آخرین خبر از وضعیت استخدامی وزارت بهداشت سال 1401
 19. خبر استخدام ۴ هزار نفر در اورژانس کشور
 20. خبر استخدامی وزارت نفت در سال 1401

 21. آخرین اخبار از استخدامی وزارت بهداشت در سال 1401

  خبر جدید : 22 مرداد 1401 : معاون پرستاری وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین اخبار از نحوه اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری، در عین حال توضیحاتی درخصوص به کارگیری پرستاران ۸۹ روزه که پیش از این تعدیل نیرو شده بودند ارائه کرد.
  با پیگیری معاون توسعه وزارت بهداشت با سازمان امور استخدامی در حال رسیدن به تفاهم خوبی هستیم، اما چون عدد استخدامی هنوز قطعی نشده است، نمی‌توان فعلا عددی اعلام کرد؛ اما طی هفته‌های آتی در این زمینه هم خبر‌های خوبی خواهیم داشت .
  این روند از مسیر آزمون استخدامی طی خواهد شد. عددی که سازمان برنامه و بودجه برای مجوز استخدامی اعلام می‌کند برای کل نظام سلامت است که همکاران پرستار هم بخشی از این جمعیت هستند. به طور متوسط بین ۴۰ تا ۵۰ درصد جذب وزارت بهداشت در هر نوبت به گروه پرستاری اختصاص دارد. منبع خبر : شهرآرانیوز

  پس دوستان عزیز، حتما امسال خودتان را برای استخدامی وزارت بهداشت آماده کنید و برنامه ریزی داشته باشید برای امتحان، از همین الان شروع نکنید، خیلی سریع زمان از دست میره. حتما سال 1401 آزمون خواهیم داشت ، پس برای وزارت بهداشت غافلگیر نشید ( رضا حجازی | نمونه کارنامه هایی که با ما قبول شدن، با یک کلیک ببینید)


  خبر : 11 مرداد : معاون پرستاری وزیر بهداشت گفت: به زودی مجوزهای استخدام از سازمان امور استخدامی اخذ می‌شود و حجم زیادی از همکاران پرستار را استخدام خواهیم کرد
  معاون پرستاری وزیر بهداشت درباره «خبر خوش برای پرستاران»، افزود:‌ بزودی مجوزهای استخدام از سازمان امور استخدمی اخذ می‌شود؛ ضمن اینکه موضوع دیگر، تبدیل وضعیت و ساماندهی کارکنان دولت است که بزودی در صحن مجلس مطرح می‌شود و اگر اتفاق بیفتد حجم زیادی از همکاران پرستار را استخدام خواهیم کرد.

  وی در پاسخ به این پرسش که «آیا امسال جذب پرستار خواهید داشت؟» ، تصریح کرد: 33 هزار درخواست وزارت بهداشت داشتیم که در حال تعامل هستیم که اگر تبدیل وضعیت نیز صورت گیرد همه افرادی که به شکل نیروهای شرکتی و 89 روزه هستند تبدیل وضعیت می‌شوند.

  عبادی در خصوص «افزایش پذیرش دانشجوی پرستاری» ، ابراز کرد:‌امسال معاونت آموزش برنامه‌ای ندارد، اما برای سال آینده اگر زیر ساخت آماده شود متناسب با افزایش تخت،افزایش خواهیم داشت.

  منبع خبر: خبرگزاری فارس (خبرنگار سلامت)


  خبر 5 مرداد 1401 : وزارت بهداشت نیازمند جذب 79 هزار پرستار است، معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هم اینک ۲۰۰ هزار نفر در قالب گروه پرستاری شامل پرستار اتاق عمل، هوشبری، فوریت ها و کمک پرستار در بیمارستان های دولتی و غیردولتی کشور خدمت رسانی می کنند که برای رسیدن به استانداردها نیازمند جذب ۷۹ هزار پرستار دیگر هستیم.

  «عباس عبادی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای جذب پرستاران مورد نیاز رسیدن به سرانه تخت باید ابتدا نسبت به افزایش جذب دانشجو در رشته های پرستاری سپس افزایش جذب دانش آموختگان این رشته ها تلاش شود.

  خبر 6 تیر 1401 : معاون پرستاری وزیر بهداشت : کمبود 100 هزار نیرو در وزارت بهداشت/ جذب نیروهای جدید در انتظار مجوز دولت

  «بهرام عین‌اللهی» افزود : معاون پرستاری وزیر بهداشت از کمبود یکصد هزار نیرو در وزارت بهداشت خبر داد و گفت:درخواست پذیرش 100 هزار نفر داده شده که تعداد قابل توجهی از این تعداد مربوط به پرستاران است اما هنوز مجوزی از سازمان استخدامی صادر نشده است. البته ما 100 هزار نیرو برای وزارت بهداشت نیاز داریم.

  «کمبود پرستار در کشور چگونه حل خواهد شد؟»،
  عباس عبادی، معاون پرستاری وزیر بهداشت گفت : در این خصوص دو موضوع وجود دارد یکی تربیت پرستاران است که از دهه 90 تقریبا پذیرش تا 2.5 برابر افزایش پیدا کرد؛ یعنی در سال 90، 3 هزار دانشجوی پرستاری پذیرش می‌شد اما در سال 1400 این عدد به 8600 نفر رسید.

  وی خاطرنشان کرد:‌ بالغ بر 1050 بیمارستان داریم و تخت‌های بیمارستان نیز افزایش یافته؛ ضمن اینکه تعداد پرستاران نیز در شرف بازنشستگی هستند و بحث مجوز استخدام نیز وجود دارد.باید پرستار تربیت شود و باید بتوانیم مجوز استخدام هم بگیریم و افراد فارغ‌التحصیل رشته پرستاری را به تناسب وارد بیمارستان‌ها کنیم که این موضوع مربوط به درخواست وزارت بهداشت است اما تأیید آن مربوط به سازمان امور اداری و استخدامی است. (منبع : خبرگزاری فارس)

  خبر 25 خرداد 1401 : وزیر بهداشت گفت : وزارت بهداشت درصدد است حدود ۲۲ هزار پرستار را به کادر پرستاری کشور اضافه کند.

  «بهرام عین‌اللهی» افزود : تحقق این مسئله منوط به اخذ مجوز از سازمان اداری و استخدامی کشوری است، وی ادامه داد: امسال ۱۲ هزار تخت برای درمان بیماران اضافه می‌شود، بنابراین باید ۱۲ هزار پرستار استخدام کنیم.

  وزیر بهداشت گفت: در سه سال گذشته ۳۰ هزار نفر از کادر سلامت بازنشسته شده اند و درصدد هستیم که ۱۰ هزار نفر به کادر پرستاری اضافه کنیم.

  وزیر بهداشت تاکید کرد: برای عزیزانی که در دوران کرونا، خدمت کرده اند، ۲۰ امتیاز در فرایند استخدام منظور می شود.

  عین اللهی در پاسخ به سوالی در خصوص تمدید نشدن قرارداد نیرو‌ها پس از فروکش کردن کرونا، گفت: به طور قانونی از نیرو‌هایی استفاده می‌کنیم که به آن طرح نیروی انسانی می‌گویند، این یک ظرف مشخص دارد و افرادی که وارد می‌شوند پس از اتمام دوره، خارج می‌شوند و عده دیگری وارد می‌شوند، ما باید همیشه این ظرف را نگاه داریم تا جا برای ورود افراد جدیدتر برای گذراندن طرح نیروی انسانی فراهم باشد.

  منبع خبر، خبرگزاری صدا و سیما  استخدام موسسه حسابرسی سازمان تامین اجتماعی

  خبر جدید : 20 مرداد 1401 : موسسه حسابرسی تامین اجتماعی برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در دفتر مرکزی (تهران) و همچنین دفاتر نمایندگی مؤسسه در 23 استان دیگر دعوت به همکاری می‌نماید.

  رشته های مورد نیاز :
  حداقل کارشناسی حسابداری (کلیه گرایش ها)
  حداکثر سن 28 سال و حداقل معدل 14
  زمان ثبت نام : 20 مرداد 1401 الی 28 مرداد

  دانلود شرایط همکاری در رده شغلی تهران


  دانلود شرایط همکاری در رده شغلی سایر استانها


  لینک ثبت نام در آزمون


  استخدام شرکت پالایش نفت سپاهان اصفهان

  خبر جدید : 20 مرداد 1401 : شركت پالایش نفت اصفهان
  به منظور تامین نیروی انسانی خود در نظر دارد از واجدین شرایط در مقطع (دیپلم و کارشناسی) از طریق برگزاری آزمون كتبی - عملی ، مصاحبه فنی و تخصصی و گزینش برای مشاغل مورد نیاز، دعوت به همكاری نماید

  رشته های مورد نیاز :
  کارشناسی شیمی، حسابداری، مکانیک و برق
  و دیپلم برای شغل آتشنشان
  نکته : داوطلبان حتما باید بومی اصفهان باشند
  زمان ثبت نام : از شنبه 22 مرداد الی دوشنبه 31 مرداد 1401
  کارت ورود به جلسه : 28 شهریور 1401
  زمان آزمون : 31 شهریور 1401 در دانشگاه اصفهان

  لینک ثبت نام : شرکت نفت سپاهان
  دانلود دفترچه استخدامی شرکت نفت سپاهان


  استخدام جدید در شرکت نیروگاه صبا دهلران

  خبر جدید : 11 مرداد : استخدام در شرکت نیروگاه صبا دهلران
  با استعانت از خداوند متعال شرکت نیروگاه صبا دهلران در نظر دارد بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی شرکت، از بین "متقاضیان ذکور(مرد)" واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم ، لیسانس و فوق لیسانس به شرح ذیل نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، معاینات پزشکی و دوره کارآموزی با انعقاد قرارداد طبق قانون کار مدت معین (تامین اجتماعی) استخدام نمایند.

  رشته های مورد نیاز :
  فوق دیپلم ، لیسانس و فوق لیسانس برق، مکانیک
  لیسلنس و فوق لیسانس صنایع، عمران، مهندسی ایمنی صنعتی ، مالی - حسابداری ، فناوری اطلاعات
  و دیپلم
  ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری : 1401/05/11 لغایت 1401/05/24
  توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی : 1401/05/31 لغایت 1401/06/02
  برگزاری آزمون استخدامی هر داوطلب : 1401/06/03 یا 1401/06/04
  اعلام نتایج آزمون کتبی : متعاقبا اعلام خواهد شد.

  لینک ثبت نام : شرکت نیروگاه صبا دهلران


  زمان برگزاری دهمین آزمون جامع استخدامی فراگیر در سال 1401

  خبر 3 مرداد 1401 :
  معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی
  در نهمین دوره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی که حدود سه برابر ظرفیت پیش بینی شده است، ۱۰۲۱ نفر در دستگاه‌های اجرایی آذربایجان شرقی جذب خواهند شد که برای این منظور نیز سه برابر ظرفیت اعلامی برای مصاحبه دعوت می‌شوند.

  زمان برگزاری دهمین آزمون استخدامی : کلیه افرادی که می‌خواهند به استخدام بدنه اداری کشور وارد شوند باید در این آزمون‌ها شرکت کنند و در نیمه دوم سال جاری نیز ثبت نام مرحله دهم آزمون استخدامی کشور آغاز و زمان احتمالی برگزاری آزمون نیز اسفند ماه سال جاری یا اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ خواهد بود.

  منبع خبر : ایسنا


  استخدام جدید در علوم پزشکی هرمزگان

  خبر 22 تیر 1401 :
  دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در نظر دارند براي تامین نیروهاي مورد نیاز خود تعداد 159 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی در حیطه هاي عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صور ت پیمانی و همچنین تعداد 77 نفر به صور ت قراداد انجام کارمعین استخدام نمایند .

  رشته های مورد نیاز استخدام پیمانی : کارشناس طراحی و تحلیل سیستم، کارشناس فناوري اطلاعات سلامت، ،پرستار ، ماما، کارشناس اتاق عمل، کارشناس بهداشت محیط، کارشناس بهداشت حرفه اي ، کارشناس پیشگیري و مبارزه با بیماري ها ، کارشناس بهداشت خانواده ، کارشناس پرتوشناسی (رادیولوژي) ، کارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی ، پزشک عمومی ، داروساز ، کارشناس تغذیه ، کارشناس امور دفتري ، کارشناس بالینی فوریت هاي پزشکی ، کاردان فوریت های پزشکی ، کارشناس سلامت روان ، کارشناس مواد خوراکی و آشامیدنی ، کارشناس هوشبری
  رشته های مورد نیاز استخدام نیروی کار معین : کارشناس تحلیل گر سیستم ، کارشناس امور فرهنگی ، کارشناس امور آموزش ، کتابدار ، ماما ، کارشناس فناوري اطلاعات سلامت ، کارشناس بهداشت محیط ، کارشناس پرتوشناسی (رادیولوژي) ، کارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی ، کارشناس امور اجرایی سلامت ، کارشناس بینایی سنجی ، کارشناس تجهیزات پزشکی ، کارشناس خرید ، کارشناس توسعه مدیریت، متصدي امور دفتری ، کارشناس امور دانشجویان ، کارشناس بررسی اسناد و مدارك ، کارشناس آزمایشگاه ، کارشناس منابع انسانی

  بسته کامل آموزش کامپیوتر ویژه استخدامی علوم پزشکی درس کامپیوتر رو با کمترین زمان بالای 80% بزن، حتی اگر توی این درس صفر صفر هستی، می تونی حسابی از رقیب هات جلو بزنی (این یعنی قبولی برای شما)
  جهت دیدن نمونه آموزش کامپیوتر ویژه استخدامی در واتساپ پیام بفرستین ( رضا حجازی | مشاوره و برنامه ریزی ویژه استخدامی )

  زمان ثبت نام : 28 تیر الی 7 مرداد 1401
  زمان برگزاری آزمون : 21 مرداد 1401
  کارت ورود به جلسه : 15 مرداد الی 18 مرداد 1401

  دانلود دفترچه شرایط آزمون استخدامی های پیمانی


  مشاهده شغل های محل خدمت آزمون پیمانی


  دانلود دفترچه آزمون قراردادی


  مشاهده شغل های محل آزمون قراردادی  ششمین آزمون استخدامی بخش خصوصی در سال 1401

  خبر 18 تیر 1401 :
  دبیر ششمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی از آغاز ثبت‌نام ششمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی، ویژه سازمان‌ها و شرکت‌های صنعتی، تجاری و دانش‌بنیان کشور از 18 تیر به مدت دو هفته خبر داد.

  قمری گفت: ثبت‌نام ششمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی برای بهره‌برداری از 25 هزار موقعیت شغلی در بیش از 4900 سازمان و شرکت صنعتی، تجاری و دانش‌بنیان آغاز شد. این آزمون پاسخی مناسب به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شرکت‌ها، یعنی تامین نیروی انسانی توانمند است و راهکاری برای حل معضل اشتغال در سطح جامعه و اختصاص کار شایسته به متقاضیان کار نیز محسوب می‌شود. داوطلبان برای شرکت در این آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت www.inre.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

  بنابر اطلاعیه رسمی دبیرخانه ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی، داوطلبان ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی در 9 دسته شغلی و 232 عنوان شغلی برای استخدام در سازمان‌ها و شرکت‌های صنعتی، تجاری و دانش‌بنیان آماده به کار می‌شوند. عناوین دسته‌های شغلی ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی به شرح ذیل است:

  • دسته بازاریابی و فروش شامل مشاغل بازاریاب تلفنی، بازاریاب حضوری (ویزیتور)، تحلیل‌گر بازاریابی و 15 شغل دیگر
  • دسته سلامت شامل مشاغل امدادگر، بهیار و اپراتور کمک‌های اولیه، تکنسین آزمایشگاه، دامپزشک و 6 شغل دیگر
  • دسته فناوری‌ اطلاعات شامل مشاغل برنامه‌نویس(C#).NET، برنامه‌نویس (VB)NET.، کارشناس DevOps و 34 شغل دیگر
  • دسته فنی و اجرایی شامل مشاغل آبدارچی و نظافت‌چی، آمارگیر و پرسشگر، برق‌کار و 13 شغل دیگر
  • دسته کارشناسی و ارائه خدمات شامل مشاغل پژوهشگر، دستیار وکیل، راهنمای گردشگری (تور لیدر) و 14 شغل دیگر
  • دسته مالی، اداری و حقوقی شامل مشاغل اپراتور ارتباط با مشتری، انباردار، پاسخگوی تلفنی و 21 شغل دیگر
  • دسته مدیریتی شامل مشاغل عضو موظف هیئت مدیره، مدیر HSE، مدیر SEO و 28 شغل دیگر
  • دسته مهندسی شامل مشاغل مهندس عمران، مهندس برق، مهندس کامپیوتر-نرم‌افزار و 51 شغل دیگر
  • دسته هنر، رسانه و آموزش شامل مشاغل گرافیست، مشاور تحصیلی، مترجم/مدرس زبان انگلیسی و 23 شغل دیگر

  متقاضیان شرکت در ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی می‌توانند از طریق درگاه رسمی آزمون استخدام بخش خصوصی به نشانی www.inre.ir و یا دفاتر پیشخوان خدمات دولت حداکثر تا 31 تیر ثبت‌نام کنند.

  دانلود دفترچه راهنمای ششمین آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401


  ثبت نام در ششمین آزمون استخدامی بخش خصوصی


  منبع : خبرگزاری تسنیم


  استخدام در مقطع افسری نیروی انتظامی

  خبر 16 تیر 1401 :
  نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان متقاضیان مرد در مقطع افسری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی رشته های کامپیوتر(نرم افزار)، برق(مخابرات و الکترونیک) نیرو جذب نماید.

  1-حداقل سن 22 سال و حداکثر 27 سال می باشد(متولدین 1374 به بالا) . ثبت نام با تلفن های هوشمند مانع از دریافت صحیح اطلاعات شما داوطلبان گرامی خواهد شد .
  2-لطفا برای ثبت نام از رایانه های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز استفاده نمایید.
  3-شرایط ارفاقی: داوطلبانی که دارای هریک از شرایط ذیل باشند در اولویت جذب می باشند:
  الف- داشتن کارت پایان خدمت (به استثنا کارت معافیت از خدمت )
  ب- عضویت فعال در بسیج و پلیس افتخاری
  پ-. خانواده معظم شهدا ،ایثارگران و جانبازان و نخبگان علمی و ورزشی
  4-ثبت نام صرفا برای داوطلبان مرد مجاز می باشد و در صورت فراموش نمودن کلمه عبور ، کد ملی خود را از طریق تلفن به مدیریت گزینش استان محل سکونت اعلام نمایید
  5-داوطلبان صرفا یک بار مجاز به ثبت نام در این سامانه می باشند و داشتن کد رهگیری به منزله تکمیل فرآیند ثبت نام می باشد.
  6-پس از اتمام ثبت نام دریافت رسید ثبت نام از سامانه نیاز به مراجعه حضوری نمی با شد پس از پایان مهلت ثبت نام در صورت داشتن شرایط و کد رهگیری ، فراخوان صورت می گیرد. پس از پایان مهلت ثبت نام ، ثبت نام جدید صورت نپذیرفته و سامانه برای تکمیل اطلاعات ثبت نام شدگان فعال می باشد
  7-دریافت رسید ثبت نام (کدرهگیری ) از سامانه و داشتن شرایط اولیه استخدام ، ملاک فراخوان داوطلبان خواهد بود
  8-حداقل معدل کارشناسی برای کلیه رشته ها 14 می باشد .
  9-حداقل قد برای داوطلبان 170 سانتی متر می باشد.
  10-فارغ التحصیلان مقاطع کاردانی و کارشناسی ارشد مجاز به ثبت نام نمی باشند و چنانچه ثبت نام نمایند در مراحل بعدی امکان ثبت نام نخواهند داشت.

  شروع ثبت نام از : 16 تیر 1401 الی 10 مرداد 1401

  لینک مشاهده متن خبر و ثبت نام


  آزمون استخدامی وزارت جهاد پایان تیرماه برگزار می‌شود

  خبر 8 تیر 1401 :
  مدیرکل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی از برگزاری آزمون استخدام در پایان تیرماه خبر داد و گفت: در سال جاری و سال آتی حدود ۷ هزار و ۸۰۰ نفر از همکاران بازنشسته می‌شوند.

  مدیرکل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی افزود: وزارت جهاد کشاورزی به عنوان بزرگترین دستگاه تامین کننده معیشت مردم نیازمند سازماندهی علمی و اثربخش منابع انسانی خود به منظور ارایه خدمات به آحاد جامعه در راستای تامین امنیت غذایی پایدار است.

  وی از برگزاری آزمون استخدام در پایان تیرماه خبرداد و گفت: وزارت جهاد کشاورزی با چالش کمبود نیروی انسانی مواجه است و در سال جاری و سال آتی حدود ۷۸۰۰ نفر بازنشسته می‌شوند که این کمبود با جذب نیرو از طریق آزمون و فضای رقابتی و طبق مقررات امسال تعداد حدود ۲۲۸۸ نفر استخدام خواهند شد.

  به گفته اسماعیلی، بخشی از تامین نیروهای انسانی از طریق جذب امریه سربازان متخصص خواهند بود که بزودی فراخوان و زمان ثبت نام آن انجام خواهد شد.

  متن کامل استخدامی جهاد کشاورزی


  جذب 1500 نیروی جوان متخصص در گمرک

  خبر 2 تیر 1401 :
  علیرضا مقدسی: بعضی از همکاران گمرک سه شیفت مشغول به کار هستند، برخی از نیروها بازنشسته شدند و خروجی داشتیم اما ورودی بویژه در زمینه های فناوری و یگان انجام نشده است و کمبود نیرو در گمرک داریم.

  وی با بیان اینکه در این مدت پیگیری هایی در زمینه جذب نیرو، انجام و تامین مالی شد و آگهی فراخوان استخدام منتشر خواهد شد، ادامه داد: پیگیر مجوزهای استخدامی هستیم تا بتوانیم کمکی به همکاران بویژه در مرزها داشته باشیم.

  متن کامل خبر جدید از استخدامی گمرک

  خبر 24 اردیبهشت 1401 :
  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی گمرک ایران با بیان اینکه حدود ۱۵ سال است که در گمرک استخدامی نداشتیم، گفت: این نوید را می‌دهم به دنبال جذب و استخدامی هزار و ۵۰۰ نفر نیروی جوان متخصص در گمرک هستیم.

  محسن جلواتی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی گمرک ایران با بیان اینکه حدود ۱۵ سال است که در گمرک استخدامی نداشتیم، تصریح کرد: در این سال‌ها یک نفر هم استخدام رسمی نشده و هر چه منطقه ویژه و آزاد تاسیس شده از بدنه همین گمرک نیرو برای ارائه خدمات به آن تزریق شده است بنابراین؛ این نوید را می‌دهم به دنبال جذب هزار و ۵۰۰ نفر نیروی جوان متخصص در گمرک هستیم.

  به اذعان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی گمرک ایران، در حوزه معیشتی حقوق و مزایای کارکنان گمرک بسیار پایین است که وی پیگیر حل آن است.

  متن کامل خبر استخدام 1500 نفر در گمرک در سال 1401


  اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش پرورش و فرصت اعتراض به نتایج

  فرصت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش پرورش تا 10 تیر ماه است، کریمیان، مشاور رئیس سازمان سنجش گفت : داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در صورت داشتن هرگونه ابهام و سوال در خصوص نمرات کسب شده و نتایج اولیه آزمون، می توانند برای ثبت درخواست خود حداکثر تا ۱۰ تیر در سیستم پاسخگویی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند.

  نتایج آزمون استخدامی آموزش پروش از طریق سایت سازمان سنجش در مورخه 3 تیر ماه اعلام شد، هم اکنون جهت مشاهده نتایج می توانید به سایت سازمان سنجش مراجعه بفرمایین.

  نکته : لذا متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون مزبور، درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت براي شركت در مرحله بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و مصاحبه استخدامی وزارت آموزش و پرورش می‌باشند، موظفند برای اقدامات بعدی، در تاریخ چهارم تیرماه 1401 ( 1401/04/04 ) به آدرس درگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان ها به شرح جدول ذیل این اطلاعیه مراجعه و براساس توضيحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش مربوطه، از زمان و مکان دقیق مصاحبه استخدامی خود اطلاع یافته و اقدام لازم بعمل آورند.

  برای دریافت آدرس درگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان ها اینجا را کلیک کنید

  لازم به ذکراست مصاحبه استخدامی از روز دوشنبه مورخ 1401/04/06 آغاز و حداکثر تا روز سه شنبه مورخ 1401/04/21 طبق زمان بندی‌ اعلام شده از سوی اداره کل آموزش وپرورش استان مربوطه (استان شغل محل مورد تقاضا) پایان خواهد یافت.

  متن کامل خبر (نحوه مصاحبه و نکات مهم آموزش پرورش)

  مشاهده نتایج آموزش پرورش


  آزمون جذب نیرو در شرکت کاروتامین در سراسر کشور

  خبر 6 تیر 1401 : شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه های مدیریت درمان تامین اجتماعی در سراسر کشور تعداد ۳۱۲ نفر در مشاغل انباردار دارویی و تجهیزات پزشکی، متصدی خدمات اداری، دارویار، منشی پزشکی، بهدار، بهیار، متصدی خدمات عمومی (نگهبان) و راننده آمبولانس به صورت قرارداد موقت شرکتی نیرو جذب نماید .

  1-اقدامات مورد نیاز قبل از ثبت نام اینترنتی :
  الف–واریز مبلغ: 1/800/000 ریال (یکصد و هشتاد هزار تومان) از طریق درگاه اینترنتی
  ب–تهیه عکس پرسنلی و آپلود عکس در سایت هنگام ثبت نام
  ج–ثبت نام در سایت دانشگاه پیام نور به آدرس https://exam.pnu.ac.ir
  توجه: لطفا در هنگام ثبت نام، در انتخاب عنوان شغلی ، استان و شهرستان مورد تقاضای خود دقت الزم را مبذول فرمایید .
  زمان ثبت نام و برگزاری آزمون از طریق سایت شرکت کار و تامین به آدرس https://karotamin.ir/ اطالع رسانی می شود .

  2- شغل های مورد نیاز :
  انباردار دارویی و تجهیزات پزشکی، متصدی خدمات اداری، دارویار، منشی پزشکی، بهدار، بهیار ، متصدی خدمات عموم ی ( نگهبان ) و راننده آمبوالنس

  3- سوالات آزمون :
  سوالات آزمون شغل های انباردار دارویی و تجهیزات پزشکی، متصدی خدمات اداری، دارویار، منشی پزشکی، متصدی خدمات عمومی ( نگهبان ) و راننده آمبوالنس از دروس عمومی و در سطح دیپلم خواهد بود.
  ( منابع آزمون شناخت تامین اجتماعی، هوش و توانمندی های عمومی، معارف اسالمی، زبان و ادبیات فارسی، اطالعات عمومی ، دانش اجتماعی و حقوق اساسی، زبان انگلیسی عمومی، ریاضی و آمار مقدماتی، فناوری اطلاعات (اکسل ، پاورپوینت ، ورد ، اینترنت می باشد)
  داوطلبین شغل های بهیاری و بهداری عالوه بر سواالت عمومی، الزم است به سواالت تخصصی اصول پایه کمک پرستاری، اخالق، ارتباط و رعایت حقوق بیمار، کنترل عالیم حیاتی، کمک های اولیه و فوریت های پزشکی پاسخ دهند .
  تذکر : اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسالمی ایران از پاسخگویی به سواالت معارف اسالمی معاف بوده و نمره مکتسبه این داوطلبان بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد .

  4- ظرفیت پذیرش استان ها به شرح زیر می باشد :
  استان آذربایجان شرقی : 6، استان آذربایجان غربی : 18، استان اردبیل : 3، استان اصفهان : 18، استان بوشهر : 22، استان چهارمحال وبختیاری : 5، استان خراسان شمالی : 10، استان خراسان جنوبی : 7، استان خوزستان : 9، استان زنجان : 1، استان سمنان : 3، استان سیستان وبلوچستان : 4، استان فارس : 32، استان قم : 5، استان قزوین : 1، استان کردستان : 21، استان کرمان : 15، استان کرمانشاه : 12، استان کهگیلویه وبویراحمد : 4، استان گلستان : 25، استان گیلان : 3، استان لرستان : 11، استان مازندران : 15، استان مرکزی : 17، استان هرمزگان : 4، استان همدان : 18، استان یزد : 10، استان تهران : 9، کاشان : 4 .

  بسته کامل آموزش کامپیوتر ویژه استخدامی شرکت کار و تامین، درس کامپیوتر رو با کمترین زمان بالای 80% بزن، حتی اگر توی این درس صفر صفر هستی، می تونی حسابی از رقیب هات جلو بزنی (این یعنی قبولی برای شما)
  جهت دیدن نمونه آموزش کامپیوتر ویژه استخدامی در واتساپ پیام بفرستین ( رضا حجازی | مشاوره و برنامه ریزی ویژه استخدامی )

  5-فهرست عناوین شغلی همراه با رشته تحصیلی مورد نیاز :
  انباردار دارویی و تجهیزات پزشکی : دیپلم در یکی از شاخه های نظری مشتمل بر رشته های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم و معارف اسالمی، ادبیات و علوم انسانی، دیپلم فنی و حرفه ای ، کار و دانش
  متصد ی خدمات اداری : دیپلم در یکی از شاخه های نظری مشتمل بر رشته های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم و معارف اسالمی، ادبیات و علوم انسانی، دیپلم فنی و حرفه ای ، کار و دانش
  دارویار : دیپلم در یکی از شاخه های نظری مشتمل بر رشته های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم و معارف اسالمی، ادبیات و علوم انسانی، دیپلم فنی و حرفه ای ، کار و دانش،کاردانی خدمات سالمت دارویاری
  منشی پزشکی : دیپلم در یکی از شاخه های نظری مشتمل بر رشته های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم و معارف اسالمی، ادبیات و علوم انسانی، دیپلم فنی و حرفه ای ، کار و دانش
  بهدار : دیپلم بهیاری ، ریاضی فیزیک ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، فنی حرفهای ،کار و دانش
  بهیار : دیپلم بهیاری ، فوق دیپلم : مامائی - فوریتهای پزشکی - پرستاری
  متصد ی خدمات عمومی (نگهبان) : دیپلم در یکی از شاخه های نظری مشتمل بر رشته های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم و معارف اسالمی، ادبیات و علوم انسانی، دیپلم فنی و حرفه ای ، کار و دانش
  راننده آمبوالنس : دیپلم در یکی از شاخه های نظری مشتمل بر رشته های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم و معارف اسالمی، ادبیات و علوم انسانی، دیپلم فنی و حرفه ای ، کار و دانش

  زمان برگزاری آزمون: ساعت و محل برگزاری آزمون درکارت شرکت در آزمون درج شده و به اطالع داوطلبان عزیز خواهد رسید

  دانلود دفترچه آزمون استخدامی شرکت کار و تامین


  لینک ثبت نام در آزمون شرکت کار و تامین


  آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 1401

  خبر 22 خرداد 1401 : سازمان تامین اجتماعی به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در مراکز درمانی تابعه، افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش به صورت استخدام پیمانی (در مشاغل کارشناسی) دعوت به همکاری می‌نماید.

  ثبت ‌نام در این آزمون از روز دوشنبه 23 خردادماه 1401 تا پایان روز پنجشنبه 2 تیرماه 1401 فعال خواهد بود

  دانلود دفترچه و مشاهده خبر استخدامی تامین اجتماعی


  آزمون استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار (اطلاعیه جدید)

  اطلاعیه جدید 30 خرداد 1401 :
  تنها داوطلبانی که در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکتری از رشته‌های قید شده در اطلاعیه شماره 1 فارغ التحصیل شده‌اند امکان شرکت در آزمون را خواهند داشت. در صورت عدم تطابق مدرک تحصیلی با رشته مورد نظر در هر مرحله از فرآیند آزمون و استخدام حضور داوطلب کن‌لم‌یکن تلقی شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

  مفاد آزمون عمومی استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار
  آشنایی با اصول بازار سرمایه، ریاضی مقدماتی، زبان انگلیسی، آشنایی با ICDL هر کدام ده سوال.
  تعداد سوالات آزمون‌ تخصصی 50 سوال می‌باشد و تعداد سوالات آزمون شخصیت شناسی 187 سوال می‌باشد. و همچنین مجموع زمان پاسخگویی به سوالات عمومی، تخصصی و هم‌چنین آزمون شخصیت‌شناسی 180 دقیقه می‌باشد.

  خبر 21 خرداد 1401 :
  سازمان بورس و اوراق بهادار (اطلاعیه شماره یک) جهت تکمیل نیروی انسانی و جذب نیروی متخصص اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می‌نماید.

  مراحل آزمون استخدامی :
  شرکت و قبولی در آزمون الکترونیکی (برگزاری در شهر تهران) و شرکت در تست شخصیت‌ شناسی و مصاحبه‌های عمومی و تخصصی

  رشته های مورد نیاز :
  حسابداری-مدیریت مالی، حقوق (انواع گرایش‌ها)، فناوری اطلاعات-کامپیوتر، حسابداری-حسابرسی، امنیت فناوری اطلاعات، منابع انسانی

  زمان برگزاری آزمون :
  * زمان برگزاری آزمون تیرماه 1401 می‌باشد.
  * مفاد آزمون استخدامی و سایر جزئیات برگزاری متعاقبا اعلام خواهد شد. (این اطلاعایه شماره 1 است)

  لینک متن کامل خبر و شرایط ثبت نام


  صدور مجوز برای استخدام 250 نفر در سازمان محیط زیست ایران

  خبر 21 خرداد 1401 : فرمانده یگان حفاظت از محیط زیست : چهار هزار محیط‌بان کم داریم مجوز استخدام ۲۵۰ نفر صادر شد!

  استخدام سالانه ما ۲۵۰ نفر است. ما سه سال قبل به مدت ۱۰ سال این مجوز را از سازمان اداری و استخدامی گرفتیم. این اقدام دو سال انجام شد، ولی سال قبل که سال سوم بود، به علت عدم پیش‌بینی‌های بودجه‌ای از سوی سازمان برنامه و بودجه، سازمان موفق به استخدام محیط‌بان نشد. یعنی ما استخدام ۲۵۰ نفر را در سال ۱۴۰۰ طلبکاریم و الان دنبال این هستیم مجوز ۲۵۰ نفر امسال را که می‌گیریم، مجوز ۲۵۰ نفر سال قبل را هم بتوانیم بگیریم ولی هنوز موافقت نشده‌است، ولی استخدام ۲۵۰ نفر امسال قطعی است.

  نحوه استخدام شدن برای شغل محیط بان در سازمان محیط زیست : 1-آزمون کتبی 2- تست ورزش 3-مصاحبه علمی، که وقتی تمام شد، افراد پذیرش شده (محیط‌بان‌ها) باید یک آموزش ۴۵ روزه را باید بگذرانند. این آموزش را هم در آموزشکده محیط‌بانی باید بگذرانند و یکسری امکانات هم در روز فارغ‌التحصیلی به آن‌ها می‌دهیم.

  لینک مشاهده کامل خبر


  خبر 24 اسفند 1401 : «جمشید محبت‌خانی» فرمانده یگان حفاظت محیط زیست در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درارتباط با اقدامات سازمان حفاظت محیط زیست برای ارتقا امکانات محیط بانان در سال جاری گفت: خرید ۱۲۰۰ موتور تریل ۲۵۰ سی سی و تحویل به پاسگاه‌های محیط بانی یکی از اقدامات مفید در سال جاری بود چرا که قطعا در پیشگیری از جرائم، افزایش گشت زنی و قدرت مانور محیط بان ها تاثیر مثبت خواهد داشت.

  محبت خانی در ادامه درباره کمبود محیط بان در کشور گفت: کمبود نیروی انسانی یکی از موضوعاتی است که با آن مواجه هستیم. ما برنامه مجوز جذب سالانه ۲۵۰ نفر به مدت ۱۰ سال را داریم و استخدام این تعداد نیرو را دنبال می‌کنیم. تاکنون دو سال از این برنامه را اجرا کرده ایم و آن را ادامه خواهیم داد و سعی می‌کنیم با اضافه کردن این تعداد نیرو از کمبود نیروی انسانی که باعث سختی کار برای محیط بان‌ها می‌شود بکاهیم.

  او افزود: تاکنون ۵۰۰ نفر جذب شدند و البته سهمیه سال جاری، به علت پیش بینی نشدن مسائل مالی آن از سوی سازمان برنامه و بودجه، جذب نشد. ریاست سازمان حفاظت محیط زیست این موضوع را دنبال کردند تا سهمیه این تعداد محیط بان نیز محفوظ باشد و بتوانیم در سال آینده با سهمیه سال ۱۴۰۱، ۵۰۰ استخدامی داشته باشیم.

  لینک مشاهده کامل خبر


  استخدام 100000 نفر پرستار در وزارت بهداشت

  خبر 19 خرداد 1401 : معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: جذب و استخدام 100 هزار پرستار در راستای بهره‌گیری از نیروی انسانی توانمند در دستور کار این وزارتخانه است که تحقق این مهم بستگی به موافقت سازمان بر نامه و بودجه دارد.

  وی بیان کرد: تعرفه گذاری و افزایش پرداخت‌های پرستاران یکی از راهکارهای جبران زحمات این قشر فداکار و انگیزه‌ای برای عدم مهاجرت پرستارها خواهد بود که باید مورد توجه سازمان برنامه و بودجه قرار گیرد تا در این زمینه اعتبارات مطلوبی را در نظر بگیرد.

  معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت تصریح کرد: تعریف ردیف‌های استخدامی از دیگر برنامه‌های وزارت بهداشت است که در این راستا جذب و استخدام 100 هزار پرستار در کشور در دستور کار این وزارتخانه است.


  استخدامی جدید بانک پاسارگاد سال 1401

  خبر 10 خرداد 1401 : بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز شعبه های خود از واجدین شرایط پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویت های مورد نیاز، دعوت به مصاحبه می نماید.

  بانک پاسارگاد در این استخدامی جدید پنج عنوان شغلی : بانکدار و مسئول دفتر (منشی) و کارشناس حقوقی و نگهبان و کارشناس انفورماتیک را استخدام می کند، که هر کدام از این شغل ها شرایط استخدام خودش را دارد که باید خوب با دقت مطالعه بفرمایین.

  رشته های مورد نیاز در این استخدامی برای هر عنوان شغلی جدا می باشد که برای عنوان شغلی بانکدار ( حسابداری و اقتصاد و مهندسی صنایع و مدیریت و آمار و ریاضی و حقوق و مهندسی کامپیوتر و مهندسی IT ) و برای عنوان شغلی منشی (مسئول دفتر) رشته های : ( زبان انگلیسی و زبان و ادبیات فارسی و روابط عمومی و روانشناسی و علوم ارتباطات اجتماعی و علوم تربیتی و زبان فرانسه و زبان عربی و جامعه شناسی ) و برای عنوان شغلی کارشناس امور حقوقی رشته های : ( حقوق (گرایش : کلیه گرایش ها) ) و برای عنوان شغل کارشناس انفورماتیک از رشته های : ( مهندسی کامپیوتر و مهندسی IT و علوم کامپیوتر ) و برای عنوان شغلی نگهبان : ( از مقطع دیپلم و فوق دیپلم ) استخدام می کند.

  جهت اطلاع از شهرهای مورد پذیرش و شرایط استخدامی، روی لینک زیر کلیک بفرمایید، قابل ذکر است که هر عنوان شغلی شرایط و شهرهای متفاوت خود را پذیرش دارد، لذا اطلاعیه را با دقت مطالعه بفرمایید.

  لینک کامل خبر استخدامی بانک پاسارگاد سال 1401


  قرار است 16 هزار پرستار در وزارت بهداشت استخدام شوند

  خبر 10 خرداد 1401 : عباس عبادی معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت : در حال حاضر کم تر از نیم درصد از کادر پرستاری به صورت قرار داد ۸۹ روزه و ۵۳ درصد به شکل های دیگر فعالیت می کنند. برخی از همکاران در آزمون استخدامی قبول شدند و عده ای در شروع انجام طرح هستند.

  او گفت : قرارداد ۸۹ روزه برای مستخدمین دیپلم به پایین است و این تعداد کم تر از نیم درصد است. قرار است که ۴۰ درصد از مجوزهای استخدامی یعنی در حدود ۱۶ هزار پرستار استخدام شوند.

  عبادی گفت: ردیف جذب نیرو در وزارت بهداشت داریم و منتظر مجوز جذب و استخدام هستیم. در قانون ذکر شده است که به ازای بازنشستگی یک نفر، یک نیرو می توانیم جذب کنیم و سازمان استخدامی کشور باید مجوز لازم را بدهد.

  لینک کامل خبر


  استخدام ۴ هزار نیروی جدید امدادی در اورژانس کشور

  خبر 26 اردیبهشت 1401 : به گزارش خبرگزاری تسنیم ازبوشهر، «جعفر میعادفر» در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اکنون سه هزار دستگاه آمبولانس فرسوده در کشور وجود دارد اظهار داشت: نوسازی و تجهیز ناوگان آمبولانس اورژانس در همه استان‌ها ضروری است.

  رئیس سازمان اورژانس کشور از استخدام 4 هزار نیروی جدید امدادی خبر داد و تصریح کرد: تأمین نیروی انسانی مورد نیاز از جمله کارهای مهم این مجموعه است که تلاش می‌شود مجوز استخدام 4 هزار نفر از سازمان امور استخدامی کشور اخذ شود.

  رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به تامین اعتبار برای نوسازی یک هزار دستگاه آمبولانس گفت: امسال یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای تجهیز ناوگان یک هزار آمبولانس اورژانس کشور مصوب شده است.

  متن کامل خبر استخدامی اورژانس کشور


  استخدامی وزارت نفت در سال 1401

  مدیرعامل شرکت ملی نفت: مولفه مهم افزایش ظرفیت تولید نفت، استفاده از ظرفیت نیروی انسانی است؛ با دستور وزیر نفت، با هزار و 500 نفر از فارغ التحصیلان رتبه الف دانشگاه صنعت نفت مصاحبه شده و کار‌های استخدامی آن‌ها تقریبا در مراحل انتهایی است.

  حدود 50 درصد این نیرو‌ها متعلق به شرکت ملی نفت ایران خواهد بود و امسال از سایر دانشگاه‌های برتر کشور نیز جذب نیرو خواهیم داشت.

  لینک متن کامل خبر (باشگاه خبرنگاران جوان)


  بقیه تونستن، پس شما هم می تونی

  دوست عزیز و خواننده گرامی، مطمون باشید اگر با مشاوره خوب و برنامه ریزی درست قدم بردارید در یکی از این آزمون های استخدامی شما هم می توانید جزء افراد مجاز و قبول شده باشید.
  خیلی ها هستند بلد نیستند درس بخوانند و تا آزمون استخدامی 2 کتاب می خوانند و به سر جلسه امتحان می روند و فکر میکنند که شاخ استخدامی هستند و وقتی که قبول نمی شوند این ذهنیت را برای اطرافیان و دوستان خود به وجود می آورند که آقا استخدامی همه پارتی بازیه و فلان و فلان و ...
  پس تحت تاثیر این موارد قرار نگیرید و تلاش کنید و سعی کنید زمان ذخیره کنید ، چطور درس بخوانیم در زمان کم و چطور بهینه عمل کنیم را می توانید با من در میان بگذارید در واتساپ :
  (رضا حجازی) (09351712931) rezahejazie.ir

قبولی در استخدامی با رضا حجازی