بازاریابی تلفنی در سنندج

معرفی شغل بازاریابی تلفنی

یک شعل خانگی با درآمدی حداقل 1 میلیون

معنی بازاریابی تلفنی چیست ؟

خوب بازاریابی تلفنی را خیلی راحت می توان تعریف نمود ، بازاریابی تلفنی ، یعنی ایجاد تقاضا برای یک محصول از طریق تماس تلفنی .

شغل بازاریابی در استان ما کردستان یک جورایی یک شغل بی کلاس و حقیر دیده میشه ، در صورتی که اصلا اینطور نیست ، بازاریابی یعنی بدون اینکه شما نیاز به سرمایه و ریسک و ... داشته باشید ، بیاید و محصول یک شرکت خاص رو بفروشید ،

دوستان بازاریابی با ویزیتوری ( که جلوی مغازه ها میرن و میگن آقا این محصول رو میخری یانه ) خیلی فرق میکنه ،پس آگاه باشید و خیلی سریع از کنار این شغل نگذرید ، چون میتونه یک شغل خیلی خوب برای شما باشه، پس ادامه ی مطلب رو با حوصله بخونید و آگاه بشید.

پس در کل شغل بازاریابی تلفنی یعنی شما توی خونه بشینید و از طریق تلفن برای کالا و یا خدمات خاصی ایجاد تقاضا و بازاریابی کنید

چگونه برای آزمونهای استخدامی مطالعه کنیم

از کجا شروع کنیم تا این شغل را داشته باشیم ؟

قبل اینکه شما وارد این کار بشید ، باید یک سری دانشها و مهارت هایی را در مورد بازاریابی داشته باشید ، یکسری نکات و ترفندهای ساده س که شما میتوانید با یک دوره ی ساده ،آنها را کامل یاد بگیرید و استفاده کنید در این کار .

دانش های مورد نیاز برای داشتن شغل بازاریابی تلفنی :

1-بازاریابی و فروش : این مهارت شامل شناخت اصول و روشهای مناسب برای عرضه ، ترویج و فروش یک خدمت و یا محصول میشود ، که باید بلد باشید.

پس ،کار جوی گرامی با یک دوره ی ساده شما میتوانید وارد این شغل شوید و خدمات و یا محصولی را برای یک شرکت به صورت تلفنی بفرش برسانید ، بدون اینکه سرمایه ای را این وسط داشته باشید.

چگونه برای آزمونهای استخدامی مطالعه کنیم

چه محصول و خدماتی را بفروشیم ؟

خوب برای اینکار شما بعد از اینکه آموزش دیدید و مهارتهای لازم را فرا گرفتین ، میتوانید در محل زندگی خود با شرکتها و کارخانه جات اطراف خود صحبت کنید و به آنها بگویید که شما میتوانید به صورت تلفنی محصولات و یا خدمات آنها را به فروش برسانید ، معمولا شرکت ها نیز از این پیشنهاد استقبال میکنند و بابت این کار پورسانت خوبی را خواهند داد ، پس دست بکار شوید و این شغل را یک شغل ناچیز نپندارید ، بلکه بهترین شغلی که شما در منزل میتوانید انجام دهید این شغل است ،

مثلا در همین استان خودمان کردستان کارخانه جات و کارگاه های خوبی در زمینه چرم سازی در استان وجود دارد ، ار جمله کارخانه چرم نیشتمان و سایر کارگاه های ما ، می توانید با این شرکتها در تماس باشید و بابت فروش محصولات آنها در استان و خارج استان پورسانت خوبی را دریافت نمایید.

توانمندی های لازم برای شغل بازاریابی تلفنی ؟

1-بیان شفاهی : یعنی توانایی بیان نظرات و انتقال آنها به مشتری به گونه ای که مشتری بتواند آنها را درک کند.

2-درک شفاهی : یعنی توانایی شندین و درک اطلاعاتی که از جانب مشتری برای شما ارسال میشود.

3-بیان واضح : یعنی توانایی این را داشته باشیم که خیلی واضح و شفاف با مشتری صحبت کنیم..

4-دقت انتخابی : یعنی توانایی این را داشته باشید که در یک بازه زمانی از تمرکز خوبی برخوارد باشید بدون هواس پرتی .

خوب دوستان پس این موارد بالا همگی جز مهارتهای فردی بود که یک بازاریاب تلفنی باید داشته باشد ، که اگر این مهارتها را با یک دوره بازاریابی ادغام کنید ، میتوانید در این کار یک درآمد حداقل 2 تا 3 میلیونی در ماه داشته باشید ، نکته : بارها گفته شده که شغل بازاریابی را ساده و ناچیز نپندارید.

چگونه برای آزمونهای استخدامی مطالعه کنیم

کانال استخدامی کردستان با نام Modaresaan به زودی اطلاعات جدیدی را در زمینه دوره های بازریابی و فروش و همچنین کارفرمایانی که علاقه دارند که کارمندانی را جهت بازاریابی تلفنی استخدام نماینند را در کانال خود ارائه خواهد داد ، پس همراهان همیشگی ، با ما همراه باشید .

نویسنده : رضا حجازی