باربری تهرانپارس ، اتوبار تهرانپارس تهران

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


اتوبار تهران

اتوبار تهران

منطقه تهران

خیابان تهران یکی از پر جمعیت ترین کوی های تهران می باشد، باربری تهرانپارس با نیم قرن سابقه در خدمات باربری در تهرانپارس ، یکی از بهترین باربری ها در خیابان تهران می باشد.

باربری تهران

تهران , تهران پارس

باربری تهرانپارس که طی سالها فعالیت در این خیابان ، ثابت کرده است که بهترین باربری در تهران است ، آرامش خاطر و آسودگی خیال را در حین باربری برای شما عزیزان و شهروندان تهرانی به خصوص ساکنین تهران فراهم خواهد آورد. ما عملیات حمل بار و اسباب کشی منزل شما را تضمین خواهیم نمود. پس با ما تماس بگیرید:


44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی

خدمات اتوبار و باربری آرامش بار در تهران

خدمات اثاث کشی در محدوده تهران پارس

 1. مشاوره رایگان قبل از باربری در تهرانپارس
 2. بسته بندی چندلایه ای اسباب و اثاثیه منزل شما
 3. استفاده از نایلون های حبابدار و ضد ضربه برای بسته بندی وسایل شما
 4. کارگران حرفه ای و مجرب و خوش اخلاق
 5. کارگران حرفه ای و مجرب و خوش اخلاق
 6. بیمه باربری رایگان فقط اتوبار تهران
 7. ارائه بارنامه رایگان برای انوع بار و وسایل
 8. نیم قرن سابقه باربری و اسباب کشی
 9. بهترین خدمات باربری را در کمترین زمان ممکن برای شما فراهیم خواهیم کرد
 10. وسایل شما را بعد از باربری در مقصد چیدمان خواهیم کرد
 11. در حین باربری لبخند و آرامش را برای شما فراهم خواهیم کرد
 12. صد در صد تضمینی


حمل بار و اسباب کشی در تهران

بهترین ماشین های حمل بار تهران

تهران

حمل بار در تهران تهران با بهترین ماشین آلات باربری در اتوبار تهران صورت خواهد گرفت ، ماشین آلات ما عبارتند از :

وانت بار ، وانت پیکان ، پیکاپ ، پراید وانت ، خاور 911 ، خاور ایسوزو ، نیسان بار ،کامیونهای مسقف ویژه حمل بار ،کامیون های مکت کاری شده ، خاور اتاق بزرگ ، خاور اتاق کوچک ، خاور باز و مسقف ، مخصوص حمل بار واسباب کشی

تلفن های تماس باربری در تهران

تلفن باربری تهران

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی

حمل اثاثیه منزل در منطقه تهران

حمل انواع بار در منطقه تهران

حمل اثاثیه منزل در تهران را به ما بسپارید ، ما به صورت حرفه ای و با کادری مجرب انواع بار و اثاثیه منزل را به صورت تضمینی در تهران تهران حمل و صددرصد تضمینی و سالم به مقصد خواهیم رساند، از جمله نمونه بارها عبارتند از :

حمل انواع یخچال و فریزر ساید بای ساید ، گاو صندوق ، میز شیشه ای ، میز ناهارخوری ، پیانو ،شیشه ،بوفه ،کنسول ، مبلمانهای بزرگ و ظریف ، تردمیل ، میز بیلیارد ، کلیه تجهیزات صنعتی و تجهیزات پزشکی ،کلیه وسایل ریز و درشت منزل ، وسایل و تجهیزات ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی

باربری در منطقه 4 ، باربری در منطقه 8

تهران

تمام شهروندان عزیز تهرانی که در منطقه 4 تهران و منطقه 8 تهران سکونت دارند ، تمام ادارات ،سازمانها و شرکت های خصوصی و دولتی خیابان تهران تهران که قصد اسباب کشی و حمل بار در منطقه 4 و 8 و خیابان تهران تهران را دارند، می توانند از خدمات ویژه ما در اتوبار تهران برخوردار شوند. همچنین خدمات ما به سایر محلات منطقه 4 و منطقه 8 تهران نیز خواهد بود و در سریع ترین زمان در خدمت شما خواهیم بود :
منطقه 4 تهران ، بلوار پروین ، تهران پارس ، حکیمیه ، سراج ، شمس آباد ، مجیدیه ، شمیران نو ، علم و صنعت ، فرجام ، قنات کوثر ، لویزان ، شیان ، مهران ، نارمک ، هروی ، هنگام ،
محله های منطقه 8 تهران: : تسلیهات ، تهرانپارس ، دردشت ، زرکش ، فدک ، کرمان ، لشکر ، مجیدیه جنوبی ، مدائن ، نارمک ، وحیدیه ، هفت حوض


حمل بار و اسباب کشی در تهران

تهران

این کوی بزرگ در شمال شرق تهران منطقه ۴ شهرداری تهران منطقه ۸ شهرداری تهران می‌باشد. از لحاظ مرزبندی با محلات اطراف، تهران از شمال با بزرگراه بابایی و خیابان استخر و محله قنات کوثر و، مجیدآباد و محله کوهسار، از جنوب با خیابان دماوند و محلات آشتیانی و سرخه حصار، از غرب با بزرگراه شهید باقری و کوی نارمک و اوقاف و از شرق با بلوار پروین و محله‌های جوادیه و گلشن (خاک سفید) همسایه است. همچنین شهرک حکیمیه به لحاظ عرفی جز اراضی تهران محسوب می‌شود.
تهران به لحاظ آب و هوا دارای آب وهوای سردسیر و مطبوع می‌باشد. تهران دارای فرعی‌هایی با نام‌های قدیم کادوس، زرین، رشید، رستم، گیو و پارسیان می‌باشد. بلوار اصلی تهران به نام آرش تیرانداز بود که پس از تغییر نام‌های پی در پی سرانجام به نام آیت الله خوشوقت تغییر نام یافت. همچنین تهران دارای چهار فلکه که اخیراً فلکهٔ اول به میدان قمر بنی هاشم و فلکه سوم به میدان سجادیه تغییر نام یافت. محلهٔ غربی تهران به مراتب از محلهٔ شرقی آن مدرن تر و گران‌تر است.
فلکه اول تهران دارای کافه‌ها و رستوران‌های متعددی است که باعث ازدحام جمعیت و ترافیک در خیابان‌های اصلی این منطقه شده‌است. شهرک‌هایی نظیر شهرک امید، شهرک پارس، شهرک فرهنگیان در این منطقه قرار دارند. بزرگراه‌هایی از قبیل رسالت، زین الدین، باقری از این منطقه عبور می‌کنند.
منبع : ویکی پدیا


اسباب کشی در تهران

در منطقه تهران ما بهترین خودروهای باربری را برای شما فراهم نموده ایم که با خیال راحت می توانید یک اسباب کشی لذت بخش را تجربه کنید، خودرو های مسقف و موکت شده ویژه مسافت های دورتر و همچنین خودورهای باربری های سبک دیگر مانند نیسان بار ، وانت بار اشاره کرد ، پس با ما تماس بگیرید.


باربری تهران پارس

باربری تهران که در منطقه 4 تهران قرار دارد ، آماده ارائه بهترین خدمات حمل بار و اسباب کشی در منطقه تهران پارس تهران و کلیه خیابان های آن منطقه است

آرامش واقعی را با آرامش بار تجربه کنید