باربری پاسداران ، باربری در پاسداران تهران

باربری پاسداران (09129734207) , یکی از بهترین باربری های خیابان پاسداران و محدوده پاسداران و نزدیک پاسداران تهران است ، مجهزترین باربری در شرق تهران یعنی باربری منطقه 3 و باربری منطقه 4 ، باربری پاسداران است. باربری در پاسداران تهران با کمترین قیمت و با سرعت حداکثری یعنی نهایت تا 3 ساعت عملیات باربری شما در پاسداران تهران صورت خواهد گرفت ، پس با شرکت باربری پاسداران تماس بگیرید.


باربری پاسداران

آدرس و تلفن باربری در پاسداران تهران

برای تماس با باربری پاسداران ،می توانید از شماره های زیر استفاده کنید ، فقط کافیست که بر روی شماره مورد نظر کلیک کنید ، تا در حداکثر 20 دقیقه باربری پاسداران در محل مورد نظر شما حاضر باشد ( فاصله ما با شما حداکثر 20 دقیقه است )

آدرس : ایران , تهران , منطقه 1 ، نیاوران


44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


باربری در پاسداران

باربری پاسداران تهران

معرفی باربری ارزان در پاسداران تهران

باربری پاسداران تهران یکی از قدیمی ترین خیابان های تهران می باشد ، لذا شرکت باربری پاسداران بهترین خدمات باربری را در خیابان پاسداران در اختیار شما شهروندان عزیز تهرانی و ساکن منطقه پاسداران قرار خواهد داد ، برای اطلاع ار خدمات باربری از جمله (بارنامه رایگان ، بسته بندی وسایل و چیدمان بعد از اسباب کشی و ... ) می توانیداز این لینک خدمات باربری پاسداران استفاده نمایید ، تا اطلاعات کاملی از جدیدترین خدمات باربری در پاسداران تهران بدست آورید.


باربری پاسداران تهران

ماشین آلات و خودروهای حمل بار پاسداران تهران

باربری پاسداران تهران برای حمل بار در خیابان پاسداران از بهترین ماشین آلات باربری برای وسایل شما استفاده خواهد کرد :

  1. وانت بار پاسداران ، باربری با وانت ، وانت پیکان ، پراید وانت
  2. خاور 911 پاسداران ، خاور ایسوزو
  3. نیسان بار پاسدارن ، زامیاد
  4. خاور اتاق بزرگ ، خاور اتاق کوچک ، خاور باز و مسقف
  5. خاورهای مسقف و موکت کاری شده و تمیز

باربری در پاسداران

درباره باربری پاسداران

باربری پاسداران نام یکی از خیابان‌های مشهور شمال شرق تهران است که در گذشته به «خیابان سلطنت‌آباد» معروف بود. این خیابان مرز میان منطقه‌های ۳ و ۴ شهرداری تهران است و شمال آن در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. جنوب خیابان پاسداران از «سه‌راه ضرابخانه» آغاز شده، در میانه راه به چهارراه پاسداران رسیده و سپس با گذر از میدان نوبنیاد به منطقه ۱ شهرداری تهران وارد می‌شود و در شمالی‌ترین قسمت آن میدان نیاوران قرار دارد.
منبع : ویکی پدیا


44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


نرخ باربری در باربری منطقه پاسداران

نرخ باربری در باربری منطقه پاسداران ، طبق نرخ اتحادیه باربری تهران تعیین و محاسبه میگردد ، لذا باربری پاسداران تهران مفتخر است که در این سالها بدون هیچ تخلفی در ارائه قیمت مناسب برای خدمات خود کوشا بوده است و تمامی نرخ باربری در خیابان پاسداران ، در محدوده پاسداران و در نزدیکی پاسداران تهران همگی کامل زیر نظر اتحادیه بوده ، و این روزها نیز بدون توجه به نرخ دلار و ارز ، همچنان بر یک قیمت و زیر نظر مراجع مربوطه خدمات باربری خود را در خیابان پاسداران و منطقه پاسداران تهران ارائه داده است.

نرخ باربری در پاسداران تهران ، که یکی از ارزان ترین باربری های تهران و با کیفیت ترین ها است ، تقریبا از ساعتی 40000 شروع و تا 120000 هزارتومان با توجه به خودروی باربری تعیین میگردد. لذا شهروند عزیز و ساکنین محترم منطقه پاسداران تهران ، قبل از انجام عملیات باربری ، با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا بهترین نرخ باربری و بهترین خدمات باربری را در پاسداران به شما پیشنهاد و ارائه دهند.


باربری در پاسداران

اتوبار پاسداران

اتوبار پاسداران ، با بهترین کیفیت حمل بار و اسباب کشی در منزل در خدمتشما شهروندان عزیز منطقه پاسداران تهران است ، اتوبار پاسداران با قیمت ارزان باربری به حمل بار و اثاثیه منزل شما در پاسداران تهران می پردازد. کافیست که یک بار با اتوبار پاسداران تهران تماس حاصل فرمایید ، یک عمر اعتماد را به شما هدیه خوایم داد.باربری پاسداران

مناطق و نمایندگی های باربری پاسداران تهران

باربری پاسداران در تهران ، با بهترین خدمات باربری و حمل بار در تهران و منطقه پاسداران ، در کمتز 20 دقیقه در خدمت شما شهروندان گرامی تهرانی است ، در هر کجا از منطقه پاسداران ساکن هستید فقط کافیست با یک کلیک با ما تماس بگیرید ، کلیه عملیات باربری و حمل بار شما را به بهترین صورت و تضمینی با بارنامه رایگان و بیمه نامه رایگان حمل میکنیم.

مناطقی که در باربری پاسداران پوشش خواهیم داد عبارتند از :

باربری ضرابخانه ، اتوبار ضرابخانه

باربری چال هرز ، باربری منطقه چال هرز

باربری قبا ، باربری خیابان قبا در پاسداران

باربری گلستان ، باربری منطقه گلستان

باربری احتشامیه ، باربری منطقه احتشامیه

باربری هروی ، اتوبار و باربری در منطقه هروی تهران

باربری اختیاریه ، باربری منطقه اختیاریه

باربری شهرک شهید چمران

باربری دروس

باربری نارنجستان یکم


باربری ضرابخانه

اتوبار و باربری خیابان ضرابخانه تهران در منطقه پاسداران تهران

اصولا ضرابخانه به مکانی گفته می شود که در آن به تولید سکه می پردازند ، که پس از اینکه فلزات لازم را ذوب کردنند با قالب و پتک های مورد نیاز به تولید سکه می پردازند در قدیم ، باربری ضرابخانه که در تهران در ابتدای خیابان پاسداران تهران قرار دارد ، با بهترین خدمات باربری آماده خدمت رسانی به تمام شهروندان و ساکنین منطقه پاسداران به خصوص محله ضرابخانه تهران می باشد. باربری ضرابخانه تهران به کلیه ساکنین منطقه پاسداران تهران ، ساکنین تقاطع خیابان شریعتی و بزرگراه همت - زین الدین در کمتر از 20 دقیقه بهترین خدمات باربری و ارزان را برای شما ساکنین این منطقه فراهم میکند ، پس با ما همراه باشید ، یک تماس ساده از شما ، یک عمر اطمینان از ما برای شما.


باربری چال هرز تهران

باربری چالهرز در خیابان پاسداران تهران

باربری چال هرز که یکی از زیر مجموعه های باربری پاسداران تهران است ، یکی از مناطق خوب در خیابان پاسداران تهران محصوب می شود که امروزه آن را با نام منطقه قبا و یا خیابان قبا در خیابان پاسداران می شناسیم ، یکی از مناطق خوب پاسداران با داشتن مسجد جامع و بزرگ خیابان قبا به نام مسجد قبا و همچنین با دارا بودن دو پارک و بوستان خوب در این منطقه با نام های بوستان زمرد و یا پارک پایداری و پارک نصر ، به زیبایی و آرامش این منطقه افزوده است ، لذا اگر قصد اسباب کشی منزل و حمل جهیزیه عروس و اثاث کشی دفتر کار خود را دارید و به دنبار یک باربری ارزان و با کیفیت در این منطقه هستید می توانید با باربری و اتوبار چال هرز تهران تماس حاصل فرماید ما در چند قدمی شما هستیم و با بهترین امکانات باربری به شما خدمات خواهیم داد.


باربری خیابان قبا

باربری قبا واقع در خیابان قبا منطقه پاسداران تهران

خیابان قبا که در منطقه پاسداران تهران قرار دارد ، یکی از بهترین خیابان ها و محله های پاسداران است ، ساکنین محترم خیابان قبا که قصد اسباب کشی و حمل بار را در این منطقه دارند می توانید تنها با یک کلیک بر روی تلفن باربری پاسداران در کمتر از 20 دقیقه از بهترین و ارزان ترین خدمات باربری پاسداران استفاده کنید ، وانت تلفنی پاسدارران با در اختیار داشتن انواع وانت بار و نیسان بار تمیز و تازه برای انواع بارهای شما آمادگی دارد ، و با استفاده از بیمه نامه و بارنامه رایگان حمل بار شما را تضمین خواهد کرد.

باربری خیابان گلستان

باربری در خیابان گلستان واقع در پاسداران تهران

باربری خیابان گلستان با کادری مجرب و آموزش دیده ، همراه با انواع خودروهای حمل بار و اسباب کشی در کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر و برای انجام هر گونه عملیات باربری و اسباب کشی در خدمت شما شهروندان گرامی خواهد بود ، باربری پاسداران تهران با انواع کامیون های اسباب کشی و مثقف و موکت شده همراه با بارنامه و بیمه نامه رایگان ، در خدمت شما عزیزان است ، تا در حین اسباب کشی و اثاث کشی منزل کوچکترین کسری در آن روز نداشته باشید. تنها با یک تماس با باربری گلستان منطقه پاسداران تهران آسایش را برای خود و خانواده محترمتان به وجود آورید.


باربری پاسداران منطقه احتشامیه

باربری احتشامیه تهران در پاسداران تهران

باربری احتشامیه که یکی از محله های پاسداران تهران نیز می باشد ، با استفاده از بهترین خودروهای حمل بار از جمله وانت بار و نیسان بار و کامیون اسباب کشی در پاسداران و در منطقه احتشامیه ، در خدمت شما شهروندان گرامی و ساکنین محترم می باشد ، همانطور که میدانید منطقه احتشامیه حدود صد سال قبل به دلیل اینکه دکتر احتشام یکی از بزرگان آن زمان در آن منطقه دارای زمین های زراعتی و کشاورزی بوده و همچنین حسینه ویژه مراسم عزاداری امام حسین نیز داشتند ، آن منطقه را از آن زمان به بعد به نام احتشامیه نامگذاری کردنند ، لذا ساکنین محترم پاسداران و احتشامیه برای اسباب کشی منزل و حمل بار و اثاث کشی وسایل منزل خود و حمل جهیزیه عروس می توانید با باربری احتشامیه که یکی از بهترین باربری های منطقه پاسداران تهران است تماس حاصل فرمایید. ، پس با ما همراه باشید . میدان احتشامیه ، خیابان دروس در احتشامیه و کل مناطق را پوشش می دهیم در کمتر از 20 دقیقه در خدمت شما هستیم.

باربری منطقه احتشامیه