باربری پاسداران ، باربری در پاسداران تهران

باربری پاسداران (09129734207) , یکی از بهترین باربری های خیابان پاسداران و محدوده پاسداران و نزدیک پاسداران تهران است ، مجهزترین باربری در شرق تهران یعنی باربری منطقه 3 و باربری منطقه 4 ، باربری پاسداران است. باربری در پاسداران تهران با کمترین قیمت و با سرعت حداکثری یعنی نهایت تا 3 ساعت عملیات باربری شما در پاسداران تهران صورت خواهد گرفت ، پس با شرکت باربری پاسداران تماس بگیرید.


تلفن و آدرس باربری پاسداران

برای تماس با باربری پاسداران ،می توانید از شماره های زیر استفاده کنید ، فقط کافیست که بر روی شماره مورد نظر کلیک کنید ، تا در حداکثر 20 دقیقه باربری پاسداران در محل مورد نظر شما حاضر باشد ( فاصله ما با شما حداکثر 20 دقیقه است )

آدرس : ایران , تهران , منطقه 1 ، نیاوران


44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


باربری در پاسداران

باربری پاسداران تهران

باربری پاسداران تهران یکی از قدیمی ترین خیابان های تهران می باشد ، لذا شرکت باربری پاسداران بهترین خدمات باربری را در خیابان پاسداران در اختیار شما شهروندان عزیز تهرانی و ساکن منطقه پاسداران قرار خواهد داد ، برای اطلاع ار خدمات باربری از جمله (بارنامه رایگان ، بسته بندی وسایل و چیدمان بعد از اسباب کشی و ... ) می توانیداز این لینک خدمات باربری پاسداران استفاده نمایید ، تا اطلاعات کاملی از جدیدترین خدمات باربری در پاسداران تهران بدست آورید.


ماشین آلات باربری پاسداران تهران

باربری پاسداران تهران برای حمل بار در خیابان پاسداران از بهترین ماشین آلات باربری برای وسایل شما استفاده خواهد کرد :

  1. وانت بار پاسداران ، باربری با وانت ، وانت پیکان ، پراید وانت
  2. خاور 911 پاسداران ، خاور ایسوزو
  3. نیسان بار پاسدارن ، زامیاد
  4. خاور اتاق بزرگ ، خاور اتاق کوچک ، خاور باز و مسقف
  5. خاورهای مسقف و موکت کاری شده و تمیز

باربری در پاسداران

درباره باربری پاسداران

باربری پاسداران نام یکی از خیابان‌های مشهور شمال شرق تهران است که در گذشته به «خیابان سلطنت‌آباد» معروف بود. این خیابان مرز میان منطقه‌های ۳ و ۴ شهرداری تهران است و شمال آن در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. جنوب خیابان پاسداران از «سه‌راه ضرابخانه» آغاز شده، در میانه راه به چهارراه پاسداران رسیده و سپس با گذر از میدان نوبنیاد به منطقه ۱ شهرداری تهران وارد می‌شود و در شمالی‌ترین قسمت آن میدان نیاوران قرار دارد.
منبع : ویکی پدیا


44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


نرخ باربری در باربری منطقه پاسداران

نرخ باربری در باربری منطقه پاسداران ، طبق نرخ اتحادیه باربری تهران تعیین و محاسبه میگردد ، لذا باربری پاسداران تهران مفتخر است که در این سالها بدون هیچ تخلفی در ارائه قیمت مناسب برای خدمات خود کوشا بوده است و تمامی نرخ باربری در خیابان پاسداران ، در محدوده پاسداران و در نزدیکی پاسداران تهران همگی کامل زیر نظر اتحادیه بوده ، و این روزها نیز بدون توجه به نرخ دلار و ارز ، همچنان بر یک قیمت و زیر نظر مراجع مربوطه خدمات باربری خود را در خیابان پاسداران و منطقه پاسداران تهران ارائه داده است.

نرخ باربری در پاسداران تهران ، که یکی از ارزان ترین باربری های تهران و با کیفیت ترین ها است ، تقریبا از ساعتی 40000 شروع و تا 120000 هزارتومان با توجه به خودروی باربری تعیین میگردد. لذا شهروند عزیز و ساکنین محترم منطقه پاسداران تهران ، قبل از انجام عملیات باربری ، با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا بهترین نرخ باربری و بهترین خدمات باربری را در پاسداران به شما پیشنهاد و ارائه دهند.

باربری در پاسداران

آرامش واقعی در منطقه پاسداران تهران با باربری تهران - آرامش بار تجربه کنید