باربری باغ فردوس

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


اتوبار باغ فردوس

باربری باغ فردوس

باربری در باغ فردوس تهران

باغ فردوس محله‌ای از شمیران که در نزدیکی خیابان ولیعصر و میدان تجریش واقع شده‌است. اکنون موزه سینمای ایران در این مکان واقع است.
اتوبار و باربری آرامش بار تهران یکی از بهترین باربری ها در تهران و حمل بار شهرستان ها است که در منطقه باغ فردوس تهران با بهترین کیفیت و خدمات باربری و نازلترین نرخ باربری در اختیار ساکنین و شهروندان این منطقه از تهران هستند.


شماره باربری در باغ فردوس

آدرس و شماره تلفن باربری در باغ فردوس تهران

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


شماره باربری در باغ فردوس تهران

باربری محدوده باغ فیض

حمل اثاثیه منزل در محدوده باغ فردوس تهران

حمل اثاثیه منزل در منطقه باغ فردوس تهران را به ما بسپارید ، ما به صورت حرفه ای و با کادری مجرب انواع بار و اثاثیه منزل را به صورت تضمینی در منطقه باغ فردوس حمل و صددرصد تضمینی و سالم به مقصد خواهیم رساند، از جمله نمونه بارها عبارتند از :

حمل انواع یخچال و فریزر ساید بای ساید ، گاو صندوق ،میز شیشه ای ، میزنهار خوری ، پیانو ، شیشه ،بوفه ، کنسول ، مبلمیان های بزرگ و ظریف ،تردمیل ، میز بلیارد ، کلیه تجهیزات صنعتی و پزشکی ،کلیه وسایل ریز و درشت منزل ، وسایل و تجهیزات ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی

باربری نزدیک باغ فردوس

باربری نزدیک در باغ فردوس واقع در منطقه 1 تهران

تمام شهروندان عزیز تهرانی که در منطقه 1 تهران سکونت دارند ، تمام ادارات ،سازمانها و شرکت های خصوصی و دولتی منطقه باغ فردوس تهران که قصد اسباب کشی و حمل بار در منطقه یک تهران و منطقه باغ فردوس تهران را دارند، می توانند از خدمات ویژه ما در اتوبار باغ فردوس برخوردار شوند. همچنین خدمات ما به سایر محلات منطقه یک نیز خواهد بود و در سریع ترین زمان در خدمت شما خواهیم بود :
محله های منطقه 1 تهران: ازگل ، اقدسیه ، الهیه ، امامزاده قاسم ، اوین ، باغ فردوس ، جماران ، چیذر ، دارآباد ، دربند ، درکه ، دزاشیب ، جوزستان ، زعفرانیه ، سوهانک ، شهرک نفت ، شهرک محلاتی ، فرمانیه ، فرشته ، قیطریه ، کاشانک ، کامرانیه ، محمودیه ، نیاوران ، ولنجک


حمل بار در باغ فردوس

منطقه باغ فردوس تهران

اسباب کشی و حمل بار و حمل جهیزیه عروس در منطقه باغ فردوس تهران

به دستور محمدشاه قاجار، درسال ۱۲۶۴ ق، قصری برای او در نزدیکی تجریش ساخته شد؛ اما همزمان با بیماری و مرگ او قصر نیمه‌تمام ماند و وی در همان قصر نیمه‌تمام به نام محمدیه (در محل محمودیه فعلی) از دنیا رفت.
هم‌زمان با ساخت قصر محمدیه، درباریان نزدیک به او نیز در همان حوالی اقدام به احداث باغ یا عمارت ییلاقی کردند. از جمله حسینعلی‌خان معیرالممالک باغی احداث کرد که به باغ فردوس مشهور شد.
عمارت باغ فردوس در دو طبقه به سبک قاجاریه و معروف به گوش فیل بنا گذاشته شد. زمین‌های قسمت جنوبی و سراشیبی باغ نیز با سنگ‌چین‌هایی به صورت هفت قطعه مسطح و مطبق درآمد و روی هریک از قطعات، استخری با فواره‌های متعدد احداث شد. استخرها به گونه‌ای ساخته شده بودند که از فواصل دورتر، بزرگ‌تر به نظر می‌آمدند. ویکی پدیا


آرامش واقعی را در منطقه باغ فردوس تهران را در حین اسباب کشی با آرامش بار تجربه کنید


آرامش بار در اینستاگرام

باربری باغ فردوس تهران