باربری داراباد ، باربری در محدوده دارآباد تهران

باربری داراباد با بهره گیری از بهترین خدمات باربری و حمل بار در منطقه 1 تهران و محدوده دارآباد ، در خدمت شما شرهوندان تهرانی است ، باربری در محدوده داراباد را به ما بسپارید ، کارگران خوش اخلاق و خودروهای حمل بار مجهز . بابری در منطقه داراباد طبق نرخ اتحادیه باربری تهران صورت میگیرد و یک باربری ارزان در دارآباد است .


44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


باربری در دارآباد

باربری داراباد

باربری در داراباد و اتوبار در دارباد تهران

باربری دارآباد در منطقه داراباد تهران قرار دارد ، دارآباد یکی از محله‌های شهر تهران است که در شمال این شهر قرار گرفته است. دارآباد پیش از این یکی از روستاهای پیرامون تهران بشمار می‌رفت. دارآباد از سوی شمال به رشته کوه توچال و از جنوب به زمینهای اقدسیه و از سوی شرق به جایی به نام باقلی‌زار و از غرب به بازوی توچال و زمینهای رحمن آباد مشرف است. پارک ساحلی‌دارآباد یکی از زیباترین پارکهای تهران است اتوبار و باربری آرامش بار تهران یکی از بهترین باربری های تهران و یکی از بهترین اتوبارهای تهران برای حمل بار از تهران به شهرستان است که در منطقه دارآباد تهران با بهترین کیفیت و بهترین خدمات باربری با کمتری قیمت باربری در اختیار ساکنین و شهروندان این منطقه از تهران هستند.

باربری در منطقه دارآباد

آدرس و شماره باربری در منطقه دارآباد تهران

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


باربری در منطقه دارآباد

باربری محدوده دارآباد

حمل بار و اثاث کشی در باربری محدوده دارآباد تهران

حمل اثاثیه منزل و حمل بار در باربری محدوده دارآباد تهران را به ما بسپارید ، ما به صورت حرفه ای و با کادری مجرب انواع بار و اثاثیه منزل را به صورت تضمینی در منطقه دارآباد حمل و صددرصد تضمینی و سالم به مقصد خواهیم رساند، از جمله نمونه بارها عبارتند از :

حمل انواع یخچال و فریزر ساید بای ساید ، گاو صندوق ،میز شیشه ای ، میزنهار خوری ، پیانو ، شیشه ،بوفه ، کنسول ، مبلمیان های بزرگ و ظریف ،تردمیل ، میز بلیارد ، کلیه تجهیزات صنعتی و پزشکی ،کلیه وسایل ریز و درشت منزل ، وسایل و تجهیزات ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی

باربری تهران داآباد

باربری منطقه یک تهران دارآباد

تمام شهروندان عزیز تهرانی که در منطقه 1 تهران سکونت دارند ، تمام ادارات ،سازمانها و شرکت های خصوصی و دولتی منطقه قیطریه تهران که قصد اسباب کشی و حمل بار در منطقه یک تهران و منطقه دارآباد تهران را دارند، می توانند از خدمات ویژه ما در اتوبار قیطریه برخوردار شوند. همچنین خدمات ما به سایر محلات منطقه یک نیز خواهد بود و در سریع ترین زمان در خدمت شما خواهیم بود :
محله های منطقه 1 تهران: ازگل ، اقدسیه ، الهیه ، امامزاده قاسم ، اوین ، باغ فردوس ، جماران ، چیذر ، دارآباد ، دربند ، درکه ، دزاشیب ، جوزستان ، زعفرانیه ، سوهانک ، شهرک نفت ، شهرک محلاتی ، فرمانیه ، فرشته ، قیطریه ، کاشانک ، کامرانیه ، محمودیه ، نیاوران ، ولنجک


حمل بار در دارآباد

باربری داراباد تهران

حمل بار در تهران ، باربری داراباد

مردم قدیم دارآباد پیشتر در جایی دیگر در جنوب ازگل و شرق سوهانک سکونت داشتند و نام آن محل کهنه دارآباد میباشد، ولی در پی خشکسالی آن زمینها را واگذاشتند و به جای کنونی دارآباد کوچیدند. نام دارآباد پس از ساختن کاخی در زمان مظفرالدین‌شاه قاجار در این آبادی، به شاه‌آباد دیگرگون شد ولی بعدها دوباره نام پیشین به آن بازگردانده شد. هنوز کاریز (قنات) این محل به نام شاه‌آباد معروف است. گفته می‌شود پزشکان فرانسوی به خاطر بیماری آسم مظفرالدین‌شاه قاجار دارآباد را برای درمان بیماری به واسطهٔ آب وهوای خوبش مناسب دانستند. در ساختمان و زمینهای کاخ، در زمان رضاشاه در سال ۱۳۱۲ هجری خورشیدی بیمارستان مسلولین ساخته شد. از دیگر عمارت‌های قاجاری که نزدیک به کاخ شاهی ساخته شده است عمارت فخرالدوله می‌باشد. بر پایه سرشماری سال ۱۳۳۵ هجری خورشیدی دهکده دارآباد ۲۰۴۱ تن جمعیت داشت که جمعیت آن در سال ۱۳۷۱ خ. سه هزار تن برآورد شده است. رشد جمعیت در سال ۱۳۷۱ بیشتر بخاطر مهاجرت غیربومیان از خلخال و اردبیل و استان لرستان و جوشقان) به دارآباد بوده است.
ویکی پدیا


آرامش واقعی را با آرامش بار تجربه کنید