باربری در قیطریه تهران ، باربری در محدوده قیطریه

باربری قیطریه یکی از بهترین باربری های تهران به عنوان اتوبار منطقه 1 تهران در شمال تهران و منطقه 1 تهران شناخته شده است ، اگر ساکن تهران هستید و محل سکونت شما قیطریه تهران است ، برای انجام کلیه عملیات باربری ، حمل بار و حمل اثاثیه منزل و جابه جایی دفتر کار و شرکت و همچنین حمل جهیزیه عروس در منطقه قیطریه تهران می توانید با باربری و اتوبار قیطریه تهران تماس حاصل فرمایید. ما بهترین خدمات باربری در تهران و بهترین امکانات را برای اسباب کشی منزل شما و یا دفتر کار شما را برای شما طبق آخرین استانداردهای روز فراهم نموده ایم ، پس تنها یک تماس از جانب شما ، یک عمر اطمینان از طرف باربری قیطریه برای شما مشتریان عزیز خواهد بود.

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


باربری قیطریه

باربری قیطریه

قیطریه و معرفی باربری قیطریه تهران

باربری قیطریه در منطقه قیطریه تهران قرار دارد ، قیطریه یکی از محلات قدیمی شمیرانات در شمال تهران است. وجود بزرگترین و زیباترین پارک تفریحی منطقه به نام پارک قیطریه از خصوصیات منحصر به فرد زیست‌محیطی این محل می‌باشد. شرکت باربری تهران و خدمات حمل بار قیطریه با عنوان آرامش بار با سالها تجربه اقدام به خدمات باربریو خدمات اسباب کشی کرده است ،فاصله ما با شما حداکثر 20 دقیقه است ،پس باما تماس بگیرید.

باربری در منطقه قیطریه

خدمات حمل بار و اسباب کشی منزل در باربری منطقه قیطریه تهران

شرکت باربری قیطریه که طی سالها فعالیت در این منطقه ، ثابت کرده است که بهترین باربری در منطقه قیطریه تهران است ، آرامش خاطر و آسودگی خیال را در حین اسباب کشی و حمل بار برای شما عزیزان و شهروندان تهرانی به خصوص ساکنین منطقه قیطریه فراهم خواهد آورد. ما عملیات حمل بار و اسباب کشی منزل شما را تضمین خواهیم نمود. پس با ما تماس بگیرید:


44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی

باربری تهران قیطریه

خدمات باربری ما در اتوبار قیطریه تهران

 • مشاوره رایگان قبل از باربری
 • بسته بندی چندلایه ای اسباب و اثاثیه منزل شما
 • استفاده از نایلون های حبابدار و ضد ضربه برای بسته بندی وسایل شما
 • کارگران حرفه ای و مجرب و خوش اخلاق
 • بیمه باربری رایگان فقط اتوبار قیطریه
 • ارائه بارنامه رایگان برای انوع بار و وسایل
 • نیم قرن سابقه باربری و اسباب کشی
 • بهترین خدمات باربری را در کمترین زمان ممکن برای شما فراهیم خواهیم کرد
 • وسایل شما را بعد از باربری در مقصد چیدمان خواهیم کرد
 • در حین باربری لبخند و آرامش را برای شما فراهم خواهیم کرد
 • نرخ باربری ارزان ،طبق اتحادیه باربری فقط در باربری قیطریه
 • صد در صد تضمینی

باربری در قیطریه تهران

شرکت باربری در قیطریه

حمل انواع بار در تهران و در باربری قیطریه تهران

حمل بار در قیطریه تهران با بهترین ماشین آلات باربری در اتوبار قیطریه صورت خواهد گرفت ، ماشین آلات ما عبارتند از :
وانت بار ، وانت پیکان ، پیکاپ ، پراید وانت ، خاور 911 ، خاور ایسوزو ، نیسان بار ،کامیونهای مسقف ویژه حمل بار ،کامیون های مکت کاری شده ، خاور اتاق بزرگ ، خاور اتاق کوچک ، خاور باز و مسقف ، مخصوص حمل بار واسباب کشی

شماره تلفن باربری در قیطریه

شماره باربری قیطریه در شمال تهران

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی

باربری در قیطریه تهران

حمل انواع بار و اثاث کشی منزل در تهران محدوده قیطریه

حمل اثاثیه منزل در منطقه قیطریه را به ما بسپارید ، ما به صورت حرفه ای و با کادری مجرب انواع بار و اثاثیه منزل را به صورت تضمینی در خیابان قیطریه تهران حمل و صددرصد تضمینی و سالم به مقصد خواهیم رساند، از جمله نمونه بارها عبارتند از :
حمل انواع یخچال و فریزر ساید بای ساید ، گاو صندوق ،میز شیشه ای ، میزنهار خوری ، پیانو ، شیشه ،بوفه ، کنسول ، مبلمیان های بزرگ و ظریف ،تردمیل ، میز بلیارد ، کلیه تجهیزات صنعتی و پزشکی ،کلیه وسایل ریز و درشت منزل ، وسایل و تجهیزات ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی

باربری منطقه یک تهران

باربری منطقه 1 تهران

تمام شهروندان عزیز تهرانی که در منطقه 1 تهران سکونت دارند ، تمام ادارات ،سازمانها و شرکت های خصوصی و دولتی منطقه قیطریه تهران که قصد اسباب کشی و حمل بار در منطقه یک تهران و منطقه قیطریه تهران را دارند، می توانند از خدمات ویژه ما در اتوبار قیطریه برخوردار شوند. همچنین خدمات ما به سایر محلات منطقه یک نیز خواهد بود و در سریع ترین زمان در خدمت شما خواهیم بود :
محله های منطقه 1 تهران: ازگل ، اقدسیه ، الهیه ، امامزاده قاسم ، اوین ، باغ فردوس ، جماران ، باربری چیذر ، باربری دارآباد ، دربند ، درکه ، دزاشیب ، جوزستان ، زعفرانیه ، سوهانک ، شهرک نفت ، شهرک محلاتی ، فرمانیه ، فرشته ، قیطریه ، کاشانک ، کامرانیه ، محمودیه ، نیاوران ، ولنجک


باربری تهران قیطریه

باربری محدوده قیطریه

باربری در محدوده قیطریه شمال تهران

قیطریه یکی از محلات قدیمی شمیرانات در شمال تهران است. وجود بزرگترین و زیباترین پارک تفریحی منطقه به نام پارک قیطریه از خصوصیات منحصر به فرد زیست‌محیطی این محل می‌باشد. این محله با مساحتی معادل ۱٬۵۲۷۱۱۶ کیلومتر مربع در منطقه ۱ شهر تهران واقع شده است. محدوده فعلی این محله از شمال به خیابان قیطریه، بلوار صبا و شمال پارک قیطریه، از جنوب به بزرگراه صدر، از شرق به بلوار قیطریه و شرق پارک قیطریه و از غرب به خیابان شریعتی منتهی می‌گردد.
از ساختمان‌های عمومی که در این محل وجود داشته می‌توان به یک باب حمام واقع در کنار مسجد جعفری اشاره نمود و خیابان قیطریه را می‌توان به عنوان خیابان اصلی این محله معرفی نمود. باغ بزرگی نیز که در این محل واقع شده است ابتدا متعلق به نظام‌الدوله و آصف‌الدوله بوده است که میرزا علی‌اصغر اتابک ملقب به امین‌السلطان، نخست وزیر ناصرالدین شاه برای آنکه رفت‌وآمدش به کاخ صاحبقرانیه که ناصرالدین شاه در آن اقامت می‌کرد تسهیل گردد، آن را ازایشان خریداری نموده و در آنجا برای خود خانه‌ای ساخت که امروز بازسازی و به فرهنگسرا تبدیل شده است. ویکی پدیا