باربری مرزداران - باربری در بلوار مرزداران

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


اتوبار مرزداران

اتوبار مرزداران

خیابان مرزداران

بلوار مرزداران بلواری است به طول تقریبی ۳٫۵ کیلومتر که در شمال غرب شهر تهران واقع است. این بلوار در ناحیه ۴ از منطقه ۲ شهرداری تهران واقع است و بلواری شرقی - غربی است
آرامش بار تهران که یکی از بهترین باربری ها در تهران و شهرستانها می باشد ،در منطقه مرزداران و بلوار مرزادارن به صورت کاملا حرفه ای فعال و کلیه خدمات باربری را با کمترین زمان و بهترین کیفیت ممکن ارائه میدهد - پس با ما تماس بگیرید

باربری بلوار مرزداران

بلوار مرزداران

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


حمل بار و اسباب کشی در مرزداران

اسباب کشی و حمل بار

مرزداران

حمل اثاثیه منزل در بلوار مرزداران تهران را به ما بسپارید ، ما به صورت حرفه ای و با کادری مجرب انواع بار و اثاثیه منزل را به صورت تضمینی در بلوار مرزداران حمل و صددرصد تضمینی و سالم به مقصد خواهیم رساند، از جمله نمونه بارها عبارتند از :

حمل انواع یخچال و فریزر ساید بای ساید ، گاو صندوق ،میز شیشه ای ، میزنهار خوری ، پیانو ، شیشه ،بوفه ، کنسول ، مبلمیان های بزرگ و ظریف ،تردمیل ، میز بلیارد ، کلیه تجهیزات صنعتی و پزشکی ،کلیه وسایل ریز و درشت منزل ، وسایل و تجهیزات ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی

اتوبار و حمل بار آرامش بار

منطقه دوم تهران

منطقه ۲ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در شمال شرقی میدان آزادی؛ از غرب تا شمال غرب تهران ادامه دارد. این منطقه از جنوب به خیابان آزادی، از غرب به بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح و از شرق به بزرگراه شهید چمران محصور است.
منطقه دو تهران
ارائه کلیه خدمات باربری در منطقه دو تهران و منطقه مرزداران تهران - باربری مرزداران
محله های منطقه 2 تهران: آریاشهر (صادقیه) ، شهرآرا ، ستارخان ، گیشا ، شهرک ژاندارمری ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، طرشت


حمل بار و اسباب کشی در مرزداران

بلوار مرزداران تهران

بلوار مرزداران بلواری است به طول تقریبی ۳٫۵ کیلومتر که در شمال غرب شهر تهران واقع است. این بلوار در ناحیه ۴ از منطقه ۲ شهرداری تهران واقع است و بلواری شرقی - غربی است که بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری را به بزرگراه اشرفی اصفهانی متصل می‌کند.
بزرگراه آیت‌الله حکیم در شمال این بلوار و بزرگراه جلال آل احمد که در جنوب این بلوار قرار دارند از دیگر گذرگاه‌های شرقی-غربی موجود در نزدیکی این بلوار هستند. این بلوار مرز جداکننده دو محله ۱۶ و ۱۷ شهرداری تهران است.خیابان‌های اصلی آن دانش (آریافر) و سرسبز و سپهر و اطاعتی و لاله و ناهید است
بلوار مرزداران در طول مسیر ۳٫۵ کیلومتری خود به وسیله پل مرزداران از روی بزرگراه یادگار امام عبور می‌کند.این بلوار دارای ۲ تقاطع مهم به نام‌های ابوالفضل و دانش (آریافر) است.
شهرک آزمایش که اداره مرکزی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در آن واقع است نیز در انتهای شرقی این بلوار قرار دارد.
مسیر شرق به غرب بلوار مرزداران بلوار مرزداران در حدود سال ۱۳۶۷ آسفالت گردید که در آغاز با نام بلوار شکوفه های انقلاب نام گذاری گردید ولی بعد از مدت کمی نام آن به مرزداران تغییر کرد.
منبع : ویکی پدیا

باربری مرزداران تهران

در منطقه مرزداران تهران ساکن هستید و نیاز به اسباب کشی دارید و می خواهید با بهترین خودروهای حمل بار , اسباب کشی عملیات باربری خودرا انجام دهید ، پس ا ما همراه باشید ، انواع خودروهای حمل بار از جمله می توان به خودروهای کامیون های موکت شده و نیسان بار ، وانت بار اشاره کرد ، پس با ما تماس بگیرید.


آرامش واقعی را با آرامش بار تجربه کنید