باربری نیاوران ، باربری تهران نیاوران

باربری نیاوران ، یکی از بهترین باربری های تهران در منطقه نیاوران تهران می باشد ،اگر ساکن نیاوران هستید و یا اگر در منطقه نیاوران تهران زندگی میکنید و یا در محدوده نیاوران هستید ، می توانید در کمتر از بهترین خدمات باربری و حمل بار ، اسباب کشی منزل ، اثاث کشی منزل در تهران و حمل جهیزیه عروس در نیاوران تهران بهرمند شوید.

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


باربری نیاوران

باربری تهران نیاوران

باربری در نیاوران

باربری نیاوران نام یکی از مناطق اعیان‌نشین شمال تهران است که در دامنه‌های جنوبی رشتهٔ کوه البرز قرار دارد. این منطقه از غرب با دربند، از جنوب با فرمانیه و از شرق با دارآباد هم‌مرز است.
اتوبار و باربری آرامش بار تهران یکی از بهترین باربری ها در تهران و حمل بار به شهرستان است که در منطقه نیاوران با بهترین کیفیت و خدمات باربری و نازلترین نرخ باربری در اختیار ساکنین و شهروندان این منطقه از تهران هستند.

شماره باربری منطقه نیاوران

شماره تلفن و آدرس باربری در منطقه نیاوران تهران

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


باربری منطقه نیاوران

حمل اثاثیه منزل در نیاوران

حمل انواع بار در نیاوران

حمل اثاثیه منزل در منطقه نیاوران تهران را به ما بسپارید ، ما به صورت حرفه ای و با کادری مجرب انواع بار و اثاثیه منزل را به صورت تضمینی در منطقه نیاوران حمل و صددرصد تضمینی و سالم به مقصد خواهیم رساند، از جمله نمونه بارها عبارتند از :
حمل انواع یخچال و فریزر ساید بای ساید ، گاو صندوق ،میز شیشه ای ، میزنهار خوری ، پیانو ، شیشه ،بوفه ، کنسول ، مبلمیان های بزرگ و ظریف ،تردمیل ، میز بلیارد ، کلیه تجهیزات صنعتی و پزشکی ،کلیه وسایل ریز و درشت منزل ، وسایل و تجهیزات ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی

باربری تهران نیاوران

باربری منطقه 1 تهران

منطقه ۱ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در شمال شهر تهران و با وسعتی حدود ۶۴ کیلومتر مربع و با ۴۳۹٬۴۶۷ نفر جمعیت بر اساس سر شماری سال ۹۰ قرار دارد. انبوه ساختمان‌های آماده و نیمه ساخت در آینده‌ای نزدیک، جمعیت منطقه را به مرز ۵۰۰ هزار نفر خواهد رساند. منطقه یک تهران
ارائه کلیه خدمات باربری در منطقه یک تهران و منطقه نیاوران تهران - باربری نیاوران محله های منطقه 1 تهران: ازگل ، اقدسیه ، الهیه ، امامزاده قاسم ، اوین ، باغ فردوس ، تجریش ، جماران ، باربری چیذر ، دارآباد ، دربند ، درکه ، دزاشیب ، جوزستان ، زعفرانیه ، سوهانک ، شهرک نفت ، شهرک محلاتی ، فرمانیه ، فرشته ، قیطریه ، کاشانک ، کامرانیه ، محمودیه ، ولنجک


باربری تهران نیاوران

باربری در محدوده نیاوران تهران

حمل بار و حمل اثاثیه منزل در محدوده نیاوران تهران

باربری محدوده نیاوران تهران که در منطقه نیاوران شعبه دارد ، نیاوران از دو بخش نی و آوران تشکیل شده و از آنجا که منطقه‌ای دارای نیزار بوده اینگونه نامیده شده است. بنا به نظر دیگری نیاوران از نام نارون آمده است که به معنی (محلی که در آن درخت انار می‌روید) می‌باشد.
همچنین ادعا شده است که این منطقه در ابتدا گردوی خوانده می‌شده و در زمان ناصرالدین شاه این نام به نیاوران به معنی کاخ دارای عظمت تغییر کرده است.
مجموعه‌هایی چون کاخ نیاوران، پارک نیاوران، شهر کتاب نیاوران و فرهنگسرای نیاوران که در فهرست آثار ملی ایران ثبت شده است، همچنین تکیه نیاوارن که از قدیمی‌ترین و مشهورترین تکیه‌های تهران است، در این منطقه واقع شده‌اند. ساختمان اصلی پژوهشگاه دانش‌های بنیادی که در گذشته دفتر کار فرح پهلوی بوده است، در حاشیه میدان نیاوران قرار دارد. ویکی پدیا