باربری پل رومی

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


اتوبار پل رومی

اتوبار پل رومی

باربری در پل رومی

پل رومی نام محله و پلی است در شمال شهر تهران و شهرستان شميرانات. اين پل بر روی رودخانه دربند و در تقاطع خیابان شریعتی و بلوار صبا قرار دارد و دسترسی دو محله قيطريه و الهیه را آسان می‌کند.
اتوبار و باربری آرامش بار تهران یکی از بهترین باربری ها در تهران و حمل بار به شهرستان است که در منطقه پل رومی با بهترین کیفیت و خدمات باربری و نازلترین نرخ باربری در اختیار ساکنین و شهروندان این منطقه از تهران هستند.

باربری منطقه پل رومی

حمل بار در پل رومی

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


حمل بار و اسباب کشی در پل رومی

حمل اثاثیه منزل در پل رومی

حمل انواع بار در پل رومی

حمل اثاثیه منزل در منطقه پل رومی تهران را به ما بسپارید ، ما به صورت حرفه ای و با کادری مجرب انواع بار و اثاثیه منزل را به صورت تضمینی در منطقه پل رومی حمل و صددرصد تضمینی و سالم به مقصد خواهیم رساند، از جمله نمونه بارها عبارتند از :

حمل انواع یخچال و فریزر ساید بای ساید ، گاو صندوق ،میز شیشه ای ، میزنهار خوری ، پیانو ، شیشه ،بوفه ، کنسول ، مبلمیان های بزرگ و ظریف ،تردمیل ، میز بلیارد ، کلیه تجهیزات صنعتی و پزشکی ،کلیه وسایل ریز و درشت منزل ، وسایل و تجهیزات ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی

باربری منطقه سه تهران

باربری منطقه 3 تهران

منطقه ۳ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در بخش شمال شرقی شهر تهران قرار دارد.
این منطقه از جنوب تا اتوبان همت و بزرگراه رسالت، از غرب تا اتوبان چمران، از شرق تا خیابان پاسداران و بخشی از خیابان شریعتی، و شمال تا بزرگراه‌های مدرس، صدر و چمران گسترده شده است.
منطقه سه تهران
ارائه کلیه خدمات باربری در منطقه سه تهران و منطقه پل رومی تهران - باربری پل رومی
محله های منطقه 3 تهران: اختیاریه ، پاسداران ، دروس ، دولت ، دیباجی ، جردن ، ولیعصر ، سید خندان ، ظفر ، قلهک ، میرداماد ، ونک


حمل بار و اسباب کشی در پل رومی

منطقه پل رومی تهران

وجه تسمیهٔ پل رومی برگرفته از پلی در جنوب‌غرب ایران، در شهر دزفول است که در دوران ساسانيان به‌وسیلهٔ اسیران رومی ساخته شده‌است و به همین دلیل در گذشته، قنطرة الرّومی یا پل رومی خوانده می‌شده‌است.
دليل اين نامگذاری، مجاورت اين پل با باغ سفارت تركيه می‌باشد. در قرن نوزدهم ميلادی، يكی از سفيران دولت عثمانی، در اين منطقه باغ و عمارتی ساخت كه بعدها به دولت تركيه تعلق گرفت و بعد از آن، اتباع روسيه و تركيه بسياری از زمين‌های منطقه را خريداری نمودند. چون در قديم، دولت عثمانی را به نام دولت روم شرقی می‌شناختند، اين پل نيز به پل رومی شهرت يافت.
منبع : ویکی پدیا


آرامش واقعی را با آرامش بار تجربه کنید