باربری ولیعصر

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


اتوبار ولیعصر

اتوبار ولیعصر

اتوبار و باربری ولیعصر

خیابان ولیعصر یکی از بلندترین خیابان های خاورمیانه و ایران می باشد، اتوبار و باربری آرامش بار با نیم قرن سابقه در خدمات باربری ، یکی از بهترین باربری ها در خیابان ولیعصر تهران می باشد.

باربری خیابان ولیعصر

حمل بار در خیابان ولیعصر

باربری خیابان ولیعصر که طی سالها فعالیت در این خیابان ، ثابت کرده است که بهترین باربری در ولیعصر تهران است ، آرامش خاطر و آسودگی خیال را در حین باربری برای شما عزیزان و شهروندان تهرانی به خصوص ساکنین ولیعصر فراهم خواهد آورد. ما عملیات حمل بار و اسباب کشی منزل شما را تضمین خواهیم نمود. پس با ما تماس بگیرید:


44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی

اسباب کشی منزل ولیعصر

خدمات اثاث کشی منزل ولیعصر

1-مشاوره رایگان قبل از باربری در باربری ولیعصر
2-بسته بندی چندلایه ای اسباب و اثاثیه منزل شما
3-استفاده از نایلون های حبابدار و ضد ضربه برای بسته بندی وسایل شما
4-کارگران حرفه ای و مجرب و خوش اخلاق
5-بیمه باربری رایگان فقط اتوبار ولیعصر
6-ارائه بارنامه رایگان برای انوع بار و وسایل
7-نیم قرن سابقه باربری و اسباب کشی
8-بهترین خدمات باربری را در کمترین زمان ممکن برای شما فراهیم خواهیم کرد
9-وسایل شما را بعد از باربری در مقصد چیدمان خواهیم کرد
10-در حین باربری لبخند و آرامش را برای شما فراهم خواهیم کرد
11- نرخ باربری ارزان ،طبق اتحادیه باربری فقط در باربری ولیعصر
12-صد در صد تضمینی


حمل بار و اسباب کشی در ولیعصر

حمل بار در ولیعصر

ماشین های حمل بار در ولیعصر :

حمل بار در ولیعصر تهران با بهترین ماشین آلات باربری در اتوبار ولیعصر صورت خواهد گرفت ، ماشین آلات ما عبارتند از :

وانت بار ، وانت پیکان ، پیکاپ ، پراید وانت ، خاور 911 ، خاور ایسوزو ، نیسان بار ،کامیونهای مسقف ویژه حمل بار ،کامیون های مکت کاری شده ، خاور اتاق بزرگ ، خاور اتاق کوچک ، خاور باز و مسقف ، مخصوص حمل بار واسباب کشی

تلفن های تماس باربری در ولیعصر

تلفن باربری ولیعصر

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی

حمل اثاثیه منزل ولیعصر

حمل انواع بار ولیعصر

حمل اثاثیه منزل در ولیعصر را به ما بسپارید ، ما به صورت حرفه ای و با کادری مجرب انواع بار و اثاثیه منزل را به صورت تضمینی در خیابان ولیعصر تهران حمل و صددرصد تضمینی و سالم به مقصد خواهیم رساند، از جمله نمونه بارها عبارتند از :

حمل انواع یخچال و فریزر ساید بای ساید ، گاو صندوق ،میز شیشه ای ، میزنهار خوری ، پیانو ، شیشه ،بوفه ، کنسول ، مبلمیان های بزرگ و ظریف ،تردمیل ، میز بلیارد ، کلیه تجهیزات صنعتی و پزشکی ،کلیه وسایل ریز و درشت منزل ، وسایل و تجهیزات ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی

باربری در منطقه ولیعصر

باربری منطقه 18و15و3 تهران

تمام شهروندان عزیز تهرانی که در منطقه 3 تهران ، منطقه 15 تهران و منطقه 18 تهران سکونت دارند ، تمام ادارات ،سازمانها و شرکت های خصوصی و دولتی خیابان ولیعصر تهران که قصد اسباب کشی و حمل بار در منطقه 3 و 15 و 18 تهران و خیابان ولیعصر تهران را دارند، می توانند از خدمات ویژه ما در اتوبار ولیعصر برخوردار شوند. همچنین خدمات ما به سایر محلات منطقه 3 و منطقه 15 و منطقه 18 تهران نیز خواهد بود و در سریع ترین زمان در خدمت شما خواهیم بود :
محله های منطقه 3 تهران: ، اختیاریه ، پاسداران ، دروس ، دولت ، دیباجی ، جردن ، ولیعصر ، سیدخندان ، ظفر ، قلهک ، میرداماد ، ونک
محله های منطقه 15 تهران: : ابوذر ، اتابک ، اسلام آباد ، ولفجر ، افسریه ، بروجردی ، دهقان ، شوش ، شهرک رضویه ، طیب ، کیانشهر ، مسعودیه ، مشیریه ، مطهری ، مظاهری ، مینایی ، بی سیم ، هاشم آباد
محله های منطقه 18 تهران: : 17 شهریور ، بهداشت ، تولید دارو ، حسینی ، فردوس ، خلیج فارس ، شادآباد ، شمس آباد ، شهرک امام خمینی ، شهید رجایی ، صاحب الزمان ، صادقیه ، یافت آباد


حمل بار و اسباب کشی در ولیعصر

خیابان ولیعصر

خیابان ولی‌عصر (نام پیشین: خیابان پهلوی)، بلندترین خیابانِ مُشجر تهران و هم‌چنین بلندترین خیابان خاورمیانه با درازای ۱۷٫۹ کیلومتر است که از میدان راه‌آهن در میانهٔ جنوبی تهران آغاز شده و به میدان تجریش در منطقهٔ شمیرانات در شمال تهران می‌رسد. این خیابان به دستور رضاشاه ساخته شد. نام اولیه آن «جاده مخصوص پهلوی» بود و تا پیش از انقلاب ۱۳۵۷، «خیابان پهلوی» نامیده می‌شد. پس از انقلاب ۱۳۵۷ ایران، در آغاز و به مدت دو سال و نیم به نام «خیابان مصدق» نام‌گذاری شد و سپس به نام کنونی آن، ولی‌عصر، تغییر نام یافت.
در سال ۱۳۱۸ سرتاسر خیابان از دو سوی آن با ۶۰هزار درخت چنار پوشیده شده‌بود، اما اکنون تنها بیش از ۸هزار چنار در سرتاسر خیابان باقی‌مانده است.
بسیاری از مراکز خرید بزرگ، پارک‌های عمومی، رستوران‌ها، موزه‌ها، مراکز فرهنگی و دفاتر ملی و بین‌المللی در این خیابان قرار دارند. این خیابان هم‌چنین از کانون‌های سنتی خرید تهران است و بوستان‌های بزرگ ملت و ساعی در کنارهٔ این خیابان جای دارند. بخش بزرگی از خط سه متروی تهران از زیر خیابان ولی‌عصر می‌گذرد. خیابان ولی‌عصر در ۷ دی ۱۳۹۰ ثبت ملی شد.
منبع : ویکی پدیا


آرامش واقعی را با آرامش بار تجربه کنید

پرورش بلدرچین یک شغل پر درآمد

کسب ثروت با ثبت شرکت دانش بنیان

شغل ها و کارهای زیادی در جامعه ما وجود دارند که از نظر درآمدی و کسب ثروت بسیار مناسب هستند و ما از آنها بی خبر هستیم ، پس اگر شما در کودکی به بازو بسته کردن وسایل برقی و یا کشف موارد جدید علاقه داشته اید و لدت می بردید ، راه کار شما و پیشنهاد ما برای شما ثبت یک شرکت دانش بنیان است.

اگر علاقه زیادی به کارآفرینی دارید و با این کار حسابی به وجد خواهید آمد ، یک شرکت دانش بنیان را حتما راه اندازی نمایید.

نوآوری و خلاقیت و هیجان و تلاش و پشتکار از ویژیگی های یک شرکت دانش بنیان است ، در جامعه افراد خلاق و کارآفرین زیادی حضور دارند که کارآفرین هستند ،ولی راه و روش و جذب ثروت را بلد نیستند به خوبی ، پس ما این مقاله رو فقط و فقط برای افرادی که از زندگی حقوق بگیری خسته شده اند و میخواهند با توجه به خلاقیت خودشان کار کنند را تنظیم و آماده نموده ایم ، پس با ما همراه باشید.

خواندن ادامه این مقاله در اینجا

آرامش بار در اینستاگرام

عکس روز

حمل بار ولیعصر

بازدید از اتوبار ولیعصر