باربری زعفرانیه

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


اتوبار زعفرانیه

اتوبار زعفرانیه

باربری در زعفرانیه

زعفرانیه از شمال به ارتفاعات اسدآباد و توچال، از جنوب به خیابان مقدس اردبیلی ( پیراسته ) و محله محمودیه، از شرق به خیابان البرزکوه - طاهری و از غرب به رودخانه ولنجک و خیابان الف محدود می‌شود.
زعفرانیه یکی از مرتفع‌ترین محله‌های پایتخت است و ۱۶۵۰ تا ۱۸۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد.
باربری آرامش بار با سالها تجربه و سابقه درخشان در تهران و شهرستانها ، با حضوری فعال در منطقه زعفرانیه تهران اقدام به ارائه خدمات باربری و اسباب کشی منزل در تهران و زعفرانیه نموده است.

باربری منطقه زعفرانیه

حمل بار در محدوده زعفرانیه

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


حمل بار و اسباب کشی در زعفرانیه

حمل اثاثیه منزل زعفرانیه

حمل انواع بار در زعفرانیه

حمل اثاثیه منزل در منطقه زعفرانیه را به ما بسپارید ، ما به صورت حرفه ای و با کادری مجرب انواع بار و اثاثیه منزل را به صورت تضمینی در خیابان زعفرانیه تهران حمل و صددرصد تضمینی و سالم به مقصد خواهیم رساند، از جمله نمونه بارها عبارتند از :

حمل انواع یخچال و فریزر ساید بای ساید ، گاو صندوق ،میز شیشه ای ، میزنهار خوری ، پیانو ، شیشه ،بوفه ، کنسول ، مبلمیان های بزرگ و ظریف ،تردمیل ، میز بلیارد ، کلیه تجهیزات صنعتی و پزشکی ،کلیه وسایل ریز و درشت منزل ، وسایل و تجهیزات ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی

باربری منطقه یک تهران

باربری منطقه 1 تهران

منطقه ۱ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در شمال شهر تهران و با وسعتی حدود ۶۴ کیلومتر مربع و با ۴۳۹٬۴۶۷ نفر جمعیت بر اساس سر شماری سال ۹۰ قرار دارد. انبوه ساختمان‌های آماده و نیمه ساخت در آینده‌ای نزدیک، جمعیت منطقه را به مرز ۵۰۰ هزار نفر خواهد رساند.
منطقه یک تهران
ارائه کلیه خدمات باربری در منطقه یک تهران و منطقه زعفرانیه تهران - باربری زعفرانیه
محله های منطقه 1 تهران: ازگل ، اقدسیه ، الهیه ، امامزاده قاسم ، اوین ، باغ فردوس ، قیطریه ، جماران ، باربری چیذر ، دارآباد ، دربند ، درکه ، دزاشیب ، جوزستان ، زعفرانیه ، سوهانک ، شهرک نفت ، شهرک محلاتی ، فرمانیه ، فرشته ، کاشانک ، کامرانیه ، محمودیه ، نیاوران ، ولنجک


حمل بار و اسباب کشی در زعفرانیه

منطقه زعفرانیه تهران

زَعفَرانیه یکی از محله‌های اعیان‌نشین شمال شهر تهران و شهرستان شمیرانات است. این محله که در کوهپایه‌های البرز قرار دارد، بافتی شبه روستایی داشته و آمیزه‌ای از شهرسازی مدرن و سنتی در آن به چشم می‌خورد.
این محله در ناحیه ۲ از منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد و جمعیت آن بر اساس آخرین سرشماری برابر با ۲۴۴۲۵ نفر بوده‌است. اماکن مهمی نظیر کاخ موزه سعدآباد، فرمانداری شهرستان شمیرانات، دادگاه ویژه روحانیت و چندین سفارتخانه از جمله آفریقای جنوبی و برزیل در این محله قرار دارند.
زعفرانیه به دلیل قرار گرفتن بر روی گسل شمال تهران، درصورت بروز زلزله درمعرض آسیب جدی خواهد بود. بخش شمالی محله نیز که زیر تله کابین توچال قراردارد در معرض رانش زمین می‌باشد.
زعفرانیه روستایی واقع در شمال غربی تجریش بین سعدآباد و ولنجک بوده‌است که از شمال به آبریز کوه، از جنوب به محمودیه، از غرب به ولنجک و از شرق به تجریش محدود بوده‌است. حسین‌علی خان مویدالممالک صاحب بخش عظیمی از زمین‌های آن بوده‌است و بیش‌ترین زمین‌های که تا نزدیکی باغ فردوس ادامه داشته، زراعی محسوب می‌شده‌است.
منبع : ویکی پدیا


آرامش واقعی را با آرامش بار تجربه کنید