شرکت اتوبار و باربری گاندی تهران

شرکت اتوبار و باربری گاندی تهران

Freight on Gandhi Street

باربری گاندی ارائه دهنده انواع خدمات باربری از جمله : حمل بار انواع بار سنگین و شکستنی و حساس، حمل جهیزیه عروس، اسباب کشی منزل، اثاث کشی وسایل شرکت های تجاری و خصوصی در خیابان گاندی، بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی، چیدمان وسایل بعد از حمل و جابه جایی، باربری و اتوبار گاندی تمام این کارها را در کمترین زمان ممکن و با سرعت بالا برای شما نجام خواهد داد، هرگونه دغدغه و نگرانی که حین در باربری و اسباب کشی در منطقه گاندی تهران داشته باشید ما آنها را رفع خواهیم کرد.

اطلاعات باربری

آدرس باربری : ایران - تهران - غرب تهران - خیابان گاندی نبش خیابان 12

شماره تلفن : 44264981 , 66538538 , 88771632 , 09129734207

ایمیل : arameshbar@yahoo.com

قیمت حمل بار : طبق نرخ اتحادیه باربری تهران از 30000 هزار تومان الی 210000 هزارتومان می باشد ( طبق قیمت سال 97 )

ساعت کاری : شنبه تا جمعه ،ساعت 1:00 بامداد الی 24:00 شب به صورت 24 ساعته از شبانه روز

فهرست مطالب

درباره منطقه و خیابان گاندی تهران

تعریف کلی از منطقه گاندی تهران

خیابان گاندی یکی از خیابان‌های تهران است که در نزدیکی میدان ونک و در محدوده شهرداری منطقه ۶ و ۳ قرار دارد. این خیابان در سمت شرق خیابان ولی‌عصر و به موازات آن در جهتی شمالی- جنوبی قرار دارد. این خیابان از خیابان شریفی در سمت شمال آغاز و به خیابان وزرا در جنوب می‌رسد. این خیابان به افتخار ماهاتما گاندی رهبر سیاسی و معنوی ملت هند در مبارزه با استعمار بریتانیا نام گذاری شده است. نقل از ویکی پدیا

می توانید آدرس و نقشه منطقه و خیابان گاندی را با کمک این لینک روی نقشه مشاهده کنید ( آدرس و نقشه خیابان گاندی تهران )

خیابان گاندی تهران

خیابان گاندی جنوبی و خیابان گاندی شمالی

منطقه گاندی تهران به علت اینکه در مسیر شمال به جنوب واقع شده است به دو بخش گاندی شمالی و گاندی جنوبی تقسیم شده است، منطقه گاندی شمالی دارای محله های : محله صانعی، محله شریفی، محله کاووسیه، ایستگاه اتوبوس ونک می باشد و گاندی جنوبی دارای محله و خیابانهای با نام : خیابان بیستم، خیابان بیست و پنجم، خیابان بیست و سوم، خیابان هجدهم، خیابان بیست و یکم، خیابان نوزدهم، خیابان چهاردهم، خیابان 17 و 10 م می باشد، همچنین خیابان علا رحیمی، خیابان پالیزوانی نیز این منطقه می باشند.

درباره منطقه گاندی ، گاندی شمالی و گاندی جنوبی تهران

قیمت و نرخ خرید زمین و خانه کلنگی در منطقه گاندی تهران

قیمت خانه کلنگی در منطقه گاندی طبق نرخ مسکن در سال 98 از متری 25 میلیون تومان الی 65 میلیون تومان می باشد. و همچنین قیمت هر مترمربع آپارتمان بالای 15 سال ساخت ولی بازسازی شده از متری 20 میلیون الی 30 میلیون متفاوت می باشد، مثلا یک آپارتمان 60 متری 15 سال ساخت بازسازی شده کامل و فول امکانات در سال 98 به مبلغ یک میلیارد و پنجاه میلیون تومان در مرداد 98 به فروش رسید.

قیمت اپارتمان و زمین کلنگی در گاندی تهران

شرکت اتوبار و باربری آرامش بار خیابان گاندی

معرفی باربری و اتوبار گاندی تهران

باربری گاندی که یکی از شعبه های اصلی شرکت اتوبار آرامش بار در تهران و خیابان گاندی می باشد، اتوبار آرامش بار که حدود 50 سال سابقه باربری و اسباب کشی فعال را کل منزقه تهران را دارد، حدود به 15 سال پیش در محدوده گاندی اقدام به فعالی سازی یکی از شعبه های باربری خود نموده است. اتوبار گاندی با ارائه خدمات ویژه اسباب کشی و حمل و نقل بار توانسته است نام و سابقه خوبی را از خود به جای بگذارد.

وانت بار و نیسان بار و حتی خاور 6 متری اسباب کشی و مسقف از جمله ماشین آلات مورد استفاده در این شرکت می باشد، اتوبار گاندی برای رفاه حال شما اقدام به ارائه خدمات بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی نموده است، انواع وسایل شکستنی و یا صوتی تصویری و حساس را به صورت تضمینی برای شما بسته بندی می کنند برای هر نوع مسافت و مکان که شما بخواهید. که در زیر می توانید نمونه ای از بسته بندی وسایل را که برای یکی از مشتریان منطقه گاندی انجام داده اند مشاهده بفرمایید.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در گاندی تهران

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در گاندی تهران

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در گاندی تهران

خدمات و سرویس های ما در باربری گاندی تهران

چه سرویس ها و امکاناتی را در حین اسباب کشی در منطقه گاندی به آن نیاز دارید

تمامی کارشناسان و کادر فنی آرامش بار در خیابان گاندی تمامی تلاش خود را روی ارائه خدمات بهتر و آسایش بیشتر برای شما مشتریان عزیز در منطقه گاندی معطوف کرده اند، که هر بار و هر فصل ابتدا نیازها و دغدغه های شما مشریان را تحلیل کرده و سپس فوری طبق آن نیاز و دغدغه یک سرویس به کل خدمات اتوبار گاندی اضافه خواهد شد، هر لحظه خدمات باربری خود را طبق استاندارد های روز جهانی به روزرسانی خواهیم کرد و بهترین ها را با قیمت مناسب به شما ارائه خواهیم داد. در ادامه نمونه ای از سرویس ها و خدمات شرکت اتوبار آرامش بار را در منطقه گاندی مشاهده خواهید کرد.

  1. مشاوره رایگان قبل از بسته بندی وسایل و اثاث کشی
  2. بسته بندی وسایل منزل با استفاده از کارتن های مقوایی چند لایه
  3. استفاده از نایلون های حبابدار و ضد ضربه برای بسته بندی وسایل شما
  4. کارگران حرفه ای و مجرب و خوش اخلاق
  5. ارائه بارنامه و بیمه نامه رایگان برای انوع بار و وسایل
  6. نیم قرن سابقه اسباب کشی تضمینی و موفق
  7. بهترین سرویس های حمل و نقل بار را با کمترین زمان ممکن برای شما فراهم خواهیم کرد
  8. وسایل شما را بعد از عملیات اثاث کشی در مقصد چیدمان خواهیم کرد
  9. روز اسباب کشی و بسته بندی وسایل منزل، لبخند و آرامش را برای شما فراهم خواهیم کرد
  10. صد در صد تضمینی

خدمات باربری و اسباب کشی گاندی تهران

وانت بار و نیسان بار گاندی

هزینه و کرایه وانت بار و نیسان وانت در منطقه گاندی تهران

شاید در منطقه گاندی و یا نزدیک گاندی ساکن باشید و یا اینکه شاید دارای یک واحد تجاری در این خیابان باشید و نیاز داشته باشید تا کمی از وسایل خود را به منطقه ای دیگر جابه جا کنید و برای این بار کم به وانت بار و یا نیسان نیاز داشته باشید، آرامش بار با ارائه بهترین خودروهای حمل بار سبک در خدمت شماست، هزینه و نرخ کرایه وانت بار در گاندی تهران از ساعتی 20000 هزارتومان الی 40000 تومان می باشد و اگر هم بخواهید به صورت کیلومتری ار وانت بار استفاده کنید برای بیرون شهر هر کیلومتر 900 تومان برای شما حساب می شود.

کرایه نیسان وانت در خیابان گاندی

نیسان بار از ظرفیت بیشتری برای حمل و نقل و جابه جایی وسایل سنگین تا 2تن می باشد، کرایه و نرخ نیسان وانت نیز طبق نرخ اتحادیه باربری تهران از ساعتی 60 هزار تومان الی 90 هزار تومان می باشد و به صورت کیلومتری بیرون شهر هر کیلومتر 1800 تومان برای شما محاسبه خواهد شد.

قیمت و نرخ کرایه وانت بار و نیسان بار در منطقه گاندی تهران


آیا خدمات بسته بندی هم در باربری گاندی ارائه می شود ؟

بله ، خدمات بسته بندی انواع وسایل را به شما ارائه خواهیم داد، بسته بندی انواع یخچال ساید، انواع بوفه شیشه ای، پیانو، تردمیل، ظروف آشپزخانه، وسایل عتیقه، مبلمان های بزرگ همچنین بسته بندی لباس های با کمک کارتن های رگال دار انجام خواهد شد، بهترین وسایل بسته بندی از جمله کارتن مقوایی 7لایه، نایلون های حبابدار و ضربه گیر، فوم نگهدارنده وسایل .

زمان مورد نیاز برای یک اسباب کشی چقدر است ؟

همه چیز بستگی به مسافت شما و نوع بار و اثاثیه شما دارد، مثلا برای حمل بار از تهران به شهرستان قطعا زمان بیشتری مورد نیاز است ولی ما به طور معمول اگر قصد یک اسباب کشی منزل از منطقه گاندی به منطقه ای دیگر از تهران را داشتید فقط عملیات حمل بار شامل سوار کردن وسایل در خاور اسباب کشی تا چیدمان وسایل در مقصد حداکثر 3 ساعت کاری طول خواهد کشید.

هزینه باربری با خاور برای یک اسباب کشی چقدر است ؟

هزینه باربری با وانت بار از ساعتی 20 هزار تومان شروع می شود و برای نیسان وانت از ساعتی 60 هزار تومان می باشد ولی برای خاور مسقف ساعتی 170 هزار توامان محاسبه می شود.

مطالب مرتبط برای شما :