باربری در محدوده گاندی

باربری در محدوده گاندی

Bearing, in Gandhi Range

اگر قصد اثاث کشی منزل و حمل بار را در محدوده گاندی و خیابان گاندی تهران را دارید ، می توانید با شرکت اتوبار آرامش بار تهران تماس حاصل فرمایید ، با ارائه بهترین سرویس های باربری و و جابه جایی منزل به صورت برنامه ریزی شده و عالی و بدون هیچ گونه نگرانی وسایل شما را به تمام نقاط تهران حمل و جابه جا خواهد کرد. طبق نرخ اتحادیه باربری تهران.

اطلاعات باربری

آدرس باربری : ایران - تهران - غرب تهران - خیابان گاندی

شماره تلفن : 44264981 , 66538538 , 88771632 , 09129734207

ایمیل : arameshbar@yahoo.com

قیمت حمل بار : طبق نرخ اتحادیه از 30000 هزار تومان الی 210000 هزارتومان

ساعت کاری : شنبه تا جمعه ،ساعت 1:00 بامداد الی 24:00 شب به صورت 24 ساعته از شبانه روز

باربری در محدوده گاندی

  • نیم قرن سابقه باربری و اثاث کشی منزل و شرکت های خصوصی و دولتی

  • بارنامه و بیمه نامه رایگان به شما خواهیم داد

  • کارگران خوش اخلاق و با تجربه و محترم را در اختیار شما قرار خواهیم داد

  • بهترین خدمات وِیژه باربری را در کمترین زمان ممکن برای شما فراهم خواهیم کرد

  • قبل از باربری به شما مشاوره خواهیم داد

  • وسایل شما را بعد از باربری در مقصد چیدمان خواهیم کرد

  • برای بسته بندی وسایل و بار شما از نایلون های حبابدار چندلایه استفاده خواهیم کرد

  • در حین باربری لبخند و آرامش را برای شما فراهم خواهیم کرد

  • صد در صد تضمینی.


اتوبار در محدوده گاندی

تمام شهروندان عزیز تهرانی که در تهران و منطقه 6 تهران سکونت دارند ، تمام ادارات ،سازمانها و شرکت های خصوصی و دولتی خیابان گاندی تهران که قصد اساب کشی و حمل بار در منطقه 3 و 6 تهران و خیابان گاندی تهران را دارند، می توانند از خدمات ویژه ما در اتوبار گاندی برخوردار شوند.
همچنین خدمات ما به سایر محلات منطقه 3 تهران و منطقه 6 تهران نیز خواهد بود و در سریع ترین زمان در خدمت شما خواهیم بود :
ونک ، آرارات ، امانیه ، اختیاریه ، حسن آباد زرگنده ، درب دوم ، داودیه ، سیدخندان ، قبا ، قلهک ، دروس ، کاوسیه ، ایرانشهر ، جهاد ، ولیعصر ، دانشگاه تهران ، فاطمی ، سنایی ، امیر آباد ، ساعی ، کشاورز ، جمالزاده ، والفجر ، نظامی گنجوی ، بهجت آباد ، یوسف آباد


44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی

باربری در محدوده گاندی

حمل انواع بار و اثاث کشی در اتوبار گاندی

حمل اثاثیه منزل در منطقه گاندی را به ما بسپارید ، ما به صورت حرفه ای و با کادری مجرب انواع بار و اثاثیه منزل را به صورت تضمینی در منطقه گاندی تهران حمل و صددرصد تضمینی و سالم به مقصد خواهیم رساند، از جمله نمونه بارها عبارتند از :
حمل انواع یخچال و فریزر ساید بای ساید ، گاو صندوق ،میز شیشه ای ، میزنهار خوری ، پیانو ، شیشه ،بوفه ، کنسول ، مبلمیان های بزرگ و ظریف ،تردمیل ، میز بلیارد ، کلیه تجهیزات صنعتی و پزشکی ،کلیه وسایل ریز و درشت منزل ، وسایل و تجهیزات ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی

ماشین آلات حمل بار در محدوده گاندی

وانت بار ، وانت پیکان ، پیکاپ ، پراید وانت ، خاور 911 ، خاور ایسوزو ، نیسان بار ،کامیونهای مسقف ویژه حمل بار ،کامیون های مکت کاری شده ، خاور اتاق بزرگ ، خاور اتاق کوچک ، خاور باز و مسقف ، مخصوص حمل بار واسباب کشی

فعالیت های اثاث کشی و حمل بار ما در غرب تهران

اتوبار گاندی،یکی از معروف ترین باربری های خیابان گاندی تهران می باشد که با نام آرامش باربا سالها تجربه در امر باربری ،در خیابان گاندی تهران مشغول به فعالیت می باشد، سابقه فعالیت و حضور ما در باربری بیش از نیم قرن است در باربری گاندی، فاصله ما با شما حداکثر 20 دقیقه است ،پس ما در اسرع وقت بهترین خدمات باربری را در اختیار شما عزیزان تهرانی قرار خواهیم داد.

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی

باربری محدوده گاندی

خیابان گاندی در کدام منطقه تهران است

اگر می خواهید به تهران سفر کنید و یا ایینکه به خیابان گاندی تهران بروید ، باید به شما عرض کنیم که این خیابان در منطقه 3 تهران و همچنین منطقه 6 تهران قرار دارد و در غرب تهران می باشد و همچنین در سمت شرق خیابان ولیعصر واقع شده است ، با محیطی آرام و خوب برای سکونت ، شرکت اتوبار آرامش بار نیز در تمامی امکانات و خوردوهای حمل بار عالی و مسقف در خدمت شما شهروندان گرامی می باشد.

اگر می خواهید از شهرستانهای اطراف تهران مانند کرج ، ورامین ، شهریار و ... و یا سایر استانهای کشور به این منطقه سفر کنید ، برای حمل وسایل خود می توانید از موسسه حمل و نقل ما استفاده نمایید ، با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت حمل بار ، اثاث کشی منزل ، اسباب کشی دفتر کار ، حمل جهیزیه عروس و کلی خدمات دیگر در خدمت شما هستیم. یک بار تماس از شما ، یک عمر اطمینان از طرف ما برای شما هموطن عزیز.