باربری ستارخان تهران

باربری ستارخان تهران

Sattar Khan's freight

باربری ستارخان تهران (09129734207) ، نامی آشنا و معتبر در بین تمامی شرکت های اتوبار در تهران می باشد ،اثاث کشی منزل ، حمل و جابه جایی انواع وسایل بزرگ و شکستنی بدون حتی یک شکستگی را به باربری ستارخان تهران بسپارید ، با کادر فنی آموزش دیده و با تجربه و ماشین آلات و خودروهای اثاث کشی حرفه ای هر نوع وسیله و بار شما را به هرکجای استانهای ایران که بخواهید حمل و جابه جا خواهیم کرد.

ساعت کاری : باربری ستارخان سرویس های اثاث کشی و اسباب کشی منزل خود را به صورت 24 ساعت از شبانه روز به شما ارائه خواهد داد ، از شنبه تا جمعه ساعت 1:00 صبح الی 24:00 شب . ،با کمترین زمان ممکن در محل حاضر خواهیم بود و در سریع ترین زمان و تضمینی عملیات حمل بار شما در باربری خیابان ستارخان تهران انجام خواهیم داد. یک بار کافیست مشتری ما شوید.

قیمت در باربری ستارخان : نرخ اتوبار و خدمات اثاث کشی در باربری خیابان ستارخان تهران ،با توجه به نرخ اتحادیه باربری تهران است ، شرکت اتوبار آرامش بار با توجه به نوع کامیون اثاث کشی و همچنین مسافت مقصد ،نرخ های مختلفی را تعیین کرده است زیر نظر اتحادیه که از ساعتی 30000 هزار تومان الی 170000 هزار تومان متفاوت می باشد ،مشتریان گرامی و ساکنین محترم غرب تهران ،قبل از سفارش خدمات حمل بار خود حتما با مشاوران برجسته ما در شرکت باربری خیابان ستارخان تهران تماس حاصل فرمایید تا بهترین قیمت های حمل بار به شما پیشنهاد و استفاده نمایید.

آدرس و شماره شرکت باربری ستارخان در ایران - تهران - منطقه غرب تهران - خیابان ستارخان قرار دارد و همچنین برای تماس با ما می توانید با شماره های 09189734207 و 88771632 و 22884936 و 66538538 و 44264981 تماس حاصل فرمایید ، با یک تماس ساده ،بهترین خدمات اتوبار و حمل بار در خدمت شما شهروندان گرامی در غرب تهران خواهد بود. مشتریان کرامی می توانید برای ارسال پیشنهادات و نظرات خود نیز از ایمیل arameshbar@yahoo.com نیز استفاده کنید. ما مشتاقانه منتظر نظرات سازنده و پیشنهادات خوب شما برای شرکت خواهیم بود.


خدمات اثاث کشی ما در باربری خیابان ستارخان تهران

اگر ساکن و منطقه غرب و یا اطراف و محدوده ان هستید و به دنبال یک شرکت اتوبار و حمل بار مناسب میگردید، شرکت اتوبار آرامش بار تهران جدیدترین و به روز ترین خدمات حمل و جابه جایی را در اختیار شما شهروندان عزیز تهرانی خواهد گذاشت ،خدمات حمل و نقل شامل تمام محدوده آن منطقه می شود و مخصوص به بخش خاصی نیست.

باربری ستارخان تهران ارائه دهنده انواع خدمات حمل بار و اثاث کشی منزل و اسباب کشی در خیابان ستارخان , که شامل :

  1. صدور بارنامه و بیمه نامه رایگان
  2. استفاده از بهترین کارگران خوش اخلاق و آموزش دیده ویژه حمل بار سنگین و بارهای شکستنی
  3. بسته بندی وسایل منزل و شرکت
  4. استفاده از بهترین خودروها و کامیونت های اثاث کشی
  5. خودرو های موکت شده ، تمیز و مسقف
  6. استفاده از بهترین کارتن های ضربه گیر ویژه اسباب کشی
  7. ارائه بهترین خدمات اثاث کشی منزل و بسته بندی وسایل منزل در کمتر از 2 ساعت
  8. چیدمان وسایل منزل بعد از عملیات حمل و نقل
  9. نرخ حمل بار ارزان و قیمت مناسب برای انواع مسافت ها و طبقات نسبت به سایر شرکت های اتوبار

اثاث کشی و حمل جهیزیه عروس با باربری ستارخان

اگر می خواهید اسباب کشی منزل در باربری ستارخان تهران انجام دهید ، اگر می خواهید وسایل منزل شما به بهترین شکل ممکن بسته بندی و بعد به مقصد برسد و همچنین اگر می خواهید کلیه عملیات جابه جایی کمتر از دو ساعت به پایان برسد ،شما می توانید با یکی از شعبه های آرامش بار در این منطقه را انتخاب کیند

باربری ستارخان تهران انواع وسایل منزل شما را اعم از وسایل بزرگ و شکستنی (مانند حمل پیانو و یخچال های ساید بای ساید و ....) تا وسایل بسیار ظریف و حساس را به بهترین شکل ممکن جابه جا نماید ، بهترین کارگران آموزش دیده در اختیار شما شهروندان ساکن ستارخان خواهد بود.

اگر قصد حمل بار و جهیزیه عروس را دارید ،اگر میخواهید کلیه وسایل و جهیزیه عروس با بهترین دیزاین و طراحی ،بهترین چینش در منزل جدید چیده شوند با آرامش بار ارتباط برقرار کنید ،ما با کمترین زمان خدمتگزار شماییم.

باربری خیابان ستارخان تهران

اثاث کشی و حمل بار در باربری خیابان ستارخان

باربری خیابان ستارخان تهران در کل مناطق استان و از جمله کل مناطق غرب حضور فعال دارد و همه مناطق را پوشش خواهد داد ،فقط با تماس تلفنی حداکثر با 20 دقیقه خدمت گذار شما خواهند بود ،فاصله ما با شما خیلی کوتاه است ، با ما تماس بگیرید.

باربری خیابان ستارخان تهران

وانت بار و وانت تلفنی غرب

وانت بار و وانت تلفنی یکی از ده ها خودروهای حمل بار و حمل و نقل در شرکت باربری خیابان ستارخان تهران است ، اگر از حجم کمتری از وسایل برخوردار هستید و می خواهید با یک خودروی کم هزینه تر و سریع تر عملیات جابه جایی خود را انجام دهید می توانید وانت بار و وانت تلفنی غرب را شماره گیری کنید، کلیه نرخ های اثا ثکشی در شرکت ما کاملا تحت نظر اتحادیه باربری می باشد و با بهترین خدمات به شما ارائه خواهد شد.

وانت بار غرب از وانت های کاملا تمیز و مرتب و موکت شده و حتی مسقف هم استفاده میکنند ،لذا بسته به نوع بار شما و نحوه حمل بار شما ،ما بهترین وانت بار را مناسب با نوع باربری شما با نازلترین قیمت در اختیار شما شهرندان عزیز قرار خواهیم گذاشت. باربری ستارخان تمام کارهایی را که شما نیاز دارید را از صفر تا صد انجام خواهد داد

وانت بار به عنوان یکی از خودروهای محبوب در صنعت باربری ایران ، یکی از به صرفه ترین خودروهای حمل بار است ، لذا می توانید وسایل و بارهای تا سقف 1 تا 1.5 تن را با وانت بار و وانت تلفنی غرب حمل و جابه جایی کنید. و همچنین می توانید از خدمات مشاوره رایگان قبل از عملیات باربری استفاده کنید.

باربری ستارخان تهران

معرفی این خیابان مشهور در استان (خیابان تاج) :

(نام پیشین: خیابان تاج) یکی از مهمترین خیابان‌های شهر استان است که تماماً در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. این خیابان به پاس کوشش‌ها و مجاهدت‌های یکی از سرداران جنبش مشروطه ایران به نام او نامگذاری شده است. ویکی پدیا

باربری ستارخان تهران نامی آشنا در منطقه غرب است که با 50 سال سابقه درخشان و پر آوازه در این منطقه به یکی از بهترین اتوبارها تبدیل شده است.

شرکت آرامش بار ویژه جابه جایی انواع بار و خدمات حمل و نقل استان است که هر روز به کیفیت این اتوبار اضافه می شود ،از جمله به روز رسانی خودروهای حمل بار و اثاث کشی است تا استفاده از روش های نوین حمل و نقل و اثاث کشی منزل. پس با ما همراه باشید ما آرامش را برای شما به همراه خواهیم آورد.

باربری خیابان ستارخان

قیمت اثاث کشی و قیمت حمل وسایل با باربری ستارخان

نرخ و قیمت اثاث کشی و حمل وسایلما طبق نرخ اتحادیه محاسبه و اجرا می شود، یعنی نرخ وانت بار ، نرخ نیسان بار و همچنین نرخ خاور کلا طبق اتحادیه بوده و شما شهروندان گرامی می توانید برای اطلاع از جدیدترین نرخ های سال جدید طبق قیمت اتحادیه، از منوی وب سایت در بالای صفحه گزینه نرخ باربری را کلیک کرده ،که تمامی نرخ های اثاث کشی منزل و اسباب کشی از وانت بار گرفته تا نیسان بار و خاور و نرخ بسته بندی وسایل منزل نیز به صورت کلی قابل مشاهده برای شما عزیزان خواهد بود.

مناطق و شعبات نمایندگی اتوبار غرب

مناطق تحت پوشش باربری ستارخان عبارتند از :

اتوبار منطقه 2

اتوبار آریاشهر

اتوبار فلکه صادقیه

باربری شهرآرا ، اتوبار شهرآرا

اتوبار منطقه گیشا

اتوبار شهرک ژاندارمری

اتوبار شهرک غرب

اتوبار سعادت آباد

اتوبار منطقه طرشت

اتوبار میدان توحید

خیابان سازمان آب

شرکت اتوبار در منطقه طرشت

اثاث کشی در خیابان نیایش

حمل بار در خیابان باقر خان غربی

اساب کشی در خیابان ستایش

شرکت اتوبار در خیابان کوثر

اتوبار خیابان تهران ویلا


محله ها و خیابانهای منطقه ستارخان

با توجه به سالها فعالیت ما در این منطقه ،به خوبی با روحیات و حال و هوای ساکنین این خیابان و اطراف این محله آشنا هستیم ،به قول همه مردم استان، یک محله زنده در استان است ،پر از جنب و جوش که در بین مردم تهران به محله زنده تهران لقب گرفته است ، لذا برای آشنایی بیشتر با این منطقه ،ما به معرفی خیابان های این محله و منطقه پرداخته ایم ،پس با ما همراه باشید :

خیابان حبیب الله تا یادگار امام

خیابان شادمهر

خیابان شادمان

خیابان بهبودی

خیابان نصرت

خیابان دریان نو

پل ستارخان

خیابان غلامی

خیابان چاوشی

خیابان همابوشهر

خیابان مظاهری کرمانی

خیابان صالحیان

خیابان برق آلستوم

باغ توت ستارخان

خیابان نیایش

خیابان پاتریس لومومبا

در کدام یک از محله ها و خیابان های این منطقه ساکن هستید ،باربری ستارخان با اولین تماس شما با این شرکت ،برای جابه جایی وسایل ، حداکثر تا کمتر از 20 دقیقه به شما بهترین سرویسها را ارائه خواهیم داد ،ما متخصص و با تجربه هستیم و باید کار را به کاردان بسپارید ،هر نوع وسیله را به هر مکانی حمل خواهیم کرد به صورت تضمینی و سلامت کالای شما ،اگر کسب وکاری دارید مثل باشگاه ورزشی و یا کالا پزشکی و ... ، برای انجام عملیات جابه جایی وسایل خود حتما با شرکت آرامش بار تماس بگیرید ،زیرا ما سالهاست که به انجام خدمات و سوریس های اسباب کشی منزل و حمل بار مشغول هستیم و کامل و با آگاهی و برنامه ریزی مشخص به شما کمک خواهیم کرد .