همین الان از 5 تا 50 درصد در اسباب کشی تخفیف بگیر اطلاعات بیشتر

باربری ستارخان تهران

شرکت باربری ستارخان تهران

Sattar Khan's freight

باربری ستارخان ارائه دهنده خدمات ویژه باربری از جمله : بسته بندی وسایل برای اسباب کشی، اثاث کشی منزل و یا دفتر کار و شرکت های دولتی و خوصوصی، حمل تضمینی انواع بار و وسایل به تمام نقاط تهران و شهرستانها، حمل بار استفاده از خاورهای مسقف و موکت کاری شده و همچنین چیدمان وسایل شما بعد از باربری با ارائه قیمت های خوب و اقتصادی برای شما ساکنین محترم ستارخان تهران.

اول بسته بندی میکنیم

+

دوم حمل میکنیم

+

سوم چیدمان میکنیم

ساعت کاری باربری ستارخان

اتوبار خیابان ستارخان برای ارائه بهترین سرویس ها و خدمات ویژه حمل و نقل بار و اثاثیه منزل ساعت کاری خود را از شنبه تا جمعه ساعت 1:00 صبح الی 24:00 شب . تنظیم نموده است، با اولین تماس شما در هر نقطه از تهران ما در کمترین زمان حداکثر 30 دقیقه در محل حاضر خواهیم بود.

هزینه و قیمت باربری در منطقه ستارخان

این روزها قیمت ها سربه فلک کشده، به هر جنس یا خدماتی که سر بزنید راحت سه برابر همه قیمت ها و نرخ ها بالا کشیده شده، توی این اوضاع هم بعضی ها خیلی بی انصاف هستند و هر روز یک قیمتی را برای ارائه کالا و خدمات خودشان انتخاب می کنند، الان شرکت اتوبار آرامش بار تمام سعی خود را دارد تا مناسب ترین قیمت ها را برای شما فراهم کند تا شما مشتریان عزیز با هر توان مالی که دارید بتوانید به راحتی اسباب کشی و حمل بار داشته باشید.

در لینک زیر به صورت کامل و تفکیک شده تمام قیمت ها و نرخ ها و هزینه های یک باربری و اسباب کشی را با خاور و یا وانت بار توضیح داده ایم، لذا می توانید مطالعه کنید و رشته کلام دستتان بیاید که به صورت اصولی و طبق نرخ اتحادیه باربری قیمت ها چگونه محاسبه و تنظیم می گردد، هزینه باربری در خیابان ستارخان. ولی ما به صورت خلاصه قیمت اسباب کشی در تهران منطقه ستارخان را جمع آوری و نمایش داده ایم که این قیمت ها با توجه به نوع خودرو باربری و نوع خدمات اسباب کشی از 30000 هزار تومان الی 170000 هزار تومان متفاوت می باشد،

مشتریان گرامی و ساکنین محترم غرب تهران محله ستارخان ،قبل از سفارش خدمات حمل بار خود حتما با مشاوران برجسته ما در شرکت باربری خیابان ستارخان تهران آرامش بار تماس حاصل فرمایید تا بهترین قیمت های حمل بار به شما پیشنهاد و استفاده نمایید.

آدرس و شماره تلفن باربری در ستارخان

اتوبار آرامش بار در ایران - تهران - منطقه غرب تهران - خیابان ستارخان قرار دارد و همچنین برای تماس با ما می توانید با شماره های 09189734207 و 88771632 و 22884936 و 66538538 و 44264981 تماس حاصل فرمایید ، با یک تماس ساده ،بهترین خدمات اتوبار و حمل بار در خدمت شما شهروندان گرامی در غرب تهران خواهد بود. مشتریان گرامی می توانید برای ارسال پیشنهادات و نظرات خود نیز از ایمیل arameshbar@yahoo.com نیز استفاده کنید. ما مشتاقانه منتظر نظرات سازنده و پیشنهادات خوب شما برای شرکت خواهیم بود.


خدمات ویژه باربری در خیابان ستارخان

اگر ساکن و منطقه غرب و یا اطراف و محدوده ستارخان هستید و به دنبال یک شرکت اتوبار و حمل بار مناسب میگردید، اتوبار ستارخان جدیدترین و به روز ترین خدمات حمل و جابه جایی را در اختیار شما شهروندان عزیز تهرانی خواهد گذاشت ،خدمات حمل و نقل شامل تمام محدوده آن منطقه می شود و مخصوص به بخش خاصی نیست.

باربری ستارخان تهران ارائه دهنده انواع خدمات حمل بار و اثاث کشی منزل و اسباب کشی در خیابان ستارخان , که شامل :

  1. صدور بارنامه و بیمه نامه رایگان
  2. استفاده از بهترین کارگران خوش اخلاق و آموزش دیده ویژه حمل بار سنگین و بارهای شکستنی
  3. بسته بندی وسایل منزل و شرکت
  4. استفاده از بهترین خودروها و کامیونت های اثاث کشی
  5. خودرو های موکت شده ، تمیز و مسقف
  6. استفاده از بهترین کارتن های ضربه گیر ویژه اسباب کشی
  7. ارائه بهترین خدمات اثاث کشی منزل و بسته بندی وسایل منزل در کمتر از 2 ساعت
  8. چیدمان وسایل منزل بعد از عملیات حمل و نقل
  9. نرخ حمل بار ارزان و قیمت مناسب برای انواع مسافت ها و طبقات نسبت به سایر شرکت های اتوبار

بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی

بسته بندی انواع وسایل برای اسباب کشی در خیابان ستارخان

ساکنین محترم خیابان ستارخان تهران، شرکت باربری ستارخان برای اینکه حمل و نقل و جابه جایی وسایل شما را تضمین کند افدام به بسته بندی وسایل شما به صورت کاملا استاندارد و حرفه ای می نماید، بسته بندی حرفه ای وسایل می تواند شما را در حین باربری آسوده خاطر کند که اتفاقی برای انها نخواهد افتاد حتی اگر ضربه ای نیز به آنها وارد شود.

اتوبار ستارخان با کمک بیمه ایران اقدام به بیمه وسایل و اثاثیه شما در حین باربری میکند، لذا برای اطمینان بیشتر و جلوگیری از هر نوع خط و خش و ضربه در حین جابه جایی با کمک نایلون های حبابدار و فوم کلیه وسایل و اثاثیه شما را بسته بندی میکند، که در زیر می توانید چند نمونه از بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را که برای مشتریان عزیز خود در منطقه ستارخان انجام داده ایم مشاهده بفرمایید.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در خیابان ستارخان
بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در ستارخان
بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در منطقه ستارخان

اثاث کشی و حمل جهیزیه عروس با باربری ستارخان

اگر می خواهید اسباب کشی منزل در باربری ستارخان تهران انجام دهید ، اگر می خواهید وسایل منزل شما به بهترین شکل ممکن بسته بندی و بعد به مقصد برسد و همچنین اگر می خواهید کلیه عملیات جابه جایی کمتر از دو ساعت به پایان برسد ،شما می توانید با یکی از شعبه های آرامش بار در این منطقه را انتخاب کیند

باربری ستارخان تهران انواع وسایل منزل شما را اعم از وسایل بزرگ و شکستنی (مانند حمل پیانو و یخچال های ساید بای ساید و ....) تا وسایل بسیار ظریف و حساس را به بهترین شکل ممکن جابه جا نماید ، بهترین کارگران آموزش دیده در اختیار شما شهروندان ساکن ستارخان خواهد بود.

اگر قصد حمل بار و حمل جهیزیه عروس را دارید ،اگر میخواهید کلیه وسایل و جهیزیه عروس با بهترین دیزاین و طراحی ،بهترین چینش در منزل جدید چیده شوند با آرامش بار ارتباط برقرار کنید ،ما با کمترین زمان خدمتگزار شماییم.

حمل بار و حمل جهیزیه عروس در منطقه ستارخان تهران

اثاث کشی و حمل بار در باربری خیابان ستارخان

باربری خیابان ستارخان تهران در کل مناطق استان و از جمله کل مناطق غرب حضور فعال دارد و همه مناطق را پوشش خواهد داد ،فقط با تماس تلفنی حداکثر با 20 دقیقه خدمت گذار شما خواهند بود ،فاصله ما با شما خیلی کوتاه است ، با ما تماس بگیرید.

باربری خیابان ستارخان تهران

وانت بار و وانت تلفنی غرب

وانت بار و وانت تلفنی یکی از ده ها خودروهای حمل بار و حمل و نقل در شرکت باربری خیابان ستارخان تهران است ، اگر از حجم کمتری از وسایل برخوردار هستید و می خواهید با یک خودروی کم هزینه تر و سریع تر عملیات جابه جایی خود را انجام دهید می توانید وانت بار و وانت تلفنی غرب را شماره گیری کنید، کلیه نرخ های اثا ثکشی در شرکت ما کاملا تحت نظر اتحادیه باربری می باشد و با بهترین خدمات به شما ارائه خواهد شد.

وانت بار غرب از وانت های کاملا تمیز و مرتب و موکت شده و حتی مسقف هم استفاده میکنند ،لذا بسته به نوع بار شما و نحوه حمل بار شما ،ما بهترین وانت بار را مناسب با نوع باربری شما با نازلترین قیمت در اختیار شما شهرندان عزیز قرار خواهیم گذاشت. باربری ستارخان تمام کارهایی را که شما نیاز دارید را از صفر تا صد انجام خواهد داد

وانت بار به عنوان یکی از خودروهای محبوب در صنعت باربری ایران ، یکی از به صرفه ترین خودروهای حمل بار است ، لذا می توانید وسایل و بارهای تا سقف 1 تا 1.5 تن را با وانت بار و وانت تلفنی غرب حمل و جابه جایی کنید. و همچنین می توانید از خدمات مشاوره رایگان قبل از عملیات باربری استفاده کنید.

باربری ستارخان تهران

معرفی این خیابان مشهور در استان (خیابان تاج) :

(نام پیشین: خیابان تاج) یکی از مهمترین خیابان‌های شهر استان است که تماماً در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. این خیابان به پاس کوشش‌ها و مجاهدت‌های یکی از سرداران جنبش مشروطه ایران به نام او نامگذاری شده است. ویکی پدیا

باربری ستارخان تهران نامی آشنا در منطقه غرب است که با 50 سال سابقه درخشان و پر آوازه در این منطقه به یکی از بهترین اتوبارها تبدیل شده است.

شرکت آرامش بار ویژه جابه جایی انواع بار و خدمات حمل و نقل استان است که هر روز به کیفیت این اتوبار اضافه می شود ،از جمله به روز رسانی خودروهای حمل بار و اثاث کشی است تا استفاده از روش های نوین حمل و نقل و اثاث کشی منزل. پس با ما همراه باشید ما آرامش را برای شما به همراه خواهیم آورد.

باربری خیابان ستارخان

قیمت اثاث کشی و قیمت حمل وسایل با باربری ستارخان

نرخ و قیمت اثاث کشی و حمل وسایلما طبق نرخ اتحادیه محاسبه و اجرا می شود، یعنی نرخ وانت بار ، نرخ نیسان بار و همچنین نرخ خاور کلا طبق اتحادیه بوده و شما شهروندان گرامی می توانید برای اطلاع از جدیدترین نرخ های سال جدید طبق قیمت اتحادیه، از منوی وب سایت در بالای صفحه گزینه نرخ باربری را کلیک کرده ،که تمامی نرخ های اثاث کشی منزل و اسباب کشی از وانت بار گرفته تا نیسان بار و خاور و نرخ بسته بندی وسایل منزل نیز به صورت کلی قابل مشاهده برای شما عزیزان خواهد بود.

مناطق و شعبات نمایندگی اتوبار غرب

مناطق تحت پوشش باربری ستارخان عبارتند از :

اتوبار منطقه 2

اتوبار آریاشهر

اتوبار فلکه صادقیه

باربری شهرآرا ، اتوبار شهرآرا

اتوبار منطقه گیشا

اتوبار شهرک ژاندارمری

اتوبار شهرک غرب

اتوبار سعادت آباد

اتوبار منطقه طرشت

اتوبار میدان توحید

خیابان سازمان آب

شرکت اتوبار در منطقه طرشت

اثاث کشی در خیابان نیایش

حمل بار در خیابان باقر خان غربی

اساب کشی در خیابان ستایش

شرکت اتوبار در خیابان کوثر

اتوبار خیابان تهران ویلا


باربری ستارخان تهران