شما اینجا هستید : کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی
خرید کارتن مقوایی ، کارتن جهت اسباب کشی

کارتن اسباب کشی از پر کاربردترین وسیله‌ها در حین باربری برای بسته بندی وسایل منزل و دفتر کار است ، خرید کارتن مقوایی به شما کمک میکند تا بسته بندی های بهتری را داشته باشید ، در اینجا ما قیمت خرید کارتن اسباب کشی ، قیمت فروش کارتن اسباب کشی و نحوه تهیه انواع کارتن جهت اسباب کشی را برای شما شرح میدهیم ، تا در هنگام باربری و بسته بندی وسایل منزل و محل کار با مشکلی روبه رو نشوید و به راحتی بتوانید کارتن اسباب کشی ارزان و کارتن موزی جهت اسباب کشی را برای خود تهییه نمایید.تلفن خرید و فروش کارتن مقوایی

تلفن باربری تهران برای فروش کارتن مقاییویژه اسباب کشی منل

فروش کارتن مقوایی در تهران با بهترین کیفیت ( مستحکم و ارزان ) را فقط ار باربری تهران آرامش بار بخواهید ، آدرس و تلفن فروش کارتن مقوایی در تهران عبارتند از :

آدرس : ایران , تهران , باربری تهران


44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


کارتن اسباب کشی

انواع کارتن جهت اسباب کشی

انواع کارتن و انواع کارتن مناسب ویژه اثاث کشی منزل

کارتن جهت اسباب کشی و بسته بندی وسایل منزل بیشترین استفاده را دارد ، لذا با توجه به این امر باید با توجه به نوع وسیله مورد نظر ، نوع جنس کارتن را نیز مشخص کنیم ، مثلا برای اجناس شکستنی و ظریف از کارتن مقوایی نازک استفاده نکنیم و موارد دیگر .

اصولا کارتن اسباب کشی که بیشتر برای باربری و جابه جایی منزل از آنها استفاده می شود باید جنس محکم تری را داشته باشد ، تا در جابه جایی ها و دست به دست شدن کارتن ها در برابر ضربه و یا رطوبت مقاوم تر باشد.

جنس کارتن اسباب کشی معمولا یا کارتن مقوایی 3 لایه است و یا کارتن مقوایی 5 لایه . که طبیعتا از کارتن 5 لایه از استحکام بیشتر برخوردار است ، لذا از این دو کارتن جهت اسباب کشی منزل بیشتر استفاده می شود. در ادامه با لنوع کارتن های مقوایی آشنا می شویم.


کارتن جهت اسباب کشی

انواع کارتن مقوایی

کارتن اثاثیه ، کارتن اسباب کشی و کارتن مقوایی ویژه اسباب کشی منزل

در هر نوعی از بسته بندی محصولات ، از کارتن مقوایی با طرح ها و کیفیت های متفاوتی استفاده میشود که ما در اینجا به صورت کلی این کارتهای مقوایی را به شما معرفی میکنیم :

 • کارتن مقوایی : کارتن مقوایی سه لایه ، 3لا

 • این نوع کارتن ، که به کارتن مقوایی سه لا مشهور است ، از یک لایه کاغذ کنگره دار ( فلوتینگ) تشکیل شده است که با سایر ورق های دیگر ، سه لایه کارتن مقوایی را تشکیل میدهد ، که بیشتر برای بسته بندی مواد غذایی و یا بسته بندی وسایل سبک استفاده می شود

  فروش کارتن مقوایی
 • کارتن مقوایی : کارتن مقوایی پنج لایه ، 5لا

 • در این نوع از کارتن مقوایی 5 لایه ، از دو عدد کاغذ کنگره دار استفاده شده است که وقتی که با سایر کاغذهای لاینر ترکیب میشود ، یک کارتن مقوایی 5 لایه را تشکیل می دهد. در بیشتر از کارتن سازی های تهران ، حتی تا 3 لایه کاغذ کنگره دار را نیز با هم ترکیب میکنند که به همراه کاغذهای لاینر کنار آن ، استحکام این کارتن مقوایی تا 7 لایه هم می رسد. از این نوع کارتن جهت اسباب کشی و بسته بندی وسایل سنگین استفاده می شود که گزینه بسیار ایده عالی برای بسته بندی وسایل منزل و اسباب کشی ها می باشد.

  فروش کارتن مقوایی
 • کارتن مقوایی : کارتن مقوایی پشت سفید

 • صاحبان بعضی از کسب و کارها از کارتن مقوایی پشت سفید بیشتر برای محصولات لوکس و با کیفیت مانند کرم ضد آفتاب و کرم های صورت استفاده میکنند ، همچنین مشاغلی مانند مواد غذایی با کیفیت و قنادی ها نیز از کارتن مقوایی پشت سفید استفاده میکنند ، ضخامت کارتن مقوایی پشت سفید معمولا بین 0.58 الی 0.3 می باشد.

  فروش کارتن مقوایی
 • کارتن مقوایی : کارتن مقوایی تا خورده با لبه های روغنی

 • کارتن مقوایی تاخورده بیشتر برای محصولاتی استفاده می شود که حالت فریزر داشته باشد ، مانند مواد غذایی و یا اینکه برای یک سری محصولات پزشکی که نیاز به فریزر دارند و کرم های صورت .

  کارتن مقوایی
 • کارتن مقوایی : کارتن مقوایی فلوت دار و بی فلوت

 • به طور کلی به شیارهای داخل یک کارتن مقوایی فلوت یا کنگره می گویند که این نوع کارتن های به چهار دسته ( کارتن مقوایی آ فلوت ، کارتن مقوایی بی فلوت ، کارتن مقوایی سی فلوت و کارتن مقوایی ای فلوت ) تقسیم میشوند . که اکثرا دارای مقاومت کمتر

  فروش کارتن مقوایی

کارتن اسباب کشی : کارتن اسباب کشی دست دوم و فروش کارتن موزی

کارتن موزی و کارتن اثاث کشی منزل

اگر قصد بسته بندی وسایل منزل جهت اسباب کشی را دارید ، می توانید از کارتن اسباب کشی دست دوم استفاده کنید ، این کارتها که بیشتر هم از نوع کارتن موز می باشد بهترین روش برای بسته بندی وسایل منزل قبل از اثاث کشی است. کارتن خالی موز را معمولا می توانید از میوه فروشی ها تهیه نمایید ، لذا چون میوه فروشان استفاده دوباره از این کارتن ها میکنند ، به سختی این نوع از کارتن های موز در بازار یافت می شود.
پس برای تهریه کارتن اسباب کشی دست دوم و خرید کارتن موزی برای اسباب کشی منزل با باربری آرامش بار تماس حاصل فرمایید. فروش کارتن اسباب کشی دست دوم و فروش کارتن موزی جهت اسباب کشی با بهترین کیفیت و تضمین سالم بودن ، فقط در باربری تهران ( آرامش بار ) .


کارتن اسباب کشی : خرید کارتن اسباب کشی در تهران

قیمت خرید کارتن اثاث کشی در تهران

خرید کارتن اسباب کشی در تهران با بهترین کیفیت و تضمینی و با استحکام بالا را از ما بخواهید ، اگر به دنبال کارتن جهت اسباب کشی منزل هستید ، اگر به دنبال کارتن اسباب کشی ارزان در تهران هستید ، فقط و فقط با باربری آرامش بار تماس بگیرید ، با سالها تجربه در باربری تهران ، با بهترین خدمات باربری در تهران .


خرید کارتن اسباب کشی در تهران

کارتن اسباب کشی : قیمت کارتن اسباب کشی

قیمت کارتن اسباب کشی در تهران

قیمت کارتن جهت اسباب کشی از 4500 شروع و تا 6000 هزارتومان می باشد ، لذا برای اطلاع از قیمت کارتن اسباب کشی و کارتن اسباب کشی دست دوم و کارتن موزی و کارتن مقوایی با باربری تهران ( آرامش بار ) تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان باربری ما بهترین پیشنهادات خرید را که به صرف شما مشتریان و شهروندان تهرانی است را بدهند.


قیمت کارتن اسباب کشی

نایلون حبابدار : نایلون حبابدار ویژه اسباب کشی

نایلون های حباب دار ویژه اثاث کشی منزل در تهران

اگر در منزل کارتن مقوایی یک لایه دارید و از استحکام آن به صورت کامل مطمون نیستید برای بسته بندی وسایل منزل خود در حین اسباب کشی می توانید از نایلون ضربه گیر استفاده نمایید ، که یکی از بهترین راه حل های ضد ضربه کردن وسایل در حین اسباب کشی است. نایلون های حبابدار ، با استفاده از حباب های هوایی که دارد کاملا مانع ایجاد ضربه به وسیله شما میشود، معمولا از نایلون های حبابدار برای اجسام سنگین استفاده میکنند مانند لباس شویی ، یخچال ، ظرف شویی و یا اینکه برای لوازم الکترونیکی مانند لب تاپ ، کامپیوتر رو میزی و تلویزیون و سایر وسایل برقی حساس. برای تهیه نایلون حبابدار ضربه گیر در تهران با باربری تهران ( آرامش بار) تماس حاصل فرمایید.


کارتن اسباب کشی