مورد اعتماد بیش از 100 شرکت فعال در غرب تهران
فروشگاه زنجیره ای 7 در غرب تهران
فروشگاه اینترنتی دیجی کالا در غرب تهران
فروشگاه جانبو در غرب تهران
فروشگاه همواره تخفیف کوروش در غرب تهران
فروشگاه رفاه در غرب تهران
فروشگاه شهروند در غرب تهران
فروشگاه وی وان در غرب تهران
فروشگاه یاس در غرب تهران
فروشگاه وی وان در غرب تهران
فروشگاه یاس در غرب تهران
فروشگاه وی وان در غرب تهران
فروشگاه یاس در غرب تهران

خدمات و سرویس های باربری غرب تهران

معرفی بهترین سرویس ها و خدمات باربری در غرب تهران
بسته بندی وسایل منزل در غرب تهران

+

اسباب کشی منزل در غرب تهران

+

چیدمان وسایل بعد از باربری در باربری غرب تهران

=

باربری غرب تهران آرامش بار
اعطای بارنامه و بیمه نامه رایگان برای وسایل شما در حین اسباب کشی و باربری

برای اینکه در حین اسباب کشی و حمل ونقل وسایل شما بتوانیم از هر گونه خسارت ناشی از حوادث غیر مترقبه و غیر عمد جلوگیری کنیم، وسایل واثاثیه منزل شما را در غرب تهران بیمه رایگان (بیمه ملی) خواهیم کرد و برای وسایل شما بارنامه رایگان نیز صادر خواهیم کرد.

بسته بندی وسایل با کارتن های مقوایی ویژه اسباب کشی

با کمک کارتن های مقوایی 5 و 7 لا ویژه اسباب کشی در تهران و غرب تهران، وسایل شما را بسته بندی می کنیم و طبق یک برنامه ریزی خوب و حساب شده وسایل شما را برای حمل و نقل و جابه جایی با کمک خاورهای مسقف و موکت کاری شده آماده خواهیم کرد.

جابه جایی وسایل شما با خاور ،نیسان ،وانت آریسان و وانت پیکان

با کمک کارتن های مقوایی 5 و 7 لا ویژه اسباب کشی در تهران و غرب تهران، وسایل شما را بسته بندی می کنیم و طبق یک برنامه ریزی خوب و حساب شده وسایل شما را برای حمل و نقل و جابه جایی با کمک خاورهای مسقف و موکت کاری شده آماده خواهیم کرد.

ارسال کارگر خالی یا خاور خالی همراه با راننده برای اسباب کشی

شاید در حین اسباب کشی بین طبقات یک ساختمان باشید و فقط به کارگر ساده جهت حمل و نقل وسایل بین طبقات نیاز باشد و یا اینکه شاید خودتان به همراه دوستانتان بخواهید وسایل و اثاثیه منزل را جابه جا کنید و فقط به یک راننده و خاور مسقف نیاز داشته باشید ، ما تمامی این موارد را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار خواهیم داد..

چیدمان وسایل منزل شما بعد از اسباب کشی با بهترین طراحی و تکنیک های روز دکوراسیون داخلی

اگر به دلیل مشغله های کاری توانایی اسباب کشی و سپس چیدمان وسایل خود را ندارید می توانید تمام کار از صفر تا صد اسباب کشی منزل و یا دفتر کار خود را در غرب تهران را به اتوبار آرامش بار بسپارید، بعد از اینکه وسایل شما را در مقصد جابه جا کردیم، وسایل را با کمک کارکنان با تجربه و آموزش دیده آرامش بار طبق بهترین طراحی ها و دکورهای جدید در مکان جدید چیدمان خواهیم کرد، نیازی به حضور شما نیست شما فقط نظاره گر کار باشید.

نمونه بسته بندی های انجام شده در باربری غرب

بسته بندی انواع وسایل شکستنی، عتیقه جات، وسایل آشپرخانه و جهیزیه عروس

با کمک باربری آرامش بار در غرب تهران و شهرک غرب می توانید هر نوع وسیله از وسایل آشپزخانه گرفته تا وسایل شکستنی و صوتی تصویری و مبلمان بزرگ و بوفه شکستنی و همچنین وسایل شرکت ها و فروشگاه ها از جمله یخچال های بزرگ به همراه وسایل باشگاه های ورزشی (تردمیل، پیانو، لوستر و ...) ، همگی این موارد را با کمک نایلون های حبابدار و ضد ضربه بسته بندی خواهیم کرد.

همشهریان عزیز تهرانی و ساکنین محترم غرب تهران و شهرک غرب، اگر قصد دارید که خودتان به تنهایی وسایل خود را بسته بندی کنید می توانید به صورت جداگانه نیز از شرکت آرامش بار باربری غرب تهران، به صورت جداگانه و تنها کارتن های مقوایی و یا نایلون های حبابدار برای بسته بندی وسایل خود استفاده نمایید.

شعبات و نمایندگی های باربری غرب تهران

اسامی محله ها و خیابان های غرب تهران جهت ارائه خدمات باربری
اسامی باربری های غرب تهران

مهم نیست که در چه منطقه و محله ای از غرب تهران ساکن هستید، مهم این است که اتوبار آرامش بار با کمترین زمان ممکن در هر نقطه از غرب ساکن باشید به شما خدمات باربری و اثاث کشی ارائه خواهد داد در سریع ترین زمان ممکن بهترین سرویس ها در اختیار شما خواهد بود.

در کدام محله از محله های غرب تهران ساکن هستید ،جهت دیدن شرکت های باربری غرب تهران و محله خود کافیست در قسمت پایین روی منطقه و خیابان مورد نظر خود کلیک کنید تا شرکت باربری مربوط به محله شما نمایش داده شود :

پونک ستارخان شهرک غرب صادقیه جنت آباد شهر زیبا شهران طرشت گیشا چیتگر شهرک اکباتان تهرانسر حصارک آزادی فردوس کن وردآورد شهرک راه آهن شهرک گلستان

اطلاعات و پرسش و پاسخ های مهم مربوط به باربری غرب تهران آرامش بار

نرخ باربری را معمولا اتحادیه باربری تهران تعیین می کند، و چون می خواهید از غرب تهران به شهرستان اسباب کشی داشته باشید باید بر اساس کیلومتر و همچنین نوع بار شما هزینه و نرخ باربری تعیین می شود. مثلا برای یک نمونه حمل بار از غرب تهران به استان قزوین که 192 کیلومتر فاصله است پس اگر هر کیلومتر رفت و برگشت را 2200 تومان در نظر بگیریم ،از غرب تهران به شهرتان یعنی استان قزوین کرایه 422400 تومان برای آم محاسبه می شود. در کل بستگی دارد که نوع بار شما و همچنین نوع خودرویی که برای باربری انتخاب میکنید چه نوع خودرویی است، زیرا همگی در تعیین نرخ باربری از غرب تهران به شهرستان دخیل خواهند بود.

بله ،ما با برای راحتی شما همشهریان و ساکنین عزیز در غرب تهران از همه نوع خودرو باربری از جمله : خاور اسباب کشی مسقف، نیسان وانت و وانت پیکان و وانت آریسان و همچنین از مزدا دوکابین نیز برای حمل نیرو به همراه بار مورد نظر شما استفاده خواهیم کرد

قیمت و نرخ باربری را اتحادیه باربری غرب تهران تعیین و مصوب می کنند، ولی خوب اتوبار آرامش بار همچنان بر اساس قیمت های سال 97 و قبل از گران شدن بنزین خدمات خود را به تمام همشهریان عزیز ارائه می دهد، کافیست که یک بار با آرامش بار تماس حاصل فرمایید تا تفاوت قیمت ها و خدمات را با سایر باربری های غرب و شهرک غرب تهران متوجه شوید.

بله ، ما با استفاده از کارتن های مقوایی و نایلون های حبابدار ضد ضربه کلیه وسایل و اثاثیه شما را به صورت کاملا حرفه ای و کامل بسته بندی میکنیم و سپس با استفاده از خودروهای باربری تز جمله خاور مسقف یا نیسان و وانت، در کمتر از 3 ساعت کاری کلیه وسایل شما را به مکان جدید در کل مناطق تهران حمل و جابه جا خواهیم کرد.

بله، شاید شما بخواهید حمل بار در بین طبقات یا ساختمان های مجاور هم و نزدیک داشته باشید و نیازی به خودرو باربری نباشد، از این رو اتوبار غرب برای شما کارگر خالی بر اساس نیاز شما ارسال خواهد کرد، و همچنین در آخر هم می توانید عملیات چیدمان وسایل خود را به ما بسپارید تا طبق جدید ترین طراحی روز دنیا کل وسایل شما چیدمان کنیم.

مشخصات بهترین باربری اثاثیه منزل در غرب تهران

چگونه بهترین باربری را برای اسباب کشی منزل و دفتر کار خود انتخاب کنیم

یک باربری خوب برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل یک سری مشخصات ویژه ای دارد که شما دوستان می توانید از طریق همین مشخثات بهترین باربری را در رب تهران برای حمل بار و اثاثیه خود انتخاب کنید، ما در اینجا این مشخصات را با یا شما به اشتراک خواهیم گذاشت. پس در کل یک شرکت باربری که دارای این مشخصات باشد می تواند مورد اعتماد شما برای اسباب کشی قرار بگیرد :

  • دارای مجوز از اتحادیه باربری تهران باشد
  • حداقل یکی از آشناهای شما آنها را بشناسند
  • خوش قول و متعهد به گفته های خود باشند
  • دارای تجهیزات خوب و کامل برای اثاث کشی باشد
Card image cap

باربری از غرب تهران به شهرستان

نرخ ها و هزینه های باربری از غرب تهران به شهرستان ها

باربری و اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل از غرب تهران به شهرستان می تواند یک سری هزینه و نگرانی برای شما به همراه داشته باشد، خوب این موارد طبیعی است در هر کاری و فرایندی ولی مهم این است که شما روشی را پیدا کنید که کمترین هزینه و راحترین کار را برای شما به همراه داشته باشد.

خوب باید بدانید که برای یک اثاث کشی و حمل اثاثیه می خواهید از چه نوع وسیله باربری و همچنین به چه مقصدی قرار است ببرید، در کل نوع خودرو و مقصد شما کجاست ، ما در زیر بسیاری از مسافت ها را بر اساس کیلومتر لیست کرده ایم که می توانید به عنوان یک منبع برای کارهای باربری خود استفاده کنید.

لیست نرخ و باربری از غرب تهران به شهرستان
نوع خودرو نرخ هر کیلومتر
وانت بار رفت و برگشت هر کیلومتر با وانت بار 500 تومان که برای برگشت خالی نصف این قیمت حساب می شود
نیسان بار رفت و برگشت هر کیلومتر با وانت بار 700 تومان که برای برگشت خالی نصف این قیمت حساب می شود
خاور و ایسوزو مسقف رفت و برگشت هر کیلومتر با وانت بار 1100 تومان که برای برگشت خالی نصف این قیمت حساب می شود
مبدا و مقصد اسباب کشی نوع خودرو کیلومتر هزینه باربری
اسباب کشی از غرب تهران به قزوین وانت بار 153 کیلومتر رفت پر و برگشت خالی : 114,750‬ تومان
نیسان بار 153 کیلومتر رفت پر و برگشت خالی : 160,650 تومان
خاور اسباب کشی و ایسوزو 153 کیلومتر رفت پر و برگشت خالی : 252,450 تومان
اسباب کشی از غرب تهران به مشهد مقدس وانت بار 890 کیلومتر رفت پر و برگشت خالی : 667500 تومان
نیسان بار 890 کیلومتر رفت پر و برگشت خالی : 934,500 تومان
خاور اسباب کشی و ایسوزو 890 کیلومتر رفت پر و برگشت خالی : 1,468,500‬ تومان
اسباب کشی از غرب تهران به یزد وانت بار 621 کیلومتر رفت پر و برگشت خالی : 465,250 تومان
نیسان بار 621 کیلومتر رفت پر و برگشت خالی : 652,050 تومان
خاور اسباب کشی و ایسوزو 621 کیلومتر رفت پر و برگشت خالی : 1,024,650‬ تومان
اسباب کشی از غرب تهران به شیراز وانت بار 935 کیلومتر رفت پر و برگشت خالی : 701,250‬ تومان
نیسان بار 935 کیلومتر رفت پر و برگشت خالی : 981,750‬ تومان
خاور اسباب کشی و ایسوزو 935 کیلومتر رفت پر و برگشت خالی : 1,542,750‬ تومان

وبلاگ

مطالب مرتبط با باربری غرب و اسباب کشی و منزل در غرب تهران
Card image cap
آیا باربری اینترنتی ارزان تر است یا باربری های تهران و غرب تهران ؟

شرایط و نرخ باربری های اینترنتی به چه صورت است؟ بهترین باربری های اینترنتی در تهران را بشناسید و بهترین ها رو انتخاب کنید. مطالب کامل در مورد باربری اینترنتی در ایران

خواندن مطلب
Card image cap
برای یک اسباب کشی خوب در غرب تهران چکار کنیم؟

چگونه یک باربری خوبی داشته باشیم ؟ برای یک اسباب کشی چگونه باید آماده شویم و اول باید چه وسایلی را بسته بندی کنیم ، همگی این مطالب مفید در مقاله زیر کامل بخوانید.

خواندن مطلب
Card image cap
نحوه انتخاب یک خانه خوب برای خرید و اجاره در غرب تهران

چطور می توان از معامله خانه خود سود ببریم و یا حداقل متوجه شویم ضرر نمی کنیم، در حین خرید به چه مواردی باید در قولنامه توجه کرد و یا اینکه به چه نکاتی در خانه مورد نظر باید نظر داشت، این مطلب خوب را از دست ندهید

خواندن مطلب