باربری غرب تهران

باربری غرب تهران

Bearing, in west of Tehran

باربری غرب تهران در استان تهران به عنوان باربری غرب مشهور بوده و جزء یکی از بهترین و ارزان ترین باربری های غرب تهران و کل مناطق استان تهران کلیه خدمات حمل بار و اثاث کشی منزل را با بهترین کیفیت به شما شهروندان گرامی ارائه خواهد داد. کافیست یکبار مشتری اتوبار ما شوید ،مطمون باشید که یک عمر با ما خواهید ماند .


آدرس و شماره تلفن های شرکت باربری غرب تهران به همراه ساعات سرویس دهی و خدمات

آدرس شرکت جهت حمل بار و اثاث کشی وسایل

اگر می خواهید به یکی از محله های غرب اثاث کشی کنید و یا اینکه در آن منطقه به کسب و کاری مشغول هستید و نیاز به یک شرکت اتوبار در این محدوده دارید ، می توانید با اتوبار و باربری غرب تهران تماس حاصل فرمایید ، آدرس شرکت حمل بار ما هست : ایران - تهران - منطقه غرب تهران - شهرک غرب تهران و یا اینکه می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن شرکت باربری غرب تهران آرامش بار

44264981

09129734207

ساعت کاری و ارائه خدمات حمل بار و اثاث کشی در باربری غرب تهران

باربری غرب تهران با داشتن بهترین کادر فنی و آموزش دیده در خدمت شما عزیزان تهرانی می باشد ، لذا برای اینکه بتوانیم رضایت مشتریان عزیزمان را جلب کنیم ، اقدام به ارائه خدمات 24 ساعته حمل بار و اسباب کشی منزل در منطقه غرب نموده ایم ، یه گونه ای که از شنبه اول هفته ساعت 1:00 بامداد الی جمعه تا ساعت 24:00 شب به صورت شبانه روزی به شما خدمات اثاث کشی و جابه جایی را به شما ارائه خواهیم داد. با یکبار تماس با اتوبار آرامش بار، می توانید وارد باشگاه مشتریان این مجموعه شوید و از خدمات ویژه این باربری بهرمند شوید ، با تخفیف عای ویژه و قیمت های ارزان در منطقه غرب.

باربری در غرب تهران

شماره تلفن باربری غرب تهران | فهرست مطالب

تعرفه ها و قیمت های اثاث کشی در باربری غرب تهران

قیمت اثاث کشی با خاور و کامیون حمل بار

باربری در غرب تهران را با شرکت اتوبار آرامش بار تجربه بفرمایید، زیرا بهترین خودروهای مطمون و ایمن را برای شما در اختیارتان قرار خواهد داد، کامیون و خاور اثاث کشی بزرگ و مسقف حتی تا 6 متر، موکت کاری شده و تمیز به همراه نایلون های ضربه گیر و مقاوم و همچنین کارتن های مقوایی برای بین وسایل در داخل خودرو. حمل به شهر و شهرستان ها با بهترین و با تجربه ترین رانندگان حمل و نقل ویژه مسافت های طولانی و شب رو.
تمامی این قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه باربری تهران می باشد و حتی می توان گفت که این قیمت ها و تعرفه ها بر طبق قیمت های سال 97 نیز تنظیم شده است، هدف اصلی اتوبار آرامش بار این است که شما مشتریان عزیز با هر توان مالی که دارید بتوانید اثاث کشی منزل خود و یا دفتر کار خود را انجام دهید و هیچگونه نگرانی بابت این قضیه در دل خود راه ندهید.
قیمت خاور و کامیون از ساعتی 110000 هزار تومان الی 170000 هزار تومان می باشد، لذا شما قبل از انجام هر گونه قرارداد با شرکت می توانید از مشاوران و کارشناسان ما راهنمایی بگیرید و بهترین قیمت ها را با تخفیف و تعرفه های جدید دریافت کنید.

قیمت حمل بار با وانت بار و نیسان وانت

قیمت حمل بار با وانت بار بر اساس نوع بار و مسافتی که طی می شود تعیین می گردد ، تمامی وانت بارهای شرکت اتوبار ما دارای سیم بٌکسل و کارتن های مقوایی با کیفیت می باشند و همچنین به صورت ویژه از فوم نیز برای نگهداری بین وسایل شما در طول مسیر استفاده خواهیم کرد. لذا قیمت وانت بار و حمل بار با نیسان از ساعتی 35000 هزار تومان الی 85000 هزار تومان می باشد، بهترین قیمت ها را در بین کل باربری های غرب تهران از شرکت اتوبار آرامش بار بخواهید.

قیمت باربری در غرب تهران | فهرست مطالب

شعبات و نمایندگی های حمل و نقل در باربری غرب تهران

نام محله ها و خیابان های تحت پوشش باربری در غرب تهران

هدف اصلی باربری در غرب تهران آرامش بار، ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات در کمترین زمان ممکن و با بیشترین سرعت می باشد، لذا برای تحقق این امر ما کلیه محله ها و خیابان ها و همچنین شهرک های غرب تهران را به صورت کامل و شبانه روزی پوشش خواهیم داد، این محله ها عبارتند از :

محله هایی که به رنگ آبی می باشد را می توانید کلیک کنید تا به صورت اختصاصی از وب سایت آن باربری در آن محله دیدن بفرمایید.

باربری شهرک غرب تهران

محله پونک تهران

محله آریاشهر یا صادقیه تهران

محله جنت آباد

محله شهر زیبا تهران

محله شهران در منطقه 5 تهران

محله قدیمی طرشت تهران

محله گیشا واقع در منطقه 2 تهران

شهرک اکباتان

محله تهرانسر

محله حصارک

شهرک آزادی

محله کن تهران

غربی ترین نقطه تهران محله وردآورد

شهرک اپادانا

بلوار فردوس غرب

شهرک راه آهن

شهرک گلستان

منطقه و دریاچه چیتگر

منطقه و خیابان ستارخان

باربری در غرب تهران

شعبات و نمایندگی ها | فهرست مطالب

خدمات و سرویس های اثاث کشی وسایل منزل و دفتر کار آرامش بار تهران

اتوبار آرامش بار ارائه دهنده انواع سوریس های حمل بار ، اثاث کشی ، اسباب کشی و حمل جهیزیه عروس در غرب تهران ،خدمات زیر را به صورت حرفه ای و تضمینی به شما شهروندان گرامی ارائه می دهد :

 • بارنامه و بیمه نامه رایگان
 • کادر فنی آموزش دیده و با تجربه و کارگران خوش اخلاق
 • خودروهای ویژه اثاث کشی منزل
 • بسته بندی وسایل منزل
 • چیدمان وسایل منزل
 • مشاوره رایگان و کارشناسی بار
 • ارسال گارگر خالی برای اثاث کشی
 • بسته بندی وسایل منزل به صورت حرفه ای
 • حمل تضمینی بار به تمام نقاط شهر و شهرستان

بارنامه و بیمه نامه رایگان

باربری و اتوبار آرامش بار جهت حفظ امنیت تمام وسایل شما و بارهای مشتری، از بارنامه و بیمه نامه رایگان در حین حمل و نقل وسایل تا مقصد استفاده خواهد کرد، این بارنامه و بیمه نامه شامل موارد :

 • بیمه آتش سوزی
 • سرقت و یا حوادث غیر مترقبه طبیعی
 • تصادفات ناشی در جاد ها
 • سقوط و یا افتادن وسایل از طبقات

کارگران خوش اخلاق و ماهر در باربری

همیشه داشتن یک کادر فنی خوب می تواند امید و اطمینان خاصی را به مشتری اعمال نماید، زیرا خود امر اسباب کشی منزل و یا دفتر کار به خودی خد برای همه استرس زا می باشد، چه برسه که یک کادر ناکارآمادد و یا غیراخلاقی این کار را انجام دهد که در این بین کلیه استرس های مشتری را نیز دو برابر خواهد کرد. ما در شرکت اتوبار و باربری غرب تهران آرامش بار، از کادر فنی خوب و کارکشته ای که دارای خصوصیات زیر هستند استفاده خواهیم کرد.

 • کلیه کارگران آموزش دیده و با تجربه هستند
 • همگی دارای اخلاق خوب، مشتری مدار و چشم و دست پاک در حین عملیات باربری هستند
 • کارگر به صورت تکی برای حمل و نقل های بین ساختمان و طبقات نیز ارسال خواهیم کرد
 • کادر فنی نیرومند همراه با رانندگان با تجربه برای مسیرهای طولانی حتی رانندگی در شب
 • آموزش دیده برای بسته بندی حرفه ای وسایل

باربری غرب تهران

خودروهای ویژه اثاث کشی و حمل بار

شاید به جراًت می توان گفت کل کار را خودروها انجام می دهند، خودروهای ویژه حمل بار که همگی تمیز و مسقف هستند، اگر خودروی حمل بار شما بزرگ و جادار باشد دیگر نگرانی برای تعداد سرویس های بار نخواهید داشت، با سرعت بالا و با تعداد سرویس کم می توانید کلیه وسایل خود را جابه جا بفرماید. از جمله مشخصات خودروهای اسباب کشی باربری غرب تهران عبارتند از :

 • وانت بار و وانت آریسان تمیز و دارای چادر و فوم ضربه گیر
 • نیسان بار و نیسان وانت، دارای سیم بوکسل قوی و محکم برای نگهداری هر نوع وسیله + چادر و روکش
 • خاور و کامیون های مسقف 6 و 7 متری موکت کاری شده، همراه با نایلون های ضربه گیر حبابدار و نگهدارنده وسایل داخل خودرو

کل تلاش خود را کرده ایم تا بهترین ها را برای شما فراهم آوریم تا بدون هیچ گونه استرس و نگرانی بتوانید حمل بار و اثاث کشی خود را انجام دهید. فقط کافیست یکبار با شرکت اتوبار آرامش بار تماس بگیرید.

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی

شرکت باربری و اتوبار غرب تهران با بهترین خدمات حمل و نقل و سرویس های باربری و جابه جایی وسایل منزل در خدمت شما شهروندان عزیز می باشد، با یک بار تماس با ما می توانید یک عمر مشتری ما شوید و حتی دوستان و فامیل خود را با ما آشنا کنید تا آنها هم در موارد مورد نیاز از جمله باربری و اسباب کشی منزل خود با ما تماس اصل فرمایند.

ما بهترین رانندگان را همراه با بهترین خوردوهای باربری را در اختیار شما قرار می دهیم، فقط کافیست با یک برنامه ریزی دقیق و مرتب از وضعیت و روز اسباب کشی خود به ما اطلاع دهید ما بهترین برنامه را برای شما برای حمل ونقل وسایل انتخاب و اجرا می کنیم ، برنامه ای که هیچ گونه نگرانی را در کار خود نداشته باشید.

قبل از هر کاری شما باید تکلیف وسایل اضافه خود را روشن کنید تا هزینه های باربری شما تا حد زیادی کاهش یابد ، وسایلی را که می خواهید بفروشید و یا واگذار کنید را از همین ابتدای کار مشخص کنید و هیچ وقت و هزینه ای را برای بسته بندی وسایل یا حمل و نقل انها صرف نکنید و سعی کنید فقط وسایل و اثاثیه ای را که زیاد مورد استفاده قرار می گیرند را برای جابه جایی انتخاب کنید.

خدمات حمل بار و اثاث کشی غرب تهران | فهرست مطالب