باربری چیتگر

قیمت باربری در چیتگر تهران

Freight prices in Chitgar

قیمت باربری در چیتگر تهران را طبق نرخ اتحادیه باربری تهران و زیر نظر این نهاد صورت خواهد گرفت ، به هیچ عنوان نگران هزینه ها و قیمت های باربری خود نباشید ، ما با هر قیمتی از طرف شما کلیه عملیات حمل و نقل و حمل بار و اسباب کشی منزل شما را انجام خواهیم داد .

شرکت اتوبار چیتگر تهران برای رفاه حال شما مشتریان گرامی ، با تمام توان کلیه خدمات و امکانات و ماشین آلات حمل بار خود را در اختیار شما قرار خواهد داد ، نگران قیمت باربری و قیمت اثاث کشی نباشید ما می توانیم قیمت ها را طبق قیمت های اتحادیه اتوبار برای شما تنظیم کنیم و همچنین تخفیف های ویژه ای را برای شما قائل شویم .

اطلاعات باربری

آدرس باربری : ایران - تهران - منطقه 22 تهران - خیابان چیتگر

شماره تلفن : 44264981 , 66538538 , 88771632 , 09129734207

ایمیل : arameshbar@yahoo.com

قیمت حمل بار : طبق نرخ اتحادیه از 30000 هزار تومان الی 210000 هزارتومان

ساعت کاری : شنبه تا جمعه ،ساعت 1:00 بامداد الی 24:00 شب به صورت 24 ساعته از شبانه روزقیمت اثاث کشی منزل در چیتگر تهران

قیمت اثاث کشی منزل و یا قیمت اسباب کشی منزل شاید برای شما شهروندان یک امر استرس زا باشد ، از دردسرهای حمل و نقل و جمع کردن وسایل گرفته تا نرخ های بالای این روزهای اجناس و خدمات ، ما شما را از نگرانی بیرون خواهیم آورد ، شرکت باربری چیتگر تهران با نرخ های باور نکردنی و ارزان ویژه زمستان و روزهای قبل از عید در خدمت شما شهروندان گرامی است .

قیمت اثاث کشی منزل را می توان بر اساس مقصد و تعداد طبقات مقصد محاصبه نمود ، یعنی اگر مقصد شما یک ساختمان 20 طبقه در طبقه 19 هم این مجتمع باشد ، نرخ آن با نرخ جابه جایی با در طبقه اول خیلی متفاوت خواهد بود ، پس شما شهروندان گرامی می توانید قبل از هر چیزی با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید و به صورت رایگان از مشاوران و کارشناسان ما مشاوره بگیرید و کمترین نرخ ها را به شما پیشنهاد دهند.

اسباب کشی منزل و خانه را از مرحله جمع و بسته بندی وسایل شروع خواهیم کرد و تا حمل به مقصد و چیدمان آنها در محل جدید ادامه خواهیم داد ، پس در کل صفر تا صد کار را به ما بسپارید ، ما همه این کارها را به صورت حرفه ای انجام خواهیم داد .

می خواهید از یک کامیون اثاث کشی استفاده کنید و یا نیسان بار تهران و یا حتی از وانت بار تهران ، تمامی قیمت ها از ساعتی 40 هزار تومان تا 200 هزار تومان شروع می شود و ادامه خواهد داشت ، ما حتی کارگر ساده نیز برای شما ارسال خواهیم نمود و یا اینکه فقط خودرو حمل بار برای شما خواهیم فرستاد ، در کل هر نوع خدماتی را به شما ارائه خواهیم داد ،کافیست یک بار با اتوبار چیتگر تماس حاصل فرمایید. به صورت 24 ساعته از شبانه روز در خدمت شمایم.

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


باربری چیتگر

قیمت حمل و نقل در چیتگر تهران

قیمت حمل بار در چیتگر تهران با انواع خودروهای حمل و نقل از جمله کامیون ، نیسان و وانت بار طبق قیمت های اتحادیه می باشد ، مثلا اگر می خواهید برای یخچال ساید بای ساید خود از نیسان بار استفاده نمایید ما آن را به صورت تضمینی از ساعتی 40 هزار حمل خواهیم نمود و و به صورت تضمینی در مقصد به شما تحویل خواهیم داد ، ما ارائه دهنده انواع خدمات اسباب کشی در منزل و تهران و شهرستانها هستیم و شما باید با یک دید باز کار را به کاردان بسپارید .


باربری دریاچه

شرکت باربری و اتوبار آرامش بار مفتخر است که قیمت باربری در چیتگر را با پایین ترین نرخ به شما ارائه دهد ، ما سالهاست که خدمات حمل و نقل ارزان را به شما ارائه می دهیم ، ما یک شرکت اتوبار ارزان و با کیفیت در تهران هستیم ، وانت بار ارزان در چیتگر ، نیسان بار ارزان در چیتگر و همچنین کامیونت ارزان در چیتگر را همگی ما به شما ارائه خواهیم داد . ما در کمتر از 20 دقیقه در مکان مورد نظر شما حضور خواهیم داشت لذا با ما در ارتباط باشید. کار را باید به کاردان سپارد ، همچنین شرکت ما کلیه وسایل شما را از چیتگر به کلیه شهرستانهای ایران حمل و جابه جا خواهد کرد ، با کمترین نرخ و قیمت ارزان باربری .