باربری منطقه 1
باربری تهران منطقه 1 ، باربری منطقه یک

باربری منطقه 1 تهران حداکثر 20 دقیقه با شما فاصله دارد ، و تنها در 2 ساعت ، عملیات باربری را در منطقه یک تهران انجام خواهد داد. باربری منطقه یک با سالها تجربه در تهران و امر باربری ، بهترین خدمات باربری را در اختیار شما قرار خواهد داد ، باربری تهران منطقه 1 را فقط با باربری آرامش بار تجربه کنید. کافیست یک بار با تلفن باربری منطقه 1 تماس بگیرید .باربری منطقه 1 : تلفن و آدرس باربری منطقه 1

شهروندان و ساکنین منطقه 1 تهران ، برای دریافت خدمات باربری در منطقه 1 تهران می توانید روی یکی از شماره تلفن های زیر کلیک کنید تا باربری منطقه 1 در کمتر از 20 دقیقه در خدمت شما شهروندان عزیز باشد.

آدرس : ایران , تهران , منطقه 1 ، نیاوران


44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


باربری منطقه 1

باربری منطقه 1 : خدمات باربری منطقه یک

باربری منطقه یک یکی از با سابقه ترین باربری ها در تهران است ، که با سالها تجربه در امر باربری در منطقه یک تهران ، برای رفاه حال شما شهروندان و ساکنین منطقه یک تهران بهترین خدمات باربری را برنامه ریزی و طراحی نموده است با توجه نیاز شما شهروند گرامی ، تا در روز باربری با هیچ گونه مشکلی روبه رو نشوید .

 • مشاوره رایگان قبل از تصمیم به جابه جایی
 • حضور در محل در کمتر از 20 دقیقه
 • ارائه بارنامه و بیمه نامه رایگان در حین باربری
 • بسته بندی وسایل با بهترین کارتن های اسباب کشی و نایلون های ضد ضربه
 • بسته بندی اصولی و ایمن ویژه بارهای سنگین و شکستنی
 • استفاده از انواع خودروهای حمل بار با توجه به میزان و حجم بار شما
 • ارائه خدمات 24 ساعته در باربری منطقه یک تهران
 • چیدمان وسایل منزل بعد از باربری با توجه به محیط حاضر
 • حمل بار منزل ، شرکت های خصوصی و دولتی ، حمل انوع بارهای سنگین و ظریف
 • حمل بار به صورت تضمینی
 • کارگران خوش اخلاق و آموزش دیده

باربری منطقه یک آرامش را در حین اسباب کشی و باربری به شما منتقل خواهد کرد و یک روز پر استرس را به یک روز لذت بخش تبدیل خواهد کرد.

کارتن جهت اسباب کشی

باربری منطقه 1: معرفی باربری تهران منطقه 1

باربری تهران منطقه 1 ، در سال 1343 در نیاوران تهران تاسیس و شروع به کار نمود ، با هدف ارائه بهترین خدمات باربری در منطقه 1 و رضایت صد درصدی مشتریان و ساکنین به کار خود در منطقه یک تهران ادامه داد ، با گسترش مناطق شهری و منطقه 1 ، باربری تهران منطقه 1 تصمیم به گسترده کردن خدمات خود در تهران نمود ، به طوری که از منطقه یک به تمام نقاط تهران عملیات باربری را انجام می دهیم و همچنین با نازلترین قیمت ، شما را سورپرایز خواهیم کرد.

باربری منطقه 1 تهران در طی این سالها توانست که رضایت مشتریان و ساکنین منطقه 1 تهران را به خود جلب کند و بتواند اعتماد آنها را در امر باربری و حمل هر گونه بار در منطقه یک بدست آورد ، لذا تا امروز به جرات می توانیم بگوییم که بهترین باربری از نظر مشتریان در منطقه یک تهران هستیم. بعضی از مشتریان ثایت ما که در منطقه یک تهران ساکن هستنند ، عبارتند از :

 • مشتریان باربری منطقه 1 : سینماهای منطقه 1 تهران

 • پردیس سینمایی ارگ واقع در منطقه یک تهران ، خیابان تجریش
  سینما جوان : واقع در منطقه 1 تهران ، خیابان شریعتی
  سینما شش بعدی : واقع در منطقه 1 تهران ، بلوار قیطریه
  سینما 5 بعدی : واقع در منطقه 1 تهران
  پردیس سینمایی ارگ : واقع در منطقه 1 تهران ، خیابان تجریش

 • مشتریان باربری منطقه 1 : مدارس منطقه 1 تهران

 • مدرسه شایستگان رازی : واقع در منطقه 1 تهران ، خیابان نیاوران به سمت تجریش
  مدرسه ابوریحان : واقع در منطقه یک تهران ، خیابان شریعتی ، سه راه قیطریه
  مدرسه امام جعفر صادق : واقع در منطقه 1 تهران ، شهرک شهید محلاتی
  مدرسه علم و ادب : واقع در منطقه 1 تهران ، چهار راه فرمانیه
  مدرسه فرزانگان 2 : واقع در منطقه یک تهران ، خیابان ارتش

 • مشتریان باربری منطقه 1 : کافی نت های منطقه 1 تهران

 • کافی نت سایبر نت : واقع در منطقه 1 تهران ، میدان تجریش
  کافی نت آرام : واقع در منطقه 1 تهران ، خیابان شریعتی
  کافی نت دریا : واقع در منطقه 1 تهران ، بزرگ راه ارتش
  کافی نت ایمان : واقع در منطقه 1 تهران ، قیطریه
  کافی نت کیان : واقع در منطقه یک تهران ، میدان قدس

  باربری منطقه 1

باربری منطقه 1 : باربری ارزان در منطقه 1

باربری ارزان در منطقه 1 تهران ، فقط و فقط باربری آرامش بار ، زیرا تمامی نرخ های این باربری با توجه به توان مالی اکثر ساکنین منطقه 1 تهران طراحی شده است ، لذا ارزان بودن خدمات باربری دلیل بر بی کیفیت بودن آن خدمات نیست ، ما بهترین خدمات باربری را با نازلترین قیمت در اختیار شما شهروندان و ساکنین منطقه 1 تهران قرار خواهیم گذاشت.

آرامش بار فقط یک باربری ارزان در منطقه 1 تهران نیست ، بلکه یک باربری لوکس و لاکچری است که جدیدترین خدمات باربری را طبق نیاز روز ارائه میکند اما با توجه به نرخ اتحادیه باربری و نازلترین قیمت ، طوری که تمامی مشتریان صددر صد از نحوه خدمت رسانی و نرخ این خدمات راضی خواهند بود.

نرخ باربری در منطقه 1 تهران ، که یکی از ارزان ترین باربری های تهران و با کیفیت ترین ها است طبق نرخ اتحادیه باربری حساب و اعمال شده است ، که تقریبا از ساعتی 40000 شروع و تا 120000 هزارتومان با توجه به خودروی باربری تعیین میگردد.


اتوبار منطقه 1 تهران

اتوبار منطقه 1 ، در بلندای تهران و با وسعتی حدود 49.6 كيلومترمربع بر اساس داده های آماری بیش از 487 هزار نفر جمعيت را در خود جای داده است. اين در حالی است كه انبوه ساختمانهای آماده و نيمه وقت در آينده ای نزديك جمعيت منطقه را به مرز 500 هزار نفر خواهد رساند. شهرداری منطقه 1 تهران , لذا در این میان اتوبار منطقه 1 تمام تلاش خود را می کند که کل محله ها و خیابان های منطقه یک تهران را پوشش دهد ، منطقه 1 تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در شمال شرقی شهر تهران واقع شده‌است ، این منطقه از شمال به رشته کوه البرز، از غرب به رودخانه درکه، از جنوب به بزرگراه‌های شهید چمران و آیت‌الله صدر و از شرق به جاده لشکرک و پارک جنگلی قوچک محدود می‌شود. ویکی‌پدیا

فقط یک بار با اتوبار منطقه 1 تهران تماس حاصل فرمایید ، مطمون باشید تا آخرین لحظه مشتری ما خواهید شد.


باربری و اتوبار منطقه یک

باربری منطقه 1 : ماشین آلات باربری در منطقه 1 تهران

باربری منطقه 1 تهران مفتخر است که با استفاده از جدیدترین و به روزترین خودروهای حمل بار ، کلیه عملیات باربری شما را انجام خواهد داد ، برای انواع بارهای سنگین و یا کوچک ، خودروی حمل بار مخصوص را در اختیار شما قرار میدهیم. این خودورها عبارتند از :

 • وانت بار در منطقه 1 تهران

 • اگر حجم وسایل شما هنگام جابه جایی ، کم است و می خواهید سریع و کم هزینه تر از همیشه وسایل خود را جابه جا کنید ، می توانید از وانت بار منطقه 1 استفاده کنید. نرخ وانت بار در منطقه 1 تهران با توجه به نرخ اتحادیه باربری بوده و با نازلترین قیمت وانت بار منطقه 1 در اختیار شما خواهد بود .

 • باربری با نیسان در منطقه 1 تهران

 • نیسان یکی از قدرتمند ترین خودروهای حمل بار است که هم انعطاف خوبی برای بارهای شهری دارد و هم از قدرت کافی برای حمل بار برخوردار است ، اگر نوع بار شما از 2 تن بیشتر است ، می توانیداز نیسان بار در منطقه یک تهران استفاده کنید. باربری با نیسان در منطقه یک تهران فقط و فقط با شرکت باربری تهران ، آرامش بار

 • خاور اسباب کشی در منطقه 1 تهران

 • شرکت آرامش بار ، با در اختیار داشتن انواع خاور ویژه اسباب کشی در منطقه 1 ، هر نوع بار و وسیله سنگین شما را با رعایت نکات ایمنی جابه جا میکند ، انواع خاور اسباب کشی مانند : خاور اسباب کشی ایسوزو ، خاور اسباب کشی 911 ، کامیون اسباب کشی که همگی مسقف و موکت شده هستند و کاملا تمیز و بهداشتی ویژه وسایل و اثاثیه شما.


باربری منطقه 1 تهران

باربری منطقه 1 : مناطق تحت پوشش باربری در منطقه یک تهران

شهروندان گرامی که در منطقه یک تهران ساکن هستید ، باربری منطقه یک تهران تمامی محله ها و خیابانهای منطقه یک تهران را از نظر باربری و حمل بار و جابه جایی وسایل منزل ، جهیزیه عروس ، وسایل دفتر و شرکت های خصوصی و دولتی ، را تحت پوشش خود دارد لذا با خیالی آسوده با ما تماس بگیرید ، زیرا فاصله ما با شما در هر نقطه که از منطقه یک تهران هستید ، حداکثر 20 دقیقه است.

کل مناطق تحت پوشش باربری تهران منطقه 1 ، عبارتند از :


باربری منطقه 1 تهران