باربری منطقه 21 ، اتوبار و باربری منطقه بیست و یک تهران

باربری منطقه 21 ( باربری منطقه بیست و یک ) یکی از شعبه های شرکت باربری آرامش بار در تهران است ، شهروندان عزیز تهرانی ، اگر در منطقه 21 تهران ساکن هستید و قصد عملیات باربری ، حمل انوع بار کوچک و بزرگ ، بارهای سبک و یا خیلی سنگین رادارید و یا اینکه می خواهید جهیزیه عروس را با بهترین کیفیت جابه جا کنید و به مقصد برسانید ، می توانید با باربری منطقه بیست و یک تهران ( اتوبار منطقه 21 ) تماس حاصل فرمایید


باربری منطقه 21 تهران

تلفن باربری در منطقه بیست و یک تهران

آدرس باربری در منطقه 21 : ایران, تهران , منطقه بیست و یک ، برای تماس با باربری منطقه 21 تهران ، فقط کافیست با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید و یا اینکه روی شماره مورد نظر کلیک کنید :

22884936

09129734207

برای حمل یک بار در منطقه 21 تهران با یک نرخ باربری ارزان از : 20000 الی 90000 هزار تومان می باشد , لذا قبل از انجام عملیات باربری در منطقه بیست و یک ،حتما با باربری آرامش بار مشاوره باربری بگیرید تا با توجه به تجربه ما یک باربری و حمل بار دل چسب را تجربه بفرمایید.

باربری منطقه 21

باربری منطقه 21

باربری در منطقه 21 تهران

منطقه 21 تهران که یکی از غربی ترین مناطق در استان تهران است که در سرشماری هایی که در سال 1390 توسط سازمان برنامه بوده صورت گرفت از این منطقه ، صد و شصت و دو هزار نفر سر شماری شد ، این منطقه دارای 22 شهرک و محله می باشد ، که در ادامه با تک تک این محله ها آشنا خواهیم شد.

از جمله شهرک ها و باربری محله های منطقه 21 تهران که شما شهروندان ساکن منطقه 21 می توانید سریعا با این باربری ها نیز تماس حاصل فرمایید عبارتند از :

باربری شهرک دریا ، باربری در محله شهرک دریا

باربری تهرانسر ، باربری تهرانسر غربی

باربری باشگاه نفت ، باربری محله باشگاه نفت

باربری تهرانسر ، باربری تهرانسر مرکزی

باربری شهرک پاسداران ، باربری شهرک پاسداران

باربری تهرانسر ، باربری تهرانسر شمالی

باربری شهرک آزادی ، باربری شهرک آزادی

باربری شهرک فرهنگیان ، باربری و اتوبار شهرک فرهنگیان

باربری شهرک استقلال ، باربری و اتوبار شهرک استقلال تهران

باربری شهرک دانشگاه ، باربری و اتوبار شهرک دانشگاه

باربری چیتگر شمالی ، باربری و اتوبار چیتگر شمالی

باربری شهرک 22 بهمن ، باربری و اتوبار شهرک 22 بهمن تهران

باربری شهرک استقلال ، باربری و اتوبار شهرک استقلال تهران

باربری ویلاشهر ، باربری و اتوبار شهرک ویلاشهر تهران

باربری وردآورد ، باربری و اتوبار شهرک وردآورد تهران

باربری شهرک غزالی ، اتوبار و باربری شهرک غزالی

باربری شهرک شهرداری ، اتوبار و باربری شهرک شهرداری

باربری اتوبان تهران کرج ، اتوبار و باربری اتوبان تهران کرج

باربری بزرگراه مفتح ، اتوبار و باربری بزرگ راه مفتح

باربری تهرانسر ، اتوبار و باربری تهرانسر

باربری شهرک دانشگاه شریف ، اتوبار و باربری شهرک دانشگاه شریف


باربری منطقه 21

حمل بار در منطقه 21 تهران

حمل بار و اسباب کشی منزل در منطقه 21 تهران

منطقه 21 تهران ، در دانشنامه آزاد ویکی پدیا بدین صورت تعریف شده است :

منطقه ۲۱ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران و از غربی‌ترین مناطق این شهر است ، این منطقه در امتداد و جنوب منطقه ۲۲ (در جنوب اتوبان تهران-کرج) و در غرب مناطق ۹ و ۵ می‌باشد ، وردآورد نیز یکی از بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهرک‌های منطقه ۲۱ در کیلومتر ۱۹ بزرگراه شهید لشگری بوده و یکی از محله‌های قدیمی منطقه ۲۱ می‌باشد که نیمه شمالی آن در منطقه ۲۲ شهرداری واقع شده‌است. از شهرکهای دیگر می‌توان به شهرک ۲۲ بهمن، شهرک آزادی، شهرک فرهنگیان غرب، شهرک دانشگاه تهران، شهرک چیتگر شمالی، شهرک شهرداری، شهرک ویلاشهر و شهرک غزالی نیز اشاره نمود. کارگاه‌های صنعتی، شهرک سینمایی غزالی و کارخانه‌های داروسازی و چندین کارخانه خودروساز نیز در این منطقه واقع شده‌اند.


خدمات باربری در منطقه 21 تهران

باربری منطقه بیست و یک تهران

بهترین خدمات باربری در منطقه 12 تهران را شرکت آرامش بار تهران ، که یک شرکت فعال در زمینه انواع حمل بار و اسباب کشی منزل است با سالها تجربه و با در اختیار داشتن بهترین نیروهای باربری ، حداکثر در 20 دقیقه در محل مورد نظر شما حاضر خواهد شد و حدامثر در 3 ساعت عملیات باربری شما را به پایان خواهد رساند ، به صورت تضمینی و بهینه. پس با باربری منطقه 21 تهران تماس بگیرید و یک روز خوب و دلنشین اسباب کشی را تجربه کنید بدون استرس باربری و دشواری های آن.

آرامش واقعی را با آرامش بار تجربه کنید