باربری دهکده ، باربری دهکده المپیک

باربری دهکده یکی از باربری های شرکت باربری تهران - آرامش بار می باشد ، باربری دهکده المپیک با استفاده از بهترین کارگران حرفه ای و آموزش دیده ، یکی از بهترین باربری ها در محدوده دهکده المپیک است.


باربری دهکده

باربری دهکده یکی از باربری های منطقه 22 تهران است ، این منطقه یک محله قدیمی تهران است ، چونکه از دهه 40 در تهران این منطقه بنا شده است ، باربری دهکده با به روزترین و پیشرفته ترین خودروهای حمل بار و اسباب کشی منزل ،در خدمت شما ساکنین محدوده دهکده المپیک می باشد.


تلفن باربری محدوده دهکده المپیک

اگر در محدوده دهکده المپیک ساکن هستید و می خواهید یک اسباب کشی آرام و خوشی را تجربه کنید ،برای تماس با باربری دهکده المپیک فقط کافیست روی یکی از شماره های زیر کلیک کنید

44264981

09129734207


باربری دهکده المپیک

معرفی باربری شهرک دهکده المپیک

باربری دهکده المپیک یکی از محلات تهران است. این منطقه در شمال غربی تهران ( باربری در غرب تهران ) قرار دارد. در گذشته جزئی از اراضی کن بوده و جزو منطقه ۵ تهران بود، اما با تقسیم اراضی شهرداری منطقه ۵ و تأسیس شهرداری منطقه 22، محله‌ای از محلات این منطقه جدید شد. بافت این محله قدیمی محسوب می شود چرا که این شهرک در دهه 40 قبل از انقلاب ساخته شده است. دهکده المپیک به خاطر کاربری اولیه، معماری خاصی دارد، بلوک های چهار یا پنج طبقه با فضای سبز از یکدیگر جدا شده اند و محله ای نسبتا دنج و خاصی را تشکیل داده اند. ویکی پدیا


ماشیت آلات در باربری محدوده دهکده المپیک

بهترین خودروهای حمل بار و اسباب کشی منزل ، حمل بارهای بسیار بزرگ و شکستنی در باربری محدوده دهکده المپیک عباربتند از :

  1. استفاده از انواع کامیون های مسقف و موکت شده
  2. وانت بار و وانت پیکان ، پراید وانت ( وانت بار تهران )
  3. نیسان بار ، زامیاد ( نیسان بار تهران )
  4. خاور 911 ، خاور ایسوزو و خاور اتاق بزرگ
  5. پیکاپ ، خاور اتاق کوچک ویژه باربری های سبک تر

22884936 - 44264981 - 66538538 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


باربری شهرک دهکده المپیک

شهرک دهکده المپیک یک شهرک بسیار زیبا در محدوده دهکده المپیک است ، با آپارتمان ها و ساختمان های شیک و مرتفع که طبق نرخ مسکن در سال 96 ، قیمت هر متر مربع زمین در دهکده المپیک نزدیک به 4 میلیون و 4 میلیون و نیم می رسد.


آرامش واقعی را با آرامش بار تجربه کنید