باربری منطقه مشیریه
باربری در تهران منطقه مشیریه

باربری منطقه مشیریه تهران ، با سالها تجربه در امر باربری و حمل بار و در خدمت اثاث کشی منزل در تهران در خدمت شما شهروندان عزیز تهرانی می باشد، ساکنین محترم جنوب تهران ، اگر قصد حمل بار در جنوب تهران را دارید اگر میخواید اسباب کشی کنید و در یکی از محله های جنوب تهران ساکن هستید یا در مشیریه تهران ساکن هستیو و به دنبال شماره تلفن باربری مشیریه تهران هستید ، و همچنین می خواهید یک و باربری ارازن در جنوب تهران و منطقه مشیریه تهران را پیدا کنید ، می توانید با باربری در مشیریه تهران تماس حاصل فرمایید.



باربری مشیریه

آدرس و شماره تلفن باربری مشیریه

اگر ساکن منطقه مشیریه تهران هستید و می خواهید عملیات حمل بار ، اسباب کشی و حمل جهیزیه عروس را در کل مناطق تهران و یا باربری از جنوب تهران به شهرستان را داشته باشید می توانید با باربری مشیریه که آدرس و شماره تلفن باربری مشیریه در زیر نیز آمده است می توانید تماس حاصل فرمایید، کلیه خدمات حمل بار را در تهران می توانید تنها کمتر 3 ساعت به صورت شبانه روزی انجام خواهیم داد ، لذا یک بار کافیست که با ما تماس حاصل فرمایید.

آدرس : ایران , تهران , جنوب تهران ، منطقه مشیریه


44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


باربری مشیریه

باربری منطقه مشیریه

خدمات باربری ما در باربری خیابان مشیریه تهران

  • مشاوره باربری رایگان
  • نرخ باربری ارزان در تهران
  • کارگران خوش اخلاق و آموزش دیده و ورزیده و استفاده از بهترین کارگر باربری در تهران
  • حمل انواع وسایل تازه ، حجیم و شکستنی و همچنین عتیقه جات به صورت تضمینی
  • بسته بندی حرفه ای وسایل منزل
  • پیدمان وسایل بعد از عملیات باربری در تهران
  • خدمات باربری 24 ساعته و شبانه روزی ، باربری شبانه روزی در تهران
  • استفاده از بهترین خودروهای حمل بار و اسباب کشی
باربری منطقه مشیریه

باربري منطقه مشیریه تهران

باربری در شهرک مشیریه تهران

باربری مشیریه که یک باربری در منطقه مشیریه تهران می باشد ،مشیریه یا شهرک مشیریه یکی از محله‌های تهران، واقع در جنوب شرقی تهران می‌باشد. این محله از شمال به بزرگراه خاوران (امام رضا) و سه راه افسریه از شمال غرب به میدان بسیج از شرق به شهرک رضویه ( کاروان)، از غرب به پارک‌های پردیس بانوان، پامچال، توسکا، پارک آبی آزادگان، بوستان بزرگ آزادگان، بزرگراه آزادگان و بزرگراه امام علی، از جنوب غرب به شهرک دولت آباد و از جنوب به بزرگراه امام‌علی و بزرگراه رستگار منتهی می‌شود.

مشیریه تحت مالکیت مشیرالسلطنه بوده است که همراه با محلهٔ رضویه (کاروان) ناحیهٔ ۴ منطقهٔ ۱۵ را شکل می‌دهند. در عین حال بنا بر مصاحبه‌هایی که با اعضای شورایاری و معتمدین محلهٔ مشیریه صورت پذیرفت این افراد، مالک این محله را مشیرالدوله، یکی از درباریان و نزدیکان شاه (ناصرالدین شاه) و از ملاکین بزرگ، معرفی نمودند که نام او بر محله باقی‌مانده است. آخرین مرزبندی مصوب این محله، مربوط به سال ۱۳۴۵ و از همان بدو شکل‌گیری محله بوده است. شخصی به نام امیر سلیمانی زمین‌دار بزرگ دوران پهلوی و اسدالله اعلم نیز به عنوان افراد مؤثر در شکل‌گیری این محله قابل ذکر خواهند بود. این دو نفر اولین واگذارکنندگان (فروشندگان) زمین‌های این محله بوده‌اند، هنوز هم در پارک آزادگان که در غرب پارک پامچال قرار دارد، ساختمانی به نام ساختمان امیرسلیمانی واقع شده که متعلق به شهرداری مرکز است. ویکی‌پدیا

باربری در شهرک مشیریه تهران

حمل انواع بار در منطقه مشیریه تهران

ما در باربری مشیریه انواع بار ، از بارهای بسیار بزرگ و حجیم گرفته الی بارهای شکستنی و عتیقه جات و یا جهیزیه عروس را با بهترین امکانات باربری و به صورت تضمینی در جنوب تهران به شما تحویل خواهیم داد و کاملا سالم به مقصد می رسانیم ، ما در باربری مشیریه انواع بار و وسایل منزل را جا به جا می نمایید که نمونه هایی از این اسباب کشی و باربری عبارتند از :
حمل انواع یخچال و فریزر ساید بای ساید ، گاو صندوق ،میز شیشه ای ، میزنهار خوری ، پیانو ، شیشه ،بوفه ، کنسول ، مبلمیان های بزرگ و ظریف ،تردمیل ، میز بلیارد ، کلیه تجهیزات صنعتی و پزشکی ،کلیه وسایل ریز و درشت منزل ، وسایل و تجهیزات ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی


44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی