باربری تجریش

ّFreight Tajrish

باربری تجریش [9129734207] , بهترین باربری در تجریش است با قیمت ارزان خدمات حمل و نقل و طبق نرخ اتحادیه اتوبار تهران و همچنین ارائه خدمات 24 ساعته و شبانه روزی خدمت گذار شما شهروندان تهرانی می باشد، فاصله اتوبار آرامش بار با شما حداکثر 20 دقیقه است و در کمتر از 3 ساعت عملیات باربری و حمل بار و اسباب کشی منزل و همچنین حمل جهیزیه عروس را انجام میدهیم. یک تماس از شما یک دنیا اطمینان از ما.معرفی شرکت باربری تجریش

باربری تجریش که با نام تجاری آرامش بار تهران در این استان در حال فعالیت است ، از سال 1350 خورشیدی تاسیس و شروع به فعالیت نمود ، باربری در تجریش از همان ابتدا با هدف جلب رضایت مشتری و ساکنین محترم این منطقه کار خود را آغاز کرد و تا امروز نیز بر همین اصل و باور استوار است ،و در طی این سالها توانسته رضایت خیلی از ساکنین و مشتریان عزیز تهرانی را بدست آورد ،از جمله مشتریان و مکانهایی که به آنها سرویس های باربری و اسباب کشی و حمل بار را داده ایم با افتخار عبارتند از :

امامزاده صالح ، حسینیه قائمیه تجریش ، بازار تجریش ، سازمان تامین اجتماعی شعبه شمیران ، باربری در پاساژ قائم ، موزه موسیقی تهران ، باغ سفارت آلمان ، باغ سفارت روسیه ، سفارت دانمارک ، سفارت بلژیک ، محدوده بوستان آرزو ، محدوده پارک بانوم از جمله اماکن و مکانهای مهم منطقه تجریش تهران بودند که با افتخار به آنها خدمات حمل بار طبق قیمت اتحادیه باربری تهران ارائه نمودیم .

باربری تجریش تهران

آدرس و شماره تلفن باربری در تجریش

شماره تلفن باربری در تجریش را می توانید فقط با لمس کردن یک شماره ، در ذیل شماره گیری بفرمایید ،اگر ساکن منطقه یک تهران هستید و نیاز به اسباب کشی منزل و حمل و نقل وسایل خود را دارید ،می توانید فقط با لمس یکی از شماره های زیر اولین تماس خود را با شرکت برقرار کنید و به یک مشتری دائم نزد ما تبدیل شوید با یک تماس آرامش را نیز برای خود هدیه بگیرید.

آدرس : ایران , تهران , تجریش


44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


باربری تجریش تهران

معرفی سرویس ها و خدمات جابه جایی باربری تجریش تهران

باربری تجریش تهران با سالها تجربه در عملیات حمل و نقل وسایل و جابه جایی اثاثیه منزل و اسباب کشی در کل مناطق تهران ،اقدام به طراحی یک سری از خدمات ویژه باربری نموده که ممکن است شما در روز نقل مکان و یا بعد از اتمام جابه جایی به آنها نیاز داشته باشید ، این سرویس ها را فقط می توانید با باربری تجریش تهران تجربه کنید ،طبق نیاز روز و آخرین متدهای حمل و نقل طراحی شده اند ، پس با ما همره باشید ، خدمات اتوبار تهران آرامش بار عبارتند از :

 • مشاوره و کارشناسی همراه با قیمت گذاری رایگان وسایل شما
 • استفاده از بهترین خودروها و خاورها و کامیونت های موکت شده و مسقف
 • قیمت باربری ارزان طبق قیمت اتحادیه باربری تهران
 • استفاده از کارگران خوش اخلاق ،حرفه ای و آموزش دیده ویژه حمل انواع وسایل
 • بسته بندی وسایل منزل
 • استفاده از کارتن های مقوایی چند لایه برای بسته بندی وسایل منزل
 • چیدمان وسایل منزل بعد از اتمام عملیات جابه جایی
 • ارائه انواع خدمات ویژه حمل بار به صورت تضمینی و بدون هیچ نوع شکستگی وسایل
 • استفاده از بارنامه و بیمه نامه رایگان برای هر نوع مسافت

باربری در تجریش

معرفی بهترین خودروها و ماشین آلات باربری مدرن و تمیز در باربری تجریش

باربری تجریش را می توانید با بهترین خودروهای اسباب کشی خانه و یا دفتر کار تجربه کنید ،یعنی استفاده از به روزترین و جدیدترین خودروها و خاورهای اثاث کشی و حمل وسایل منزل در منطقه یک تهران.

 • وانت بار و وانت پیکان

 • وانت بار را فقط از شرکت اتوبار آرامش بار بخواهید ،از ویژگی های خوب وانت بار شرکت ما عبارتند از ،تمیز و صفر بودن خودرو ، استفاده از پتو و فوم برای وسایل شما ،حمل انواع بار زیر 2 تن با سرعت و کیفیت عالی ، قیمت باربری با وانت بار که طبق نظر اتحادیه است از ساعتی 40000 الی 60000 می باشد ،لذا قبل از سفارش با مشاوران ما به صورت رایگان مشورت بگیرید تا بهترین نوع سرویس و قیمت را به شما پیشنهاد دهند.

  باربری تجریش تهران

 • نیسان بار و نیسان وانت

 • قیمت حمل بار با نیسان وانت طبق قیمت های اتحادیه است که از ساعتی 60000 الی 90000 هزارتومان می باشد ،با مشاوران ما به صورت رایگان تماس بگیرید .

  باربری در تجریش

 • خاور حمل بار

 • خاور حمل بار از ساعتی 120000 الی 180000 هزارتومان می باشد ، قابل ذکر است که این نرخ با توجه به مسافت و نوع بار شما متغییر است ، لذا توصیه میشود که قبل از سفارش و تماس برای هماهنگی و تعیین روز اسباب کشی ،با مشاوران و کارشناس های خبره ما در شرکت به صورت رایگان مشاوره بگیرید و بهترین گزینه ها را برای اسباب و اثاثیه و حمل وسایل خود انتخاب کنید که به صرفه باشد. هدف ما ارائه بهترین خدمات باربری با نازلترین قیمت در کل استان تهران می باشد.

  باربری در تجریش

خیابان ها و مناطق تحت پوشش شرکت باربری آرامش بار

باربری در تجریش به کلیه ساکنین و شهروندانی که در منطقه 1 تهران سکونت دارند ،خدمات ویژه حمل و نقل و جابه جایی وسایل منزل و همچنین حمل جهیزیه عروس و حمل وسایل انواع کسب و کار ها را به صورت 24 ساعته از شبانه روز و با کیفیت بالا ارائه می دهد ،برای ما فرقی نمیکند ،کلیه سرویس ها در حداکثر 20 دقیقه خدمت شهروندان عزیز بوده. از جمله اماکن . خیابان های مهم می توان به : :

اتوبار خیابان شهرداری

خیابان شهریعتی

میدان تجریش

بزرگراه مدرس

محله مقصود بیک دربندی

خیابان شهید اکبری

خیابان استانبول

خیابان خزر

محله واثق نوری

خیابان دهقان

محله محمودی

منطقه رئیسی

خیابان رضایی

محله جورابچی

منطقه مبشر تهران

خیابان شریفی منش

منطقه مهدیه

منطقه الهیه

خیابان دشتی

محله شاهین پناهی

خیابان گلنوش

خیابان گلپاد

خیابان گلنار

خیابان ماهور

خیابان هدیه

خیابان فوقانی

خیابان مریم

محله گلبرگ

مهم نیست که شما در کدام محله و قسمت از منطقه یک تهران ساکنید ،مهم نیست که شما از کدام منطقه تهران به این محله ها می خواهید اسباب کشی کیند ، مهم این است که آرامش بار در هر نقطه استان تهران که باشید با کمترین زمان ممکن خدمتگزار شما شهروندان و مشتریان بوده و هستیم

معرفی منطقه تجریش تهران

تجریش شمالی‌ترین منطقه استان است به تجریش قله تهران نیز می‌گویند این شهر جز تاریخچه شهر استان محسوب می‌شود خیابان‌ها و کوچه‌هایی که به میدان تجریش می‌پیوندند به ترتیب ساعتگرد عبارت‌اند از خیابان شهرداری، فناخسرو، جعفری، جلالوند (ارم)، ملکی (سعدآباد)، ولی‌عصر، دربندی (مقصود بیک)، ثقفی وگوگل. خیابان شهرداری بین میدان تجریش و میدان قدس قرار دارد و گوگل کوچه‌ای است که به امامزاده صالح ختم می‌شود. خیابان‌های:بوعلی، صاحبی، آشتیانی منفرد و حکمت از جمله خیابان‌هایی هستند که دارای استاندارد خیابان سازی نیستند و نیز این خیابان‌ها جزء مناطق قدیمی و فرسوده تجریش قرار دارند. ( ویکی‌پدیا )

باربری تجریش تهران

نکات مهم برای بسته بندی وسایل منزل

اگر قصد دارید که اثاثیه منزل خود را برای روز اسباب کشی خودتان جمع و بسته بندی کنید ،باید این نکات را حتما به خاطر بسپارید و رعایت کنید ،تا آن روز هیچ نوع مشکلی برای شما و یا اینکه بسته بندی وسایل منزل شما پیش نیاید و آسوده خاطر به کلیه کارها بپردازید

 • قبل بسته بندی وسایل منزل حتما در ابتدا مشخص کنید که کدام یک از این لوزم را نیاز ندارید و کدایک یک را می خواهید
 • برای بسته بندی وسایل منزل حتما کارتن های مقوایی اسباب کشی چند لایه استفاده کنید ،این کارتن ها را می توانید از فروشگاه ها و یا سوپر مارکت ها تهیه کنید ،البته هر چند با توجه به افزایش تقاضا ،سوپرمارکت ها این کارتن ها را با قیمت بیشتری به شما خواهند فروخت ،لذا برای رفع این مشکل می توانید از کارتن های موزی و یا کارتن های مقوایی دیگر استفاده کنید ،برای سفارش کارتن اسباب کشی برای بسته بندی وسایل منزل می توانید با تلفن 09129734207 (خالدیان) تماس گرفته و به صورت عمده و یکجا با قیمت ارزان هر نوع کارتن اسباب کشی را سفارش و تهیه نمایید.
 • برای محکم کردن کارتن مقوایی اسباب کشی حتما از نوارهای چسبی پهن برای زیر و اطراف کارتن ها استفاده کنید تا در حین جابه جایی توسز کارگران با مشکلی روبه رو نشوید و شکستگی وسیله ای را نداشته باشید.
 • برای راحتی کار و اطلاع از محتویات کارتن ها در بعدها ،باید از برچسب استفاده کنید ،بدین صورت که یک تکه کاغذ را برداشته و کل مجتویات کارتن را داخل آن مرتب نوشته و بعد با یک چسب کاغذ را به کارتن بچسبانید ،که اگر بعدا در مقصد به دنبال وسیله ای خاس بودید و هنوز این کارتن ها را باز ننموده اید ،می توانید با کمک برچسب های چسبیده شده محتویات آنها را حدس بزنید.
 • نکته و پیشنهاد ما برای شما این است که حتما برای عملیات جابه جایی و اثاث کشی از یک شرکت اتوبار با تجربه استفاده نمایید ، زیرا با تجربه بهتری کل کارها را برای شما به اتمام می رساند ، باربری در تجیش را حتما با شرکت باربری تجریش تهران امتحان کنید ، زیرا ما کلیه این عملیات را با یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده از اول تا آخر حمل بار به اتمام خواهیم رساند ،پس همین الان اولین تماس خود را با شرکت برقرار کنید تا آسوده خاطر به ادامه کارهای خود بپردازید .

یک فیلم از حال و هوای این روزهای تجریش :