باربری و اتوبار در شهرک گلستان

باربری شهرک گلستان نامی آشنا در باربری غرب تهران است ، شهروندان عزیز تهرانی که در منطقه گلستان تهران یا همان باربری شهرک راه آهن قدیم هستند می توانند در در کمتر از 20 دقیقه از بهترین خدمات در شهرک گلستان تهران برخوردار شوند ، باربری و اتوبار شهرک گلستان با خدماتی 24 ساعته و شبانه روزی در امر اسباب کشی و حمل بار در این منطقه در خدمت شما شهروندان است.

تلفن های تماس در باربری شهرک گلستان


44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


اتوبار شهرک گلستان

محله های تحت پوشش باربری شهرک گلستان

اتوبار شهرک گلستان تهران در کمترین زمان ممکن ، حداکثر 20 دقیقه می تواند کل خدمات باربری خود را در کل منطقه شهرک گلستان به شما عزیزان ارائه دهد. محل های تحت پوشش ما در شهرک گلستان

باربری بلوار امیرکبیر

باربری بلوار کوهک

باربری شهرک هوانیروز

باربری گلها ، باربری بلوار گلها

باربری بلوار کاج ، باربری کاج

باربری هاشم زاده ، باربری اقاقیا

باربری خیابان یاس ، باربری یاس

باربری خیابان بنفشه، باربری بنفشه

باربری خیابان سروستان ، باربری سروستان

باربری خیابان قائم ، باربری قائم

باربری منطقه 22

در هر کجای تهران که هستید ما در کمترین زمان و سریع ترین در خدمت شما عزیزان تهرانی ، به خصوص ساکنین محترم شهرک گلستان در تهران هستیم.

شهروندان محترم ساکن در شهرک راه آهن ( شهرک گلستان ) ، آرامش بار باربری لذت و خاطره ای خوب را از یک باربری آسان و باربری بدون استرس برای شما به ارمغان خواهد آورد ، پس با اطمینان خاطر و خیالی آسوده با ما تماس بگیرید ، زیرا تخصص ما حمل بار و اسباب کشی منزل شما با بهترین کیفیت است.


باربری در شهرک گلستان تهران

شهرک گلستان تهران از شمال به بزرگراه همت غرب، از شرق به بزرگراه آزادگان شمال، از غرب به میدان ساحل و دریاچه چیتگر و از جنوب به پارک جنگلی چیتگر محدود می‌گردد

شهرک گلستان نام جدید شهرک راه آهن می‌باشد و بلوار امیرکبیر اصلی‌ترین خیابان شهرک است که بیشتر دارای کاربری تجاری-اداری می‌باشد.

برجهای مسکونی و تجاری-اداری زیادی در شهرک گلستان ساخته شده‌است که باعث شده نسبت به گذشته تراکم جمعیت نسبت به گذشته کمی افزایش یابد. این برجها معمولاً بین ۱۰ تا ۳۰ طبقه هستند که اگر شما از طبقات بالای این برج بیرون را نظاره کنید با توجه به وجود دریاچه چیتگر و پارک چیتگر می‌توانید منظره زیبایی را مشاهده کنید. همیچنین می توانید اطلاعت بیشتر از موقعیت جغرافیای و اطلاعات تکمیلی تر را از ویکی‌پدیا بخوانید


خودروهای حمل بار در شهرک گلستان

باربری شهرک گلستان ، که در گذشته باربری شهرک راه‌آهن آن را یاد میکردنند ، با جدیدترین خودروهای باربری و حمل بار از جمله نیسان بار و خودرو های مسقف و موکت شده و همچنین حمل بار با وانت بار را در اختیار شما عزیزان تهرانی از جمله ساکنین شهرک گلستان قرار داده است.


باربری گلستان

باربری گلستان یا همان باربری شهرک گلستان که در قدیم با نام شهرک راه آهن شناخته می شده ، آماده ی خدمت رسانی به عزیزان و ساکنین این شهرک و منطقه غرب تهران می باشد.

آرامش واقعی را با آرامش بار تجربه کنید