شما اینجا هستید : باربری تهران / حمل بار تهران
حمل بار تهران

حمل بار تهران

Moving Freight Tehran

حمل بار تهران، جهت انجام کلیه امور باربری و جابه جایی انواع اثاثیه، انواع وسیله سبک و شکستنی، بارهای سنگین و فوق سنگین، اسباب کشی منزل، حمل جهیزیه عروس، باربری انواع لوازم و وسایل کسب وکارها ،باشگاه های ورزشی، یونیت دندانپزشکی ها، با قیمت مناسب طبق نرخ اتحادیه باربری و کارگران ماهر و آموزش دیده، خوش اخلاق و قوی. حمل بار در تهران را فقط و فقط با شرکت اتوبار آرامش بار تجربه کنید، با در اختیار داشتن قیمت ها و سرویس های رقابتی با سایر شرکت های باربری تهران.


شماره تلفن، آدرس و ساعت کاری شرکت حمل بار تهران

شماره تلفن حمل بار تهران

جهت تماس با شرکت آرامش بار برای حمل بار در تهران و سایر شهرستانها با سرعت و کیفیت بالا می توانید یکی ار تلفن های زیر را شماره گیری بفرمایید. با اولین تماس شما با شرکت، ما در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر خواهیم بود و همچنین کلیه عملیات جابه جایی وسایل را در کمتر از سه ساعت کاری به تمام نقاط استان می بریم.

22884936

88771632

09129734207


آدرس شرکت آرامش بار

ایران - تهران - خیابان آزادی - نرسیده به میدان انقلاب ، همچنین جهت ارسال پیام و نظرات خود می توانید از طریق ایمیل شرکت نیز با ما در ارتباط باشید ، arameshbar@yahoo.com

شبکه های اجتماعی آرامش بار

جهت تماس با شرکت در شبکه های اجتماعی و اطلاع از تخفیف های ویژه ما عضو این رسانه های اجتماعی شوید و بهترین بخفیف ها را از ما دریافت کنید. فقط کافیست روی اسم شبکه اجتماعی مورد نظر کلیک کنید.

حمل انواع بار و وسایل سنگین و فوق سنگین

بسته بندی لوازم عتیقه و قدیمی

شاید شما یک کلکسیونر از اشیاء قدیمی باشید، یا شاید از میراث خانوادگی خود چندین شی قدیمی و با ارزش برای شما باقی مانده باشد، صرفا ارزش مادی ندارد ولی ارزش معنوی آن برای شما بسیار با اهمیت است، مثل یخچال قدیمی به جای مانده از مادر بزرگ تان و یا گاز رومیزی قدیمی و هزار شی دیگر، شرکت اتوبار آرامش بار کلیه وسایل و اثاثیه شما را که عتیقه و قدیمی هستند و یا ارزش معنوی زیادی برای شما دارند را ابتدا با یک حساسیت خاص بسته بندی خواهد کرد و یعد با استفاده از کارگران ماهر و آموزش دیده وسایل عتیقه و عتیقه جات شما را جابه جا خواهند نمود، بسته بندی و جابه جایی لوازم عتیقه شما را تضمین می کنیم.

حمل بار تهران: بسته بندی لوازم عتیقه و قدیمی

جابه جایی انواع وسایل بزرگ خانگی، ورزشی و دندانپزشکی

دارای مبلمان بزرگ در منزل هستید یا اینکه یک باشگاه ورزشی دارید و می خواهید اثاث کشی کنید و نگران وسایل بزرگ ورزشی خود هستید مانند تردمیل ، دستگاه های بزرگ بدنسازی و ... ، یا اینکه دندانپزشک هستید و نگران حمل یونیت دندان پزشکی خود هستید، ما کلیه این نگرانی ها را برای شما بر طرف خواهیم کرد، آرامش بار تنها شرکت تضمین کننده حمل بار در تهران و جایه جایی انواع وسایل بزرگ و فوق سنگین وسایل شما می باشد.

حمل بار در تهران

باربری وسایل مراکز پخش مواد غذایی، سوپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای

حمل انواع یخچال بزرگ موجود در فروشگاه های زنجیره ای و همچنین حمل انواع مواد خوراکی با استفاده از کاممیون های مسقف و کولر دار جهت نگهداری مواد داخل خودرو به تمام نقاط تهران و استانهای ایران ، با کادری مجرب و رانندگانی حرفه ای حتی برای رانندگی در شب در خدمت شما مشتریان عزیز هستیم، هر نوع مسافتی را در کمترین زمان ممکن با قیمت مناسب با استفاده از رانندگان با تجربه خود به صورت تضمینی به مقصد خواهیم رساند.

آموزش خلاقانه حمل بار در تهران

حمل بار در تهران را به اتوبار آرامش بار بسپارید، زیرا با کادر با تجربه خود و آموزش دیده می تواند انواع وسایل و اثاثیه را برای شما بسته بندی و بعد جابه جا نماید، اگر هم خودتان مشتاق به جابه جایی وسایل هستیدمی توانید با استفاده از فیلم آموزشی زیر اقدام به جابه جایی وسایل خود کنید ، جابه جایی وسایل به صورت خلاقانه که می تواند از آسیب دیدگی بر بدن شما کم کند.

22884936 - 44264981 - 66538538 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی