خدمات و سرویس های باربری آرامش بار

معرفی بهترین سرویس ها و خدمات باربری در تهران
بسته بندی وسایل منزل در باربری آرامش بار

+

اسباب کشی منزل در اتوبار آرامش بار تهران

+

چیدمان وسایل بعد از باربری در آرامش بار تهران

=

باربری آرامش بار
اعطای بارنامه و بیمه نامه رایگان برای وسایل شما در حین اسباب کشی و باربری

برای اینکه در حین اسباب کشی و حمل ونقل وسایل شما بتوانیم از هر گونه خسارت ناشی از حوادث غیر مترقبه و غیر عمد جلوگیری کنیم، وسایل واثاثیه منزل شما را در تهران بیمه رایگان (بیمه ملی) خواهیم کرد و برای وسایل شما بارنامه رایگان نیز صادر خواهیم کرد.

بسته بندی وسایل با کارتن های مقوایی ویژه اسباب کشی

با کمک کارتن های مقوایی 5 و 7 لا ویژه اسباب کشی در تهران، وسایل شما را بسته بندی می کنیم و طبق یک برنامه ریزی خوب و حساب شده وسایل شما را برای حمل و نقل و جابه جایی با کمک خاورهای مسقف و موکت کاری شده آماده خواهیم کرد.

جابه جایی وسایل شما با خاور ،نیسان ،وانت آریسان و وانت پیکان

با کمک کارتن های مقوایی 5 و 7 لا ویژه اسباب کشی در تهران، وسایل شما را بسته بندی می کنیم و طبق یک برنامه ریزی خوب و حساب شده وسایل شما را برای حمل و نقل و جابه جایی با کمک خاورهای مسقف و موکت کاری شده آماده خواهیم کرد.

ارسال کارگر خالی یا خاور خالی همراه با راننده برای اسباب کشی

شاید در حین اسباب کشی بین طبقات یک ساختمان باشید و فقط به کارگر ساده جهت حمل و نقل وسایل بین طبقات نیاز باشد و یا اینکه شاید خودتان به همراه دوستانتان بخواهید وسایل و اثاثیه منزل را جابه جا کنید و فقط به یک راننده و خاور مسقف نیاز داشته باشید ، ما تمامی این موارد را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار خواهیم داد..

چیدمان وسایل منزل شما بعد از اسباب کشی با بهترین طراحی و تکنیک های روز دکوراسیون داخلی

اگر به دلیل مشغله های کاری توانایی اسباب کشی و سپس چیدمان وسایل خود را ندارید می توانید تمام کار از صفر تا صد اسباب کشی منزل و یا دفتر کار خود را در تهران را به اتوبار آرامش بار بسپارید، بعد از اینکه وسایل شما را در مقصد جابه جا کردیم، وسایل را با کمک کارکنان با تجربه و آموزش دیده آرامش بار طبق بهترین طراحی ها و دکورهای جدید در مکان جدید چیدمان خواهیم کرد، نیازی به حضور شما نیست شما فقط نظاره گر کار باشید.

شعبات و نمایندگی های باربری تهران

پوشش تمام نقاط تهران تنها با یک تماس تلفنی از شما
باربری های تهران

در کدام یک از محله های تهران و مناطق تهران ساکن هستید ؟ برای ما فرقی نمی کند، .شمال تهران یا غرب و یا شرق تهران و یا اینکه در محدوده جنوب تهران ساکن هستید، خدمات اتوبار از جمله بسته بندی و اسباب کشی ما تنها در کمتر از 3 ساعت کاری تمام مناطق تهران را پوشش خواهد داد. کافیست روی یکی از شعبات باربری ما کلیک کنید:

محله های شمال تهران غرب تهران شرق تهران جنوب تهران نمایندگی شهرستانها